• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    BOAR
    BOAR --- ---
    Ahoj

    v historii klubu maj kluby ikonky poctu linky a obrazku.
    kdyz najedu na pocet obrazku tak mi ikona obrazku uskoci a kurzor mam na ikone link.


    GEGI
    GEGI --- ---
    Jeste mam jednu otazku, v hledani nevidim - v “posledni” sekci driv fungovalo - po kliknuti na obrazek se zobrazil jen ten obrazek, krizkem sel zavrit a clovek byl porad v “posledni”, ted me to hazi do diskuzi. Bude to tak navzdy? Diky
    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    NYX: jasne že má. hlavne v tejto dobe, keď človek číta XY webov so správami či už politiky, IT atd, tak to má na jednom mieste a nemusíš ísť na sto webor rozne.

    Veď RSS tu bolo roky :) ikonka vedľa textboxu kde píšeš správu. klikol si a hodilo ti to RSS link na diskusiu. Len to teraz po update zmizlo.
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    NYX NAVARA: A to musím říct, že mi současné formátování přijde nějak méně kompaktní než to staré... :(
    NYX
    NYX --- ---
    Ale nejdriv by to chtelo revizi, treba hned to info k ikonkam je nesmysl a tak.
    NYX
    NYX --- ---
    NOXIUS: FAQ je nastenka v https://nyx.cz/discussion/349/content/home

    Casem mozna doplnim do menu pod nejakou malou ikonkou.
    NYX
    NYX --- ---
    NOXIUS: No RSS zatim neplanuju. Ma to dnes jeste nejake rozumne vyuziti?
    AETHER
    AETHER --- ---
    SLASH: tak si ho ulož jako bookmark?
    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    NYX: bude opraveno toto NOXIUS: ?

    also, kde zmizlo FAQ ?
    SLASH
    SLASH --- ---
    KOVOVAMINCE: ja som nikdy nevolal po zruseni poloziek menu ktore ja nepouzivam predsa. Len som upozornil ze su ludia ktory velmi casto pouzivali urcite menu ktore bolo presunute. Chapem ze to jeho sucastne umiestnenie sa zda logicke, ale ak by sa nasla krirticka masa ludi ktora uprednostni convenience majuc to menu vzdialne na jeden klik, velmi by som uvital keby sa dalo vratit naspet. Alebo aspon zapnut moznost v settings si nastavit polozky horneho menu podla svojej preferencie. Ja som na nyxe od roku 2001 ( 20+ rokov a v tom case tu bolo iba okolo 200 ludi) a uz poriadne zvyknuty na UI, ale chapem ze bolo nacase prekopat ten forum engine...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja v bookmarks nebyl snad rok tyjo. Vse jedu jen pres history.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SLASH: Já blok nepoužila nikdy, podle tvojí logiky by ho tedy měli zrušit úplně. Akorát zabírá místo, že jo...
    SLASH
    SLASH --- ---
    AETHER: U mna je Notepad asi 2ha najcastejsie vyuzivana polozka menu po Bookmarks... (ani sa nepametam kedy som pouzil market, events, history, latst) takze z hladiska usability je to pre mna osobne velmi nastastne riesenie davat to do nejakej obskurnej sekcie v profile. Just saying..
    AETHER
    AETHER --- ---
    SLASH: najdeš ho ve svém profilu (osobní)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    AETHER: dík, bez tehke znalosti se skutečně blbě zjišťuje, jestli už se někdo ptal...
    SLASH
    SLASH --- ---
    Uplne chybi link na Notepad v hornom menu?
    AETHER
    AETHER --- ---
    DIGITALIS: klikni na hamburger menu nebo otoč telefon
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    Filtr příspěvků v diskuzi v rámci mobilního zobrazení chybí jenom mně?
    NYX
    NYX --- ---
    KAREN: Dusledek migrace, kdy se za sebe naskladaly prispevky z diskuzi, udalosti a inzeratu. S radi se podle cisla prispevku, ne casu. Takze tenhle problem casem vysumi.
    KAREN
    KAREN --- ---
    Čim to, že při vyhledávání příspěvků konkrétního ID mi vyjede seznam plnej starejch, nechronologicky řazenejch příspěvků a chybí tam příspěvky z posledních pár let? Možná se to už řeší, nedaří se mi to vyfiltrovat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam