• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HYPERIONIkarie / XB-1
    XB-1 je tištěný měsíčník věnovaný fantastickému žánru. Vychází od prosince roku 2010 a jeho internetové stránky najdete na adrese http://www.casopisxb1.cz. Na nyxu se vedle zcela volné diskuse o směřování a obsahu časopisu můžete rovněž ptát na vše ohledně děnně aktualizovaného webu časopisu. Nejde o oficiální kanál ke komunikaci s redakcí časopisu. Veškeré kontakty na členy redakce najdete zde. Máte-li jakýkoli problém s předplatným (ať už tištěné či elektronické verze časopisu), obraťte se s dotazy na řešení nejprve na příslušného distributora.
    rozbalit záhlaví
    SATAI
    SATAI --- ---
    ALYX: Mohlo by byt i hur?
    ALYX
    ALYX --- ---
    SATAI: priserne jako vzdycky :))
    F508
    F508 --- ---
    me by spis zajimalo jestli pribudou nejaky "povidkovy" stranky :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    F508: Takze tentokrat nebude uvodnik o conech, ale o o cenach papiru? Vi se uz, jak bude vypadat novy design?
    F508
    F508 --- ---
    tak nam asi podrazi nas milovany casak :( podle predplatneho to vypada na 49kc
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Vyšel únorový kousek má skluz, ale jen proto, že ho nemůžu doma najít.
    SIR_PHOENIX
    SIR_PHOENIX --- ---
    hehe dame slezinu u Swede na pude ;o)
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    SWEDE: a kde je tva puda?, tam bych si početl, no jeje..:o)
    SWEDE
    SWEDE --- ---
    VIR_KENNY: U mě na půdě. Dokonce se mi je podařilo vykoupit z knihovny :-)
    NAF
    NAF --- ---
    zda se mi to, nebo je ted zase to logo jine ? Co rikate obsahu posledniho cisla ?
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    Ikarie jasně byla vždy sazečsky a graficky to nejhorší na českym trhu.

    Ach kde jsi muj oblíbený Fantasy and SF Magazine?
    MODE
    MODE --- ---
    MAIMONIDES: Baze...
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    MODE: darmo mluvit
    FCZBKK
    FCZBKK --- ---
    MODE: Staci si precitat ten rozhovor s autorom, tam sa k tomu otvorene (tak trochu hrdo) priznava.
    MODE
    MODE --- ---
    FCZBKK: Hm, to by leccos vysvetlovalo. Mozna i tu filosofii_nebo_co, o ktery mluvil Ripper, jak znam anarchisty, ti se takhle obcas jsou schopni bavit... ;)
    FCZBKK
    FCZBKK --- ---
    MODE: Pretoze je anarchista a toto je jeho forma agitky.
    MODE
    MODE --- ---
    Ja jsem hlavne nepochopil, co tim chtel autor rict a proc tam dal ty navody na vyrobu bomb, to mne fakt zmatlo :I
    F508
    F508 --- ---
    me se taky ta prvni ceska povidka nelibila :/
    FCZBKK
    FCZBKK --- ---
    dnes som cele dopoludnie stravil v cakarni nemocnice... mal som so sebou novu Ikarii... precital som z nej uplne vsetko, okrem jedneho clanku - skuste hadat ktory to bol...
    NAF
    NAF --- ---
    bat bat, Vrbenskou prectu jen v totalni nouzi (na zachode, ostatni povidky i publicistika prcteny). Hlavne bylo by to mozna i zajimave par cisel, ale tohle je neunosne natahovane.
    RIPPER
    RIPPER --- ---
    ja som tiez moc nepochopil tu poviedku co bola 1. v ikarose...nebolo to zle, aj tema zaujimava, ale do toho kopec nejakych filozofickych ci akych nezrozumitelnych blabolov
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam