• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    KORAL
    KORAL --- ---
    Mě se líbí ten s Drakem ;-) :D
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    JULIANNE: ja taky, asi uplne vsechny :-) a muj favorit je ten druhy odshora :-)
    STRYX
    STRYX --- ---
    JULIANNE: Diky :o)
    STRYX
    STRYX --- ---
    PHOB: Na motivy :o)
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    STRYX: Nádherné! Část z nich si umím dokonale představit jako obálky knih, fungovaly by skvěle.
    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: ten prvni je prichod bohu zejo :))))))
    STRYX
    STRYX --- ---
    Ruzne obrazky.



















    STRYX
    STRYX --- ---
    PHOB: Je to tak. Ma to ale jiny format, vytunenejsi kompozici, vetsi rozliseni a dokreslene detaily. Snazim se takhle dotahnou radu starsic veci, ktere mam rad do preciznejsi technicke urovne.
    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: tak tohle je pecka, ale uz si to tu mel ne ? ale i tak. je to pecka :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Jinak pro ty, co to ještě nevědí, vyšla nova kniha Petra Bakaláře! Petr je ohromně vzdělaný a sečtelý člověk s velmi čistým, až dětsky bezprostředním pohledem na svět a občas až nelítostnou upřímností s níž adresuje své situační postřehy lidem vůkol. Také je to lehce nostalgický, vypjatý idealista s velmi kultivovaným, potutelným humorem a štiplavým sarkasmem. Na rozdíl od předešlých knih (pyšnících se značnou kontroverzí), ve kterých glosuje různá pokrytectví a lidskou malost, došel v této knize koncepčního obratu. Namísto kritických postřehů se rozhodl nabídnout svým čtenářům náměty a různá konverzační témata, jež by, dle jeho soudu, neměla být v jejich diskuzích opomenuta.

    Kniha se jmenuje Otázky do kavárny a je skvělá. Určitě si ji pořiďte!

    (také mi bylo radostí, udělat pro ni obalku)

    STRYX
    STRYX --- ---
    Dopracoval jsem dalsi obrazek, co pujde na platno 60 x 30.

    STRYX
    STRYX --- ---
    PHOB: No, shodou okolnosti mozna za 2-3 tydny. Dam vedet, az budu mit presnejsi predstavu :o)
    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: Sak jo. A kdy se zase ukazes v brne? ;)) at se zapotis ;))
    STRYX
    STRYX --- ---
    PHOB: Chapu :o) ale zrovna tohle tema mi docela padlo... jeleni, bubaci... bylo to proste silnejsi :o)
    PHOB
    PHOB --- ---
    mit cas na tyhle souteze, zvlaste, kdyz je venku krasne :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    MAIMONIDES: Dnes odpoledne byla uzaverka, zucastnil jsem se poprve, takze nevim kdy se to bude vyhlasovat. Dam vedet. :o) Je to ale jen takova nezavazna soutez o pivo, nic zasadniho.
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    STRYX: kolikaty skončil?
    STRYX
    STRYX --- ---
    120 min obrazek do raw sparring souteze na fb na tema "Cesta lani a dablu"

    STRYX
    STRYX --- ---
    RIP HR Giger

    STRYX
    STRYX --- ---
    Dopracoval jsem dalsi obrazek, co pujde na platno 60 x 30.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam