• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISJung - život, dílo, souvislosti, přesahy, ...
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    celkem jsem si ujela na tomhle:

    http://www.myoats.com/otherpeople/Designs.aspx?u=ymladris

    je to hrozne uklidnujici

    ze by mel jung s tema mandalama pravdu
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    LOOK: to prvni mne dostalo hodne. nevim co rict. badtrip na lysohlavkach.

    ty dalsi prakticky vubec, i kdyz ten bad sector je hezky. pripomina mi to pred lety na parties jak jsem si rikala jak ty brutalni videoprojekce asi pusobi na vsechny ty zfetovany lidi s otevrenym podvedomim, k cemu je to asi formuje

    reknes k tem videim neco?
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    YMLADRIS: ja treba hral ve speedmetalove kapele, ale docela sme si z tech kozenech kalhot a dalsich picovin delali prdel.. proste formalne sme tu muziku hrali, ale jenom proto, ze byla akorat narocna na to aby jsme ji zahrali a pritom nas bavila... chtel bych hlasovat, ale nak tam pro me nejni kolonka, fnuk....

    mrknete treba na tohle, jo, to je presne to, kam az to muze zajit.... na tohle sem zhulenej s nasim kytaristou koukal desetkrat po sobe a dycky praskal smichy a topil se v slzach...

    http://www.youtube.com/watch?v=eC4qhD8BOk0

    ten typos zabira pulku podia a jeho kapela druhou, to je imho ztelesnene Ego a btw. jeden z nejuznavanejsich zijicich kytaristu... =)

    TOOM: praveze s marylinem je to tezky, von spis vi, co delat (na jakou cilovou skupinu se zamerit) aby natriskal penize, nez ze by se prilis identifikoval se svoji image, je to proste velkej hrac, ale to uz je vec nahledu...
    DAW
    DAW --- ---
    nevyhranene=nevyzrale ???
    TOOM
    TOOM --- ---
    LOOK: Ačkoli je to k neuvěření, existuje určitá skupina lidí, jejichž zoufalou prázdnotu zřejmě naplňuje pouhé přitahování pozornosti. Ale to je jen můj plytký soud :)

    Hmm, tělo jako stín. Vskutku, spousta nejmenovaných ID jakoby opravdu mělo primární problém s biologickou daností. Nechci to nějak genderově bagatelizovat, nicméně často se podstata problému ( jak dotyční sami přiznávají) týká zejména jejich nevyhraněné ( nevyzrálé) sexuality, resp. přijetí sama sebe i jako fyzické entity.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    DAW: cool
    DAW
    DAW --- ---
    TOOM: Jo jo.. tohle je dobry :-)

    YMLADRIS: Ve vykladech snu nejsem zadnej prebornik, ale kdyz aplikuju zakladni analyticke pravidlo, cilize vsechny postavi ve snu znazornuji nejaky aspekt tvoji vlastni osobnosti (coz pouzivam jako velice dobry nastroj, ackliv s tim nesouhlasim jako z jednoznacnou danosti), potom mi vychazi asi tohle.. Guru v tvojem snu ma prirozenou autoritu.. to nemusi jeste znamenat, ze je opravdu 'dobry'.. zvlast kdyz prihlednu k tomu, ze mu vlastne moc nerozumis - mluvi cizim jazykem.. a druha vec co me trkla do nosu je to, ze zacnes prozivat bolest az teprve, kdyz te vsichni ostatni opusti - jakoby sis ji nedokazala pripustit v celosti.. az teprve stranou.. oddelene od ostanich..
    LOOK
    LOOK --- ---
    YMLADRIS: ale ne, napsal jsem:
    LOOK --- --- 21:00:56 18.4.2008
    YMLADRIS: :) nemohl by psat tak jak pise, pokud by mel znalosti jen z knih. (muj nazor)

    check this:
    http://www.youtube.com/watch?v=eMpKWbPtaNI
    http://www.youtube.com/watch?v=pGzrL8J0t-c
    http://www.youtube.com/watch?v=pV59F5CVXxQ
    http://www.youtube.com/watch?v=X-04xUmY24g

    YMLADRIS:
    1) na telo se da divat jako na stin.
    2) cca: nebat se do toho (nechat) riznout? ze to nebude tak hrozne?

    TOOM: tohle se mi libi. posledni dobou si vsimam toho, jak se lide ruznymi zpusoby snazi na sebe pritahovat pozornost. (proc? protoze pozornost=prisun energie). je to imho naprosto ok, pokud maji a chteji co sdelit/predat, pak je ta vymena poctiva a s oboustrannym prospechem. ale nekteri se naucili strategie, jak cilene pritahovat pozornost a nic za to nenabizet. coz se snazim rozpoznavat a tu pozornost jim nevenovat :) pripadne venovat, ale vedomne az po rozhodnuti.
    TOOM
    TOOM --- ---
    YMLADRIS: OK :)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    JInak se mi dnes zdál tento sen: byla jsem někde v podzimní krajině se skupinou lidí. Jeden z nich byl nějaký muž s autoritou - jako by nějaký učitel nebo guru.Míním s přirozenou autoritou. Nějakým způsobem šlo o body-modifikace. Možná někomu něco někam bodl, to nevím, ale pak se mne ptal jestli jako mne má říznout přes ty kalhoty? Mluvil asi anglicky nebo prostě nějakým cizím jazykem. Vykasala jsem si nohavici - mela osklivou modrofialovou barvu a byla velka ale zase sla vykasat. Stydela jsem se ze nemam oholenou nohu, ale zas tak strasny to nebylo. Natocila jsem k nemu vnitrni cast stehna, vsimla jsem si ze uz je na ni jakasi jizva mozna. On pomalu rozrizl kuzi v delce tak 12 centimetru. Predpokladala jsem ze to bude bolet, ale vubec. Objevila se krev a on to v jedno miste jako by nejak podchytil/podvazal, "aby to moc nekrvacelo " (wtf?). Zavřela jsem oci a precejen se dostavila bolest, teplo a nejaky druh zmeneneho vedomi, najezd jakoby. Uvolnila jsem mysl a uzivala jsem si to. Muz s ostatnimi odesel do dalky podzimni krajinou. Konec snu.


    ===

    obavam se ze to bude sen spis freudovsky nez jungiansky co ;-), ale co uz.

    podotykam ze s bolesti ve smyslu psychomimetickeho nastroje nemam zadne zkusenosti, jsem zbabjeleec.

    pripadne komentare vitany
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    TOOM: Kdyz mas nabootovaneho 'moudreho starce' je mi prijemnejsi nez 'nadrzeny nadsamec', ale jste oukej voba, no flame ;-) jen comment
    TOOM
    TOOM --- ---
    Však jsem to taky dal do uvozovek. Solidní imo= přijmout zodpovědnost za své činy, nikoli za představy někoho jiného :)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    TOOM: ja si spojuju dospelost prave s tou "solidnosti", mj., tak nevim.
    TOOM
    TOOM --- ---
    YMLADRIS: Popravdě tenhle syndrom já nechápu a nebýt těhle netovejch diskuzí, nevěděl bych oč běží. Já byl svýho času tak nadrženej na opravdovej život, že jsem nechal školu, " solidní" práci, " solidní" známost, atd.... :o)
    Na druhou stranu se nedivím, jak říká kumpán B2SPIRIT, tenhle svět- tenhle život je totální válka... a má recht.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    YMLADRIS: Tak to abys neskončila jako Barbora Škrlová... :-) ta také nechtěla dospět :-) Případně viz též Pipi Dlouhá Punčocha a "pililulky proti dospělosti".
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    TOOM: kdyz ja tak strasne nechci dospet
    TOOM
    TOOM --- ---
    YMLADRIS: Otázkou je PROČ by tě ( každého jednoho) měl někdo chápat, resp. zdali ta krutost ( agrese) není spíš pokus o vynucení si komplexního akceptování takové poptávky v toom smyslu, že na ni bude reagováno nějakým očekávaným chováním.

    PS. Soudím pouze dle sebe, ale někdy ( často:) vnímám potřebu některých lidí ( většinou žen:) zatáhnout mne do svých problémů, atak dělám " hloupého" v toom smyslu, aby mi byla řádně vysvětlen důvod a účel role, kterou " bych měl" v takovém příběhu mít. Inteligentní člověk si většinou uvědomí, že taková poptávka je minimálně problematická. Ti hloupější reeagují agresivně, někteří ( zvláště zhrzené ženy- má empirická zkušenost:) se často odmění nějakou krutostí obvykle psychologické povahy.
    Osobně takové chování vnímám jako jistou tenzi mezi vydanou energií onoho subjektu a nenaplněným očekáváním, v důsledku přeneseným na někoho ( něco), kdo reálně není odpovědný za roli do které " by měl" zapadat .... čili ZLOZVYK :)
    TOOM
    TOOM --- ---
    YMLADRIS: Tedy nechci zas rejpat. ale " Mejdni" jso spíše svět fanatazie nostalgického smutku, př. samoty a pomíjivosti viz. texty... a ty kytarové durové pentatoniky to nakonec hezky odlehčují... tedy venkoncem pozitivní limoška :)
    Ten pravej kníže temné obmyslnosti, kterej to opravdu myslí vážne ( vřele doporučuji živý koncert:) je imo Marylin Manson http://youtube.com/watch?v=KAg0kzKJJEs
    DAW
    DAW --- ---
    YMLADRIS: Kdo vi? Treba ne :-) Treba bude lepsi :-) Nejsme prece Jung.. ;-)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    DAW: frustrujici to je, ale sam jsi postoval tu

    "Zdravi ucastnici nahlizeli na svet - podle terminologie Frenkel-Brunswikove - s 'toleranci dvojznacnosti'.

    oslovilo mne jak Jung ve 83 letech mohl rict ze fakt nevi, zda jeho zivot byl hodnotny nebo ne. Jung! Nemyslim ze by byl postmoderni zvanil, ale ze to bylo uprimny, takze se s tim smir - ambivalence bude spis stale horsi, cim pujdes hloub.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam