• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    QWWERTY: Tak ted to zkousim a nedari se mi to zreprodukovat.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VOYTEX: A on tebe?
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    NAVARA: ach, tys to smaz a doplnil. Nejde o nikoho tretiho, "nevidi" me wupy, proste.
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    NAVARA: obv :) tuhle moznost neuvazuju, kdyz dotycny tvrdi opak
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VOYTEX: On tě může mít v ignore :) Případně se mohou ignorovat s někým, na koho reaguješ.
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    Je technicky mozny, ze se nekomu nezobrazujou moje prispevky, prestoze ho nemam v zadnym ignore? Premiovku s moznosti DI nemam pres rok.
    NYX
    NYX --- ---
    QWWERTY: Jo, uz bylo hlaseno.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    uz jste se nekdo potkal se zahlavim prosvitajicim pod postama? :)

    pozorovano tu [Věci Veřejné - world edition /USA/UK/EU/AUS/CHINA/RUS] kdyz jsem to textboxu zadal vic jak 4 radky



    PES
    PES --- ---
    Jen drobnost - v sekci "Pošta" se nijak nerozlišuje/nedá na první pohled poznat, zda jde o zobrazení "Náhledu" a vlastní "Odeslání"? (tedy kromě toho, že při náhledu zůstává v editačním poli obsah zprávy)?
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: Trochu jsem to posolichal :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PES: Ta možnost tam dříve nebyla a kdo to tam nenašel náhodou (jak často tam chodíš, že), tak o tom neví :)
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    KOC256: diky zbytek necham uz na jeho aktivite...
    NELLAS: trochu OT, ale pripravil sem celou strategii... treba prave pro tebe, v rovine teoreticke :P Dotycny by nahral vzkaz - hlasovou zpravu a ten by se zaslal nahodne komukoli ze seznamu pratel a teb by potvrdil ci vyvratil, zda-li to mluvi osoba kterou si pred vice nez deseti lety pridali do pratel... a podle toho by se mu pristup obnovil ci ne.
    Ted uz muzes jen namitnout, ze za ucelem zneuziti uctu na nyxu, sem dotycneho donutil nahrat onen vzkaz se zbrani u hlavy... ;)))
    < /OT>
    NYX
    NYX --- ---
    A chrome na nejake inline taky dlabe zjevne...no nic, no.
    NYX
    NYX --- ---
    Ale desktopovy se chova blbe...jak jsi psal, ulozi na disk a otevre z disku. A to i kdyz mam zvolene, at se pred stazeni vzdy pta kam ulozit. To mi prijde jako bug u nich :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Hura, s tim "inline; filename=" si s tim poradi i ten mobilni Firefox, diky moc!
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: No mne uz takhle to Firefox (na Linuxu) stahne a pak otevira v novym tabu, Edge mi to jenom stahne a musim otevirat rucne.
    NYX
    NYX --- ---
    Ale tak treba si na to blbe vzpominam...zkusim to zmenit a uvidime :)
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: No ja bych potreboval neco jako inline; filename=…

    Ale tusim, ze tim se rozbilo neco zasadnejsiho kdyz jsem to tehda ladil.

    attachment vynuti stazeni, to nechci.
    KEJML
    KEJML --- ---
    KEJML: A i podle RFC bych rekl, ze je aktualni hlavicka nevalidni: https://httpwg.org/specs/rfc6266.html#header.field.definition
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Koukam, ze posilas hlavicku "content-disposition: filename=111.webp", ale nemelo by to byt spise "content-disposition: attachment; filename=111.webp"?

    V MDN ani jinde jsem to bez toho attachmentu nevidel (a rikam si, jestli to neni duvod, proc soucasna implemntaci ve Firefoxu na Androidu nefunguje)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam