• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja v bookmarks nebyl snad rok tyjo. Vse jedu jen pres history.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SLASH: Já blok nepoužila nikdy, podle tvojí logiky by ho tedy měli zrušit úplně. Akorát zabírá místo, že jo...
    SLASH
    SLASH --- ---
    AETHER: U mna je Notepad asi 2ha najcastejsie vyuzivana polozka menu po Bookmarks... (ani sa nepametam kedy som pouzil market, events, history, latst) takze z hladiska usability je to pre mna osobne velmi nastastne riesenie davat to do nejakej obskurnej sekcie v profile. Just saying..
    AETHER
    AETHER --- ---
    SLASH: najdeš ho ve svém profilu (osobní)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    AETHER: dík, bez tehke znalosti se skutečně blbě zjišťuje, jestli už se někdo ptal...
    SLASH
    SLASH --- ---
    Uplne chybi link na Notepad v hornom menu?
    AETHER
    AETHER --- ---
    DIGITALIS: klikni na hamburger menu nebo otoč telefon
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    Filtr příspěvků v diskuzi v rámci mobilního zobrazení chybí jenom mně?
    NYX
    NYX --- ---
    KAREN: Dusledek migrace, kdy se za sebe naskladaly prispevky z diskuzi, udalosti a inzeratu. S radi se podle cisla prispevku, ne casu. Takze tenhle problem casem vysumi.
    KAREN
    KAREN --- ---
    Čim to, že při vyhledávání příspěvků konkrétního ID mi vyjede seznam plnej starejch, nechronologicky řazenejch příspěvků a chybí tam příspěvky z posledních pár let? Možná se to už řeší, nedaří se mi to vyfiltrovat...
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NAVARA: nebo aspoň do záhlaví; už jsem to psal včera [KOMPAS @ nyx :: pripominky uzivatelu]
    MCZ
    MCZ --- ---
    NYX: Chtěl jsem jen říct, že i když obecně preferuju moderněji vypadající stránky/aplikace, nějakým způsobem mi ten oldschool vzhled k Nyxu sedí. Je to snad jediný "zelený" web, který se mi líbí. Jen to nové výchozí téma na nepřihlášené verzi vypadá trochu nezdravě bledě.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    AETHER: tak to že existovaly custom skiny taky 2/3 lidí nevěděli a všichni žili v symbioze :) takže já to myslím spíš jen jako možnost, než nutnost :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Chtělo by to nějaký trigger s automatickou odpovědí do pošty :)

    "nyxdroid" = "neni a nebude"
    "zeleny", "modry", "vyblite" = "osobni - nastaveni - vzhled"
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: To si stěžuje, že je to přehledné, vejde se dost infa na plochu a nemá to moderní zrůdnosti s centimetry prázdného místa mezi vším? :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    STEMBUS: to si koupím popcorn... když vidím, jaký shitstorm tu způsobilo přidání tlačítka historie těm, co ho doteď měli vypnuté...
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NYX: no ale má tak trochu pravu předsedo! :) tak už abys měl po tom odpočinku :)
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: Grafika jak z roku 2005, to je posun aspon o deset let dopredu!

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Hehe

    Nyx má novou verzi webu - Lupa.cz
    https://www.lupa.cz/aktuality/nyx-ma-novou-verzi-webu/
    NYX
    NYX --- ---
    NARVIK: !!! diky :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam