• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ADAME-SHOPy a jejich REFERENCE -> konkrétní osobní zkušenosti s nákupy, reklamacemi a jednáním se zákazníky
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MONROE: Oni jsou celkem fajn a spolehlivy (v ramci moznosti), jen jsou to proste hipici :-D
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Až budete zvažovat zakoupení a instalaci zboží i Electro World... [ ILLUZE @ Co vas sere??? Kdo vas sere ??? Aneb...1) ja 2) ja 3) ja 4) ti ostatni ]
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Držitel domény:
    Identifikátor ABI43571232-RVFY
    Organizace
    Jméno andy Baijens
    IČO Neveřejný údaj
    Adresa 30 Leeds Road

    domena registrovana v nemecku
    REG-1API, 1API GmbH, 1API GmbH
    Home | 1API
    https://www.1api.net/home

    domena s koncovkou .cz s anglickym drzitelem pres nemeckyho registratota
    anglicitna vs. cestina na webu
    kvalita webu...

    ja nevim, tam by nekdo dobrovolne nakupoval?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    SINIKA:
    ONDRA_PATA:

    jenom ten web vidim a mam z nej osypky
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    ILLUZE: já zas preferuju platbu kartou. Karetní společnost či banka mají páky.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MONROE: Zásada č. 1 - jakmile e-shop nedává možnost platby dobírkou, danou věc raději oželím.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    MONROE: napíš im, že chceš odstúpiť od zmluvy a keď ti nevrátia peniaze do týždňa tak podáš reklamáciu u svojej banky
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    MONROE: i tak bych odstoupil od smlouvy a chtěl vrátit peníze. Předejdeš tím prodloužení zdržovací taktiky.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MONROE: zkus řešit s bankou, aby jim stáhla poslané peníze s tím, že jde o podvod. Zároveň podat trestní oznámení asi na neznámého pachatele? Oni začnou komunikovat.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    MONROE: Tak podle recenze na ten shop bych tam osobne bud neobjednaval, nebo idealne neplatil predem alespon. Kazdopadne hodne stesti s resenim.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MONROE: Hledal bych nejakou online moznost jak je znemoznovat.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MONROE:
    Napiš jim to na FB zeď...
    ADAM
    ADAM --- ---
    FERRENC: ten prodejce je z IT. pokud to umi poslat do DE, tak ti to asi posle i do CR.

    nicmene se zarukou a servisem muzes mit problem. poslat lednicku do IT nebude sranda...
    pokud to je ale za polovinu, tak to za to mozna stoji..
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    Ahoj. Máte zkušenost s nákupy přes německý eBay? Pokud bych chtěl koupit například lednici SMEG, který má v ČR zastoupení, ale dvojnásobné ceny, jak to bude s dopravou, zárukou, servisem? Díky moc za jakoukoli radu.

    https://www.ebay.de/...e-by-Side-SBS8004PO-Creme/302612742145?hash=item4675200001:g:wVkAAOSwmuVaZwax
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    MONROE: a cena zustala stejna? Nebo se snizila o cenu produktu ktery nebyl?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MONROE: Osobne u nich mam pocit, ze maji vetsinu veci spis o kus vetsi.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    MOGUCAN: Se mozna pletu, ale to zakladal id FEDAJKIN. Ho zkus tady, jestli ti neco jeste visej.
    DURDIN
    DURDIN --- ---
    Nemáte někdo nějaké zkušenosti s "herni-kupony.cz"? Nevím co si o tom mám myslet (třeba ty komentáře se mi tam zdají generované), ale možná jsem už po všech zkušenostech s různými podivnýmy eshopy moc paranoidní. Tchán začal na stará kolena hrát hry a chce si koupit něco ze steamu a tohle by bylo pro něj nejlepší cesta (odmítá mít platební kartu)
    MOGUCAN
    MOGUCAN --- ---
    Nedoporucuju www.xiaomimobile.cz. Nejsou schopni zprocesovat jednoduchou objednavku, zakaznickou linku nikdo nezveda nebo je vypnuta. Na maily reaguji po 24 hodinach a prijemni taky nejsou. Vraceni penez je rovnez orisek. Navzdory vysokemu hodnoceni na Heurece ja hodnotim eshop jako totalne nepouzitelny.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    znáte někdo svět trampolín?

    Svet-trampolin.cz, trampolíny, hračky, elektronika - Svět trampolín
    https://www.svet-trampolin.cz/

    koukám že lákají na poměrně nízké ceny, tak by mě zajímalo kde je zakopanej pes:)

    tady třeba mi přijde že to má pěkný hodnocení: https://obchody.heureka.cz/svet-trampolin-cz/recenze/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam