• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ZCR
    ZCR --- ---
    Otevřené odpovídací okénko přes text nereaguje na Esc (dřív zmizelo, obsah se převedl do toho úplně nahoře, teď se jen převede obsah)
    NYX
    NYX --- ---
    SALVATOR: Ok, reply zacina az za koncem nicku a dal jsem i mensi maximalni vysku, at to neskace pres celou obrazovku.
    NYX
    NYX --- ---
    _OZZY_: Zkousel jsem a funguje mi to. Napis jaka diskuze a ja to zkusim nejak lokalne nasimulovat. Pridavat prava primo v zalozce prav jde?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    NYX: prosim _OZZY_? #bug
    MONROE
    MONROE --- ---
    NYX: Porad to chybny heslo i po x vycisteni cashu. :/
    NYX
    NYX --- ---
    HARALD: Opravi pristi verze appky
    NYX
    NYX --- ---
    MONROE: A jakou chybu to hlasi? Pripadne zkus popsat krok za krokem do posty.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Ahoj, stale se neprihlasim z prohlizecu na mobilu.
    Opet vycisteno. :/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOC256: ne, byly určitě přesunuté. Občas jsem vlezl do sledovaných, rychle scrolloval dolů a nemohl tu diskuzi najít, protože jsem v ní měl odpověď a byla nahoře, což jsem při to okamžitém scrollování přehlédnul
    NYX
    NYX --- ---
    JVMLOK: Dal jsem tam 100ms at to neskace kdyz clovek jen projizdi mysi po obrazovce. Kdyztak muzu upravit.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Aha. Ok. Vidim tu bezmala 500 novych zprav. Vsechno nectu ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Ano. A nekteri jini tu psali, ze jim to fungovalo na soubory z disku.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    NYX: obrazky ze schranky chodi a soubory z disku chodi pres drag&drop ...za me dobry, diky :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Ne z disku. Ale z aplikace vystrizky. Psal jsem uz vcera. Udelam vystrizek dam ctrl+c (dle nastaveni udela aplikace sama) v textarea dam ctrl+v a nefunguje. Drive fungovalo. Abych nemusel ukladat soubor, ale mel ho jen v pameti.
    NYX
    NYX --- ---
    Se koukam budu muset podivat :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOOMIX:
    Zkopirovane ne? Tedy byly jak nahore, tak dole.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Jistě to dalo spoustu práce a nevim, jestli se vám/ti někde dostalo aspoň trochu nějaký pochvaly (o kritice nepochybuju), takže tady je. Sorry za styl, mám kocovinu jako hovado.
    Jóóóóó, všechno fachá a vypadá to jakože bomba, cheers! :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Funguje!

    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    NYX: Myslím, že těch je ale podstatně míň. Nevím teda navíc jak kdo tu horní lištu používá, ale za mě jsou tam i položky na které neklikám vlastně nikdy, pak položky na které kliknu třeba jednou týdně, jednou denně - a sledované jsou jediná položka na kterou klikám vlastně pořád, v desítkách kliků za hodinu (každý návrat z konkrétního klubu do seznamu), takže tam je jakákoli změna nejcitlivější.
    NYX
    NYX --- ---
    Tak zkousim pastovat obrazek ze schranky. A vypada to, ze to funguje. Ale soubor z disku nabrany pres Ctrl+V fakt netusim...at delam co delam, nefunguje to.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam