• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    STRYX
    STRYX --- ---
    Ruzne obrazky.



















    STRYX
    STRYX --- ---
    PHOB: Je to tak. Ma to ale jiny format, vytunenejsi kompozici, vetsi rozliseni a dokreslene detaily. Snazim se takhle dotahnou radu starsic veci, ktere mam rad do preciznejsi technicke urovne.
    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: tak tohle je pecka, ale uz si to tu mel ne ? ale i tak. je to pecka :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Jinak pro ty, co to ještě nevědí, vyšla nova kniha Petra Bakaláře! Petr je ohromně vzdělaný a sečtelý člověk s velmi čistým, až dětsky bezprostředním pohledem na svět a občas až nelítostnou upřímností s níž adresuje své situační postřehy lidem vůkol. Také je to lehce nostalgický, vypjatý idealista s velmi kultivovaným, potutelným humorem a štiplavým sarkasmem. Na rozdíl od předešlých knih (pyšnících se značnou kontroverzí), ve kterých glosuje různá pokrytectví a lidskou malost, došel v této knize koncepčního obratu. Namísto kritických postřehů se rozhodl nabídnout svým čtenářům náměty a různá konverzační témata, jež by, dle jeho soudu, neměla být v jejich diskuzích opomenuta.

    Kniha se jmenuje Otázky do kavárny a je skvělá. Určitě si ji pořiďte!

    (také mi bylo radostí, udělat pro ni obalku)

    STRYX
    STRYX --- ---
    Dopracoval jsem dalsi obrazek, co pujde na platno 60 x 30.

    STRYX
    STRYX --- ---
    PHOB: No, shodou okolnosti mozna za 2-3 tydny. Dam vedet, az budu mit presnejsi predstavu :o)
    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: Sak jo. A kdy se zase ukazes v brne? ;)) at se zapotis ;))
    STRYX
    STRYX --- ---
    PHOB: Chapu :o) ale zrovna tohle tema mi docela padlo... jeleni, bubaci... bylo to proste silnejsi :o)
    PHOB
    PHOB --- ---
    mit cas na tyhle souteze, zvlaste, kdyz je venku krasne :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    MAIMONIDES: Dnes odpoledne byla uzaverka, zucastnil jsem se poprve, takze nevim kdy se to bude vyhlasovat. Dam vedet. :o) Je to ale jen takova nezavazna soutez o pivo, nic zasadniho.
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    STRYX: kolikaty skončil?
    STRYX
    STRYX --- ---
    120 min obrazek do raw sparring souteze na fb na tema "Cesta lani a dablu"

    STRYX
    STRYX --- ---
    RIP HR Giger

    STRYX
    STRYX --- ---
    Dopracoval jsem dalsi obrazek, co pujde na platno 60 x 30.

    STRYX
    STRYX --- ---
    KERWIL: Diky. Rikal jsem si, ze na to jak jsou draci proflakli, prekvapive nemam moc dracich obrazku. Jestli bude cas, budu nejake treninkove zkouset.

    AOTEAROA: Vytisknout urcite jdou, ale protoze jsou to vetsinou ruzne orezy fotek, nemaji jednotne rozliseni a tudiz budou mit jiné maximalní smysluplne formáty. Asi by bylo treba bavit se primo o konkretnich kusech, podival bych se pak jake maji tiskove dispozice. Ten pfkovy uz mam tisteny v limitovane signovane sade, neni problem se domluvit. Kdyztak posta. :o)

    DRAKKA: Tolik hlav byl trochu problem, kam je vsude napojit. Ty tri zadni hlavy vylozene fixluji. Ale nebylo na to moc casu, tak jsem to moc neprozival a nacpal jsem je do stinu. Osobne jsem take spis pro jednohlave draky. Vicehlavost je fajn, ale chtelo by ji to bud nejak opravdu dobre kompozicne promyslet, nebo uhnout do abstrakce.
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    drak ma moc hlav na muj vkus :-) ale chapu ze to bylo zadani...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    STRYX: tohle je neuvěřitelně fascinující a nádherný! dá se něco takovýho vůbec nějak rozumně vytisknout? líbilo by se mi šíleně mít to doma na zdi, stejně jako ten obraz, ze kterého jsi udělal pf .) STRYX
    KERWIL
    KERWIL --- ---
    STRYX: Drak je bozi! ;)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Obraz pro Id Patejl_cz. Zahrada III., olej na platne, 80 x 80 cm

    STRYX
    STRYX --- ---
    Aby tu nebylo jenom povidani, tak jeden rychlodrak do souteze. Hlavy byly ruzne zadane.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam