• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    je to kus URL, kterouz jsem vedel ze jsem to tu nekde pastoval.

    nejde mi to dat ani do uvozovek, zase to nic nedela. Ani nenapise "chybu"... No asi bych cekal jakoukoliv interkaci...
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Ted se deje to, ze hledane slovo musi koncit mezerou nebo koncem radku / prispevku, tj. "sprava" tomu nevyhovuje a zbyde -zeleznic, coz je negativni match. A neni mozne mit jako hledany text POUZE negativni match, proto to nic nenajde. Uplne nevim co by to vlastne melo v tomhle pripade vyhledat.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Upozornění - na stránce "help" je v "Basic HTML formatting" uvedeno:

    font size (1-8) <font size='4'>text</font>

    nicméně funguje maximálně "velikost" 7

    děkuji za pozornost.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NELLAS: Nejen me. Tohle snad dojde kazdemu kdo je tu dele nez tyden..jaky je rozdil mezi normalnim ignorem a DI.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NAVARA: Ale oni ho pak uvidí a budou moct pomlouvat před jeho zády! Tenhle návrh už mu někdo dával tak tisíc pět krát.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Měl jsem tedy tak nějak za to, že možnost adminů někoho někomu do DI přidat - bez možnosti odendat - pořád existuje :o
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    B3DA: ano, lokalni ma od zacatku (dokonce i na prispevek), ale nema lokalni DI - coz je samo o sobe nesmysl. Hele, cely jsem to myslel jako vtip :) Myslenka lokalniho DI za 5000,- inapp purchase me bavi :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LUCIEN: A normální ignore žádné omezení nemá - tam si může Koudy naskládat klidně celý nyx.
    B3DA
    B3DA --- ---
    LUCIEN: nnn lokalni ignore podle username / fraze ma, mel jsem za to ze to fyx mel jeste drive 🤷‍♂️
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NAVARA: Ano. Fungovalo by to pouze ve Fyxu, to máš pravdu.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LUCIEN: To ale nepomůže tomu, aby jeho posty nebyly vidět pro ty ignorované
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOUDY: Že bych to implementoval do Fyxu jako inapp featuru?! 🤔 Bahaha.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOUDY: klidne bych se pridal k tomutu navrhu a nemel bych problem platit bitcoinem.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Nemuzu si treba za 5k koupit moznost deseti DI navic pls? :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NAVARA: jo, to dává smysl.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    YBUKO: Správce to uvidí vždy, bez ohledu na tvé ignore - jinak by nemohl klub moderovat; a trollové by to měli příliš snadné :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NAVARA: aha, takže i při double musím ještě sledovat, kdo je správce v jakém klubu, aby to neviděl. Mno ok...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NAVARA: nicméně koukám, že ho od té doby opravdu mám v oboustranném ignoru. On mě s oboustranným ignore vidí a může mně lajkovat? Cože?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam