• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Tak bych se zase po roce připomenul (když už se to tu tak uklidnilo) s tím, zda by šlo, aby po kliknutí na nepřečtené (= červené číslo u diskuze v bookmarks)

    - se skočilo na stránku, kde je ten nejstarší nepřečtený (ať už nahoře, dole, kdesi mezi) nebo naopak nejnovější přečtený (co je pod tím nepřečteným), jak to půjde nějak rozumně udělat
    - se v dané diskuzi nastavilo datum posledního přečteného podle data nejnovějšího příspěvku na té zobrazené stránce (nebo ponechalo, pokud už je i tak novější)
    - podobně se to dělalo při procházení historie
    (tedy stejně jako to dělá například okoun.cz)

    Použití:
    - mám diskuzi, kde je 15.678 nových, mám zrovna hodinu čas
    - kliknu na nepřečtené, zobrazí se mi (například) příspěvky 15.601 - 15.700, z toho 15.601-15.678 jsou označené červeně (nepřečtené) a 15.679-15.700 označené černě (přečtené) (příspěvky zde počítám/čísluju "od nejnovějšího do historie zpět" obdobně jako nepřečtené) a diskuze bude mít 15.600 nepřečtených
    - kliknu na > dostanu (třeba) 100 starších, všechny černé, pořád 15.600 nepřečtených (jsem na asi tak 15.701-15.800)
    - kliknu < jsem zase zpět na 15.601-15.700 a (to mi je jedno) buď je pulka červenách, nebo jsou všechny černé (přece jen jsem je už viděl), pořád 15.600 nepřečtených
    - znova kliknu < jsem na 15.501-15.600 a všechny jsou červené (vidím je poprvé) , už jen 15.500 nepřečtených

    - odloguju se, smažu cookies, shodím prohlížeč, vypnu počítač atd. atp. pak zase po čase (třeba za měsíc) všechno pozapínám a vidím v oné diskuzi 15.500 nepřečtených a až budu zase mít hodinu času, tak si zase dočtu nějakých 100, nebo 200 nebo taky 2.000 nepřečtených

    (Teda, lidi furt píšou, takže přibývají furt nějaké nové příspěvky, ale v tom příkladu jsem to neuvažoval, aby se to nekomplikovalo - to bych musel číslo příspěvku převést na jeho ID a dělat ty rozsahy obráceně (a brát v úvahu, že po sobě jdoucí příspěvky v diskuzi nemají po sobě jdoucí ID, ale je tam díra, protože to ID je asi spíš globální) a tak, což v implementaci nepochybně nějak bude, ale příklad by nebyl tak názorný)

    Už se o tom diskutovalo tady:
    GILHAD:
    GILHAD:
    GILHAD:
    GILHAD:
    GILHAD:
    GILHAD:

    Díky za zvážení a implementaci (a samozřejmě díky za to, že jsi ten proklik z nových už pro mě udělal)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    NYX: Díky
    NYX
    NYX --- ---
    KEVIN00: Mrknu na to.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Zdravím, funguje Vám při zobrazení obrázku přepínání dalšího/předchozího pomocí postranních šipek? Jedná se o desktopovou verzi NYXu a prohlížeč Vivaldi browser. Za mě je tato funkce nefunkční. Jen jestli mám hledat chybu u sebe nebo je to v nějakém "rozpracovaném stavu". Díky
    NYX
    NYX --- ---
    Takove mam nejradsi :-)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    NYX: ted už se to nezobrazuje, problém, který se vyřešil sám? :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DEFILA:
    to jsou ovladaci prvky androidu. Taky je nechapu, ale pry to tak maji uzivatele radi :-) </konecVtipnePoznamky>
    NYX
    NYX --- ---
    DEFILA: To vidim prvne :-/
    L4MA
    L4MA --- ---
    DEFILA: adblockla reklama?
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Je nějaký důvod proč je tam teď ten otravny blok, který dole zakryva příspěvky

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATHES: me treba sere, ze byl snizen pocet moznych DI ... DI mam rad uplne nejvic, protoze umoznuje zaridit totalni klid od nejvetsi kretenu a retardu z nyxu.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HARDCABB: Jestli timhle tvym debilnim postem narazis na me, tak bych te jen rad upozornil, ze pokud se dokazes podivat na zacatek diskuze, tak ke svemu udivu zjistis, ze nevznikla kvuli me. Celej DI system nevznikl kvuli me a ve dvou prispevcich jsem tu vysvetloval proc tu funkci vyuzivam ja. Attention whore opravdu nejsem. Pouze urcitou sortu lidi sere muj zivotni styl a ma potrebu ho neustale komentovat. To je rozdil.
    MATHES
    MATHES --- ---
    VYHULENY_UFO: ignore je naprosto zadouci a spravna funkce, DI je debilni
    MATHES
    MATHES --- ---
    NAVARA: nezlob se na me, ale misto toho nez abychom resili koren problemu (spatna / neexistujici moderace v klubu v kombinaci s ID, ktery flamujou vsechno co se da) tak budeme resit jak rozsirit DI aby to zasahlo jeste vic lidi a klubu?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    tyvle, neverending debata o ignorech is back.

    ignory maji smysl, kazdy je pouziva a kdo rika, ze ne, tak lze.
    MATHES
    MATHES --- ---
    NAVARA: ty se me snazis presvedcit o tom, ze tahle konkretni situace nema reseni, protoze je to slozity :)

    a ja ti rikam, ze jsem presne tuhle situaci resil a vyresil pred cca dvema lety zpusobem, ktery ti tady popisuju
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MATHES: Registrace i poslední přihlášení v rámci modernizace odstraněno. A protože správce nemá vlastní klub ve sledovaných, tak se nemůžeš ani podívat, kolik má nepřečtených.

    Ale především to vychází z toho, že chceš být správce toho klubu - což většina lidí nejspíše nechce, jen je tam sere ten spam.
    MATHES
    MATHES --- ---
    NAVARA: hmm zajimavy, mel jsem za to, ze se v profilu zobrazuje posledni prihlaseni...

    ... nicmene nejjednodussi je napsat majiteli do posty, kdyz ti tejden neodpovi, tak pak za Nyxem.

    To je proste cely v duchu "where is will, there is way", proste kdyz to resit chci, tak se to resit da, kdyz to resit nechci, tak vymyslim 1000 a jeden duvod, proc to nejde :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOUDY: Plkací a neplkací je odděleně, protože Nyx tehdy odmítal zakládat duplicitní kluby a šlo jedině převzít mrtvý klub jiného správce, co ho chtěl bez plků :)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    Tolik hluku ohledne DI kvuli doslova jedny chronicky attention whore
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam