• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    L4MA: auditko deprese se stalo pod jeji rukou ezo blabolirnou kde sama doporucuje knihy typu napsano zakladatelem casopisu First Class.
    Nabehla pred 2mes do komiksstripu a strasne se rozcilovala ze tam osaze stvo neni zvedavy na 5y old reposty.
    Zalozi audit Scrum a vysvetluje v nem lidem co to delaj 10+let ze se tim jde po jednom skoleni zivit.
    Do 3.Světové prijde poucit o zvířatech.
    Chybi jen durazna politicka moudra ala velky prazdny blondyn co jednou za rok prijde do VV

    Tak proc ne vhoust.

    Ja to balim. I tak si plno veci furt nedovolím propalit
    L4MA
    L4MA --- ---
    VON_GILOTINE: vubec ne manie, ale zaroven predpokladam musela vyhodit 2 lidi, aby tam mohla dat nas. :D nebylo treba utocit, ani sproste nadavat, stacily dva minusy na shit content v Ustavu. toliko k "ale 11 lidí mě z nějakého iracionálního osobního důvodu nenávidí" :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Tak dustojnou reakci vrchni vip diskuterky bylo aplikace DI na muj nick.

    Takto se argumentuje a proziva zdrave sebevědomí

    Vubec ne manie
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Potřebujeme obrázek na úvodní stránku!

    L4MA
    L4MA --- ---
    NEI: a uz si slysela o ptacicch co cvrlikaj a vsechno vycvrlikaj? asi jo, kdyz ctes moje odpovedi kdyz jsem v DI? :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    ADAMIRA: prihoriva. ta "holka" rada pouziva kokosovej olej a rika si jako jeden znamej "herec", a chci aby se setkal s realitou. :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NEI: Tak ono jednoznačně určit duplicitní účet není zas tak snadné… v některých případech je to sice dost návodné, ale i tak.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    L4MA: WTF? Tyvole tobě nějaká holka v DI musela hrozně moc nedát :)))
    L4MA
    L4MA --- ---
    ADAMIRA: ne, potrestat je, ze neumej fungovat na internetu. :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    L4MA: jo promin, už to dává smysl, nechat je to zaplatit a až jim dojede prémiovka tak je vyhodit, prostě je nějak potrestat za to že si koupili službu kterou jim někdo nabídl :D

    A co to třeba nechat dojet a pak to zrušit? To zní jako šílenství, co?
    L4MA
    L4MA --- ---
    ADAMIRA: mein gott, samozrejme prehanim. jednou clovek neda dvojtecku a zavorku a hned je z toho strach o penize. ne, pravdu dis, nechat dobehnout a az pak je vyhazet. :)
    jinak tema jestli to tu ma "provozovatel Marek" jako vydelecnou cinnost a tovarnu na penize je samozrejme taky zajimavy. :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    L4MA: Ok ty, ale pro dost lidí to byl jeden z důvodů nebo možná hlavní důvod proč si premiovku pořídit

    O co mi jde především, že jedna věc je bavit se o tom zda nějakou funkci mít nebo ne - OK, o tom žádná, ale nepřijde ti, když už se teda někdo rozhodne tu funkci nabídnout a nechat si za ní zaplatit, bylo by fér jí nechat "dojet" a následně už jí nenabízet vůbec?
    L4MA
    L4MA --- ---
    ADAMIRA: tak pokud to beres jako placeni = DI. ja treba platim, nepozivam DI ani neanonymni minusy a moje psychicka pohoda nijak netrpi. :)

    NEI: panecku, bud a nebo, a funguj Marku! :D
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    L4MA: geniální, nejdřív vybrat prachy za nějakou službu a pak za používání tý služby dotyčnýho vyhodit :)

    To by konečně dotáhlo do konce ten majstrštyk s omezením DI i pro lidi který si den předtím koupili roční prémiovku - bez upozornění

    Protože předpokládám že cílem provozovatele tohodle portálu je vybrat co nejmíň peněz... asi :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NOP: ahoj, v ramci zachovani zdraveho rozumu a kvality diskuse zadam o znovurozsireni DI. Tech deset kousku fakt nestaci. Dekuji.
    NOP
    NOP --- ---
    Ahoj, v rámci zachování přehlednosti diskuse jsem pro zrušení DI úplně! Hlava mi stále nebere, jak je možné, že se kdokoliv může rozhodnout, že si mě hodí do DI a tím mi totálně znepřehlední jakoukoliv diskusi, ve které je aktivním přispěvatelem.

    Jsem pro, aby DI byl nástroj v rukách správců Nyxu, kteří po zhodnocení situace tento aktivovali.

    (nicméně pokud se někdo chová tak, že je třeba použít DI, tak nejspíš porušuje pravidla Nyxu a neměl by tu co pohledávat, žeano..)
    L4MA
    L4MA --- ---
    NEI: Ahoj Moniko, v prvni rade bych te chtel pozadat, abys na me prestala bezduvodne utocit a sproste mi nadavat. Bude to tak jiste lepsi v ramci zachovani tveho psychickeho zdravi.
    Dale te prosim v ramci zachovani primarni a standardni funkce diskusniho fora - diskuse, abys tvoje dalsi podnety a pripadne strasti na tema "ani v pokrocile dospelosti nezvladam beznou komunikaci v prostredi internetu" smerovala idelane na tveho psychoterapeuta, pripadne do tveho nitra.
    Dekuji.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    A tobe nak narost hreben tvl. Vip account at its best. Nicit auditka,vystrnadovat z nyxu lidi a dozadovat se dalsich vip naroku.

    Postovat lzi a pak tu tvrdit ze sou na tebe n3kde zli, lol.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    NEI: Jednoduše si dát na nějaký stůl/klub cedulku "jen pro zvané" a pozvat tam jen ty, co tě neserou.
    L4MA
    L4MA --- ---
    CAIDEL: nac cekat? rovnou vyhodit vsechny co maj plnej DI ted. vyreseno jednou provzdy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam