• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LITTLEBOYAnonymita na internetu :: TOR - FREENET - FREEPROXY - ...
    SATAI
    SATAI --- ---
    Na upřesnění - ne pgp, ale gpg. A někdy používám spolu filewaultem nebo šifrovanými disky na Mac OS X. A opravdu důvěrné věci nešířím, ale držím o nich jazyk za zuby ;)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    A zas mame novou anketu...
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    Nebudu vas napinat... ti chytrejsi by si to stejne vygooglovali podle nazvu obrazku :o) ... Je to tzv. LLD - Laser Listening Device... umoznuje na velke vzdalenosti zamerit laserovym paprskem okno a podle jeho rezonance pak prenasi rovnou do vasich usi rozhovor v mistnosti za oknem... a kolik takova hracka stoji? 350 dolaru coz je zhruba 8750Kc... jeste porad vam prijde odposlech vaseho soukromi tak nerealny? nezapomente ze i kdyz zrovna neprodavate drogy nebo nuklearni zbrane porad existuje urcite spousta informaci o ktere by jste se neradi delili...
    Technika pro sledování
    Technika pro zabránění sledování
    Vse z http://www.espionage-store.com
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    Schvalne jestli nekdo vite co to je? :o)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    SATAI: Tak to samozrejme chapu...
    SATAI
    SATAI --- ---
    JESSE_MORENO: Aby nedošlo k mýlce - vcelku se mi to vaše řešení líbí. To, že ho nemohu aplikovat na svou situaci je jiná věc - komunikuji s mnoha lidmi, z nichž půlka má ještě C35i etc. Takže jsem na bezpečnost GSM rezignoval a snažím se hájit alespoň další linii.
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    Zda se mi ze lidi tady na Nyxu kteri chodi do tohodle klubu primarne hodnoti snahu vydelat na sms007 a pres svuj nepochopitelny odpor k vydelku (i kdyz urcite sami nezerou korinky a nepijou vodu z reky) na tomto softwaru a uz dal nepremysli nad skutecnym uzitkem z takoveho programu... jestli se pletu opravte me nekdo.
    JDEE
    JDEE --- ---
    SATAI: Zkus najit nejake opensource reseni pro IP telefonii. Myslim, ze napr. GnomeMeeting umi i sifrovat a mel by byt bezpecny.
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    SATAI: Neslysim tento nazor prvne a abych pravdu rekl vubec tomu nerozumim... lidi maj tendenci si stezovat a kdyz se jim nabidne ucine reseni tak zareagujou podobnym zpusobem nebo mi zacnou vysvetlovat jak uz si nasli jinej zpusob (vlastni sifry na bazi psani stejnych veci jinymi slovy, pripadne osobni kontakt a to mi prijde jako navrat do doby kamene...).
    SATAI
    SATAI --- ---
    Přiznám se, že mne moc odposlech SMS nedere. Přesněji - už jsem si zvyknul na to, že GSM je děravá jako cedník sloužící jako terč pro brokovnici. Co mne víc rmoutí je bezpečnost IP telefonie a kecálků. Je nějaký protokol, který je dost bezpečný, nebo si ho budu muset udělat sám? ;)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    Sice malej obrazek ale tady uz je trochu vetsi mrcha...
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    SATAI: Uz by to melo bezet
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    A takhle ta mrcha vypada...

    rikam si: Je opravdu potreba mit na to dodavku? ani nahodou, kdyby chteli pohodlne to namontujou do bezneho osobaku...
    Takze pro vsechny paranoiky kteri pred svym telefonatem koukaji po okolnich dodavkach: Radsi budte jeste o neco vic paranoidni!!!
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    Nákres fungování systému Agáta:

    vykradeno odtud - ale je to jen v němčině
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    SATAI: Sluzby ktere se stupnuji s verzemi... standard je bez jakekoliv podpory - sam si stahnes, nainstalujes, naucis se pouzivat... profi prijedes k nam nainstalujem zaskolime... special prijedeme k tobe nainstalujem zaskolime plus muzes volat kdyz budes potrebovat zas pomoct a mas jeden upgrade zdarma...
    SATAI
    SATAI --- ---
    Jen tak pro zajimavost, cim se lisi jednotlive verse?
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    Tak v ankete mame dve odpovedi ktere mely navazovat v diskusi:
    Uvažuju nad tím ale zatím spíš ne (proč uvedu v diskuzi)
    1 (5.55%)
    Uvažuju nad tím a vypadá to že ano (proč uvedu v diskuzi)
    1 (5.55%)
    Tak se podelte o sve myslenky s ostatnima.
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    Nova anketa spustena... hlasujte prosim
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ... a nebo je skutecnost jeste horsi a kazdej telefon ma backdoor ;]
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    me spis dostava to jak "ziskaji zpravy primo z mobilnich telefonu" :)))) je videt ze pan policajt je expert ;D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam