• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIOMIKY: Ahoj, nevim, jestli to nezapadlo... ale kdyby si posledni (menu) pamatovalo filtr na pocet oblibenych, tak by to bylo fajn. Ted, kdyz kliknu na posledni, tak se zobrazi uplne vsechny posledni prispevky, co pribyly. Drive to bylo tak, ze jsem mel filtr na nejakych 20+ nebo tak neco a nemusel jsem se pokazde prepinat na vetsi pocet palcu. (v znamych chybach jsem to nenasel)...
    NYX
    NYX --- ---
    GIOMIKY: ignoruje DI kde?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    1) API ignoruje double ignor
    2) v poslednich si nepamatuje filtr na pocet palcu
    3) nahled nezobrazuje nahled pastovanych obrazku


    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ta cervena bublinka vpravo uplne dole (na mobilu) ukazujici pocet plusu a reakci na moje plky v klubech se da vypnout? ve stare verzi jsem ji nemel a nebude mi chybet.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    Nevim jestli to uz nekdo zmiňoval, ale pravdepodobne nebyly zmigrovany ankety, coz je teda docela dost naprd..
    TMA
    TMA --- ---
    TMA: ETERNITY: ATLAN: Koukám, že jdu s † po funuse.
    NYX
    NYX --- ---
    ATLAN: Za chvili bude
    TMA
    TMA --- ---
    Nefunguje vkládání ze schránky do textových polí (ani v diskusi, ani v poště). Ani z menu, ani Ctrl+V ani Shift+Insert, ani z kontextového menu.

    Firefox Windows 10
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    ATLAN: jo, zrovna jsem si prisla postezovat.
    ATLAN
    ATLAN --- ---
    Nefunguje mi vkládání textu pomocí CTRL+V, ani přes pravé tlačítko myši.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Prosím prosím, fakt bych chtěla, 1) aby když mi někdo v diskusi odpoví, aby se ta informace jako dřív vypíchla ve sledovaných úplně nahoře, a ne jen někde dole mezi diskusema, 2) aby když rozkliknu notifikace, bylo možné jako dřív zvlášť rozkliknout diskusi a zvlášť konkrétní příspěvek, teď jde jenom to druhé.
    AETHER
    AETHER --- ---
    prosím prodloužit limit znaků v blogu
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: Verze 67.0.3396.87 (Oficiální sestavení) (32bitový)

    A teda nejsou mi na PC prikladat png obrazky. ani jako prilohy v klubu (pres ikonu sponky) ani nahrat do souboru a pak vlozit odkaz.
    pise mi to "autorization needed".
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SEVEN: Nebylo. Jen tlačítka končila dál...
    [SMETY @ Co vas nedavno potesilo nebo pobavilo?]
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    DARK_SAVANT: Připojuju se, druhý zprava bylo vždycky "sledované" a teď si neustále otevírám "historie" :-/
    TMA
    TMA --- ---
    NYX: Tak v tom případě je to nová nesouvisející chyba, protože se nezobrazilo ani jedno mezi 18:09:54 a 19:46:21 jakkoli přišly 3 zprávy.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    rip

    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SITH: No vidíš! Hned máš dvě možnosti jak to řešit :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SITH: Doufám, že pod "méně výraznější" se vejde i jen pouhé číslo s počtem notifikací

    [NYX @ nyx :: prioritizace chyb]
    SITH
    SITH --- ---
    KOVOVAMINCE: nemám tedy spíš psát takové příspěvky, které nebude důvod plusovat? To asi nic těžkého nebude
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SITH: Vypnout/zmenšit na původní velikost to nejde. Zatim piš kratší příspěvky... :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam