• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISJung - život, dílo, souvislosti, přesahy, ...
    Oslovilo vás něco z Junga? Projevují se jungiánské motivy nějak ve vašem životě? Je pro vás užitečná teorie archetypů? Doporučíte knihu s Jungem či jungiánstvím související?

    Který prezidentský kandidát je nejvíc fuj?

    83 hlasy od 83 respondentů
    • 34.9% / 29 hlasů
    • 8.4% / 7 hlasů
    • 3.6% / 3 hlasy
    • 6.0% / 5 hlasů
    rozbalit záhlaví
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    WHOOOSH: sakra, jsem přehlíd sry :)
    WHOOOSH
    WHOOOSH --- ---
    DARJEEL: jak jsem psala "ten jsem četla", tak jsem měla na mysli právě ten osmej díl
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    WHOOOSH: A osmý jsi četla? :)
    WHOOOSH
    WHOOOSH --- ---
    DARJEEL: jo ten jsem četla, ale nějak jsem si nevšimla, že vyšel nedávno. pak to opravdu bude tak, že devátý zatím nenevyšel, dík. budu se na něj moc těšit :)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    WHOOOSH: to možná bude proto, že pokud vím, tak žádný devátý svazek nevyšel... loni vyšel 8. Hrdina a archetyp matky... výbornej btw. ,)

    tady něco staršího k tomu, strejda google, 0,12 vteřiny :/

    Duchovn
    http://www.rozcestnik.org/psychologie/cgj_spisy.htm
    WHOOOSH
    WHOOOSH --- ---
    prosím vás, nemůžu nikde najít 9. svazek Výbor z díla? Člověk a kultura. marně hledám, v knihovně k mání 1.-8. svazek, ale 9. vůbec
    KASTA
    KASTA --- ---
    SCHWEPZ: p.s. to nemá se mnou nic společnýho, to je jenom taková synchronicita :)
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    Uložto - Kastova, Dynamika symbolu - Základy jungovské psychoterapie.pdf
    http://www.uloz.to/10469203/kastova-dynamika-symbolu-zaklady-jungovske-psychoterapie-pdf
    BROKEN_DREAMS
    BROKEN_DREAMS --- ---
    TYET
    TYET --- ---
    četl jste někdo Červenou knihu?
    BROKEN_DREAMS
    BROKEN_DREAMS --- ---
    WHOOOSH
    WHOOOSH --- ---
    zase ta TV. jedna zpěvačka řekne "slavík", zrovna mám otevřený na kompu mapy, kouknu, kde mi leží šipka a tam ul. Slavíkova :D
    LOOK
    LOOK --- ---
    STEPNI_VLK: imho ne, je tam mozna normalni kauzalita. A zpusobi ze si broukas od rana melodii i ze vyjde clanek. A je jen tobe nezname.
    WHOOOSH
    WHOOOSH --- ---
    STEPNI_VLK: jo :)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Když tu pořád píšeš o těch synchronicitách.. já zažil následující. Jednou jsem si od samého rána broukal melodii ze seriálu Přátelé zeleného údolí a nemohl se jí zbavit. Pak jsem se někdy kolem poledne dostal na net a tam na mne na Seznamu praštil do očí nadpis bulvárního článku, který zněl Neskutečná proměna … Takhle dnes vypadá hvězda seriálu Přátelé zeleného údolí. Co myslíte, je to synchronicita nebo ne?
    WHOOOSH
    WHOOOSH --- ---
    zrovna mě pobavila jedna synchronicita :-)
    koukám na nyxu na nějakou fotku, dostala jsem se k ní fakt jak slepej k houslím. co je na tý fotce primárně zachyceno, je podružný, ale v pozadí vidím malinkatou postavu mýho bejvalýho, který ale vůbec nesouvisí s tím, co má být na fotce zobrazeno. a v tu chvíli mi dojde SMS od ségry, že ho včera viděla v televizi v nějaký debatě :o)

    televize a počítač jsou u mě vůbec nejčastější účastníci synchronicit, těch drobných slovních. když čtu nějaký text a zároveň něco hraje (film), tak to jenom lítá - shody slov, spojení
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    WHOOOSH: aha, promiň, já si Tě spletl s jiným id :)
    WHOOOSH
    WHOOOSH --- ---
    DARJEEL: jak to myslíš? mně se o UFO nezdálo :)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    WHOOOSH: a co Ti to povědělo o Tvých snech?
    WHOOOSH
    WHOOOSH --- ---
    pozn. k UFO: jestli to vyznělo tak, že se tímto Jung s fenoménem UFO vypořádal, tak pardon. tak to rozhodně není, nejde o nějaký závěr
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam