• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HYPERIONIkarie / XB-1
    RETAL
    RETAL --- ---
    SWEDE: A tím si tedy polepšíš :-))
    SWEDE
    SWEDE --- ---
    Aspoň to déle vydrží. Já to vždy vezmu do ruky, chvíli listuju, nadávám, protože vůbec nevím, co je povídka a co recenze a odložím. Načež si pustím raději televizi.
    NAKOR
    NAKOR --- ---
    Sazi to ale dal Risa. Stopro. Je to hnus.
    SILVER
    SILVER --- ---
    MAIMONIDES: šak ten grafik je z cosmopolitanu, nebo podobnýho braku
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Mě se ta úprava taky docela líbí. Jediné, co považuju za hloupost jsou ty obrovské úryvky z textu. Považuju to za zlořád okopírovanej z Cosmopolitanu, který pohrdá čtenářem a zavání snahou o upoutání pozornosti za každou cenu:)
    Jinak, nějak nevim, proč mění design. Kdyby vyměnili kvalitu povídek, udělali by lépe:)
    RIPPER
    RIPPER --- ---
    ta grafika vedla textu poviedky nevadi, tam sa mi to dokonca vcelku paci. ale tam kde je viac kratkych clankov (recenzie knih apod) je to hroza
    SWEDE
    SWEDE --- ---
    Je to ještě horší než jsem čekal. Prý "nového disgnu se ujal kreativní ředitel Mladé fornty Rné Decastelo". Chudák Ríša.
    Už na první straně se jim fotky připletly zcela nesmyslně k irelevantním textům. Hrůza...
    SIR_PHOENIX
    SIR_PHOENIX --- ---
    Jeste sem to nevidel a uz se desim...
    NAKOR
    NAKOR --- ---
    Prijde mi, ze layout obalky je nevhodny na tu velikost. Kdyby to melo rozmer A5, tak nereknu, ale takhle to pusobi falesne a prazdne jak topol vprostred lanu.
    SILVER
    SILVER --- ---
    Maj novýho majitele nakladatelství a ten si vydupal nový design a novýho grafika. A takhle to dopadlo.
    FCZBKK
    FCZBKK --- ---
    NAF: Uz ho niekolko krat zdeformovali a zprznili. Ale nemenili ho. Ten charakteristicky, zakladny a rozpoznatelny tvar tam vzdy ostaval.
    NAF
    NAF --- ---
    FCZBKK: Zda se mi, ze si sveho loga prilis nevazi, uz ho zmenili alespon ctyrikrat...
    FCZBKK
    FCZBKK --- ---
    Prave sa mi nova Ikarie dostala do ruk. Je to hroza. Zjavne je to reakcia na vyhrady voci predchadzajucemu Zhoufovmu (ucime sa s Photoshopom) layoutom. Akurat ze to nejak velmi nevyslo. Napriklad nechapem, ako je mozne, ze sa zbavili svojho "brandu" v podobe charakteristickeho nadpisu IKARIE a nahradili ho uplne nepatricnou Helvetikou.
    NAF
    NAF --- ---
    Mne se ta grafika nelibi, hlavne to opakovani textu (zvetsenym typem citat z povidky) mi prijde uplne ujety. Fakt se jim to moc nepovedlo.
    SILVER
    SILVER --- ---
    MAIMONIDES: je zatim jenim na stáncích, v MF si dali cca 14 dní volno...
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    No vidíte, a já to ještě nemam:)
    SILVER
    SILVER --- ---
    Jelikož jsou MF lemry, tak nám ji nedodali na krám, ale na grafiku si stěžoval sám šéfredaktor I.
    F508
    F508 --- ---
    Tak co rikate na novou upravu ? :)
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    SWEDE: nudné to bylo. Taknějak od začátku jsi mohl odhadnout o co půjde. To neni dobré znamení.
    Kýč to byl.. porada oficiálů, fráze o zabíjení.. všechny ty kecy byly až příliš "cool", nepravděpodobné. A ještě jsou k vidění všude. Klišé to bylo formálně(použité vyjadřovací prostředky), obsahově teda taky, ale to už může být věc názoru. Požaduji po scifi tolik co po všem jiném.
    Viděl jsem to u Kulhánka, viděl jsem to ve více povídkách v Ikarii(ale jména si nevzpomenu). Sestup boha do hmoty je dost častá záležitost. Zabíjení taktéž. Zkombinování né tolik, ale stále dost.
    SWEDE
    SWEDE --- ---
    MAIMONIDES: nudné se mi to nezdálo, kýč je věc názoru, o klišé ve sci-fi nemá cenu se bavit a neoriginální ? Kde jsi to už viděl ? Od koho je to opsané ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam