• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZMYJKADIES IRAE Projekt Chronos
    DANAKETH
    DANAKETH --- ---
    SIRIEN: Máš na prostou pravdu. S tím přece nemůže mít nikdo problém, ne?:-D

    Letní díl se poměrně vydařil a těch nespokojených bylo méně, než obvykle, takže vlastně ani ty "firemní benefity" nejsou taková pecka...:-)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    SIRIEN: Staré DI přísloví říká: Sex, práce, spánek, škola - nic z toho nepotřebuješ.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Takových náročných prací. Předpokládám že odměnou je stres nevyspalost nedostatek času úpadek osobního pracovního i studijního života a jako firemní benefit se nabízí něčí stala nespokojenost a stížnosti? :)
    DANAKETH
    DANAKETH --- ---
    Larp Pražská hlídka vyhlašuje výběrové řízení na tyto pozice:
    (larp Pražská hlídka je kontinuálním larpem, který běží již od roku 2010 a letos pokračuje již devátým dílem)

    Koordinátor NPC
    - Koordinátor připravuje a vypouští NPC (CP) do hry a naopak od nich přebírá a syntetizuje reflexe z herního prožitku jejich i hráčů. Další činností je skládání a příprava CPtýmů působících na eventech.
    - Jedná se o náročnou a namáhavou činnost, která v sobě kloubí kus práce dramatika, divadelního inspicienta, personalisty a dalších profesí.
    - Naprostou nezbytností pro tuto pozici je pořádkumilovnost, pečlivost, trpělivost a smysl pro humor. Velkým plusem je kreativita a smysl pro drama.

    Administrativní pracovník
    - Administrativní pracovní zpracovává příchozí informace od hráčů, třídí a archivuje zpětnou vazbu a přímo komunikuje s hráči a hráčskými skupinami prostřednictvím herních fór.
    - Náročná práce vyžadující velkou organizovanost a rychlé reakce na podněty. Budete spojnicí mezi příběhovou částí organizace a hráči.
    - Pro tuto pozici preferujeme převážně osoby ženského pohlaví se zájmem v telefonování.

    Kreativec vedlejších dějových linii
    - Velice důležitá a náročná role v organizačním týmu. Náplní práce je vytváření většího množství situací a setkání pro hráče. Samozřejmostí je kooperace s koordinátorem NPC a dalšími členy organizačního týmu.
    - V této pozici je více než kdekoliv jinde žádoucí velká míra kreativity, ale také umírněnosti a trpělivosti. Velmi potřebné jsou i prezentační schopnosti a hlavně samostatnost a zodpovědnost.


    Toto výběrové řízení se koná prozatím pro hru Pražská hlídka IX Na ostří nože, která proběhne v termínu 18-25.8.2013.
    Hra jako taková vyžauje velké množství příprav, proto je potřeba počítat s relativně velkou vytížeností i před vypuknutím celé akce.

    Případní zájemci, nechť se mi ozvou telefonicky (viz. web hry) či do pošty. Domluvíme si nějaké setkání a probereme věci osobně.


    zdraví

    Danaketh
    Hl. organizátor larpu
    DANAKETH
    DANAKETH --- ---
    ZMYJKA: Děkuju, sám už se těším
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    DI bude až na podzim, na jaře proběhnou nějaké předehrávky, ale tak, abysme se nekryli s hlídkama.

    Zúčastněným v debatě děkuju za názory ;)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    GORDHART: Hm, to by me zajimalo, kolik organizatoru DI to minilo jako sandbox :-)
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    AMBERAN: Mě vždycky přišlo, že sandbox je, co se týče kvality, hodně o hráčích.

    Ale možná to je jen můj pomýlený pohled na svět.
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    SEBEL: Jo, me to rovnez mrzi.
    Do posuzovani kvality bych se nepoustel, protoze o kvalite toho ktereho DI se sotva da cokoli rici dopredu - je vzdy nove.
    Za sebe muzu rici, ze by se mi nejvic libily Hlidky na jare, DI na podzim :-)
    FIN
    FIN --- ---
    OLAPH: ono jako PH březen a DI květen by se zvládnout dalo :-) ale to by byl řev :-)
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    FIN: OK. To je příspěvek k řešení. Beru předchozí zpět :)
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    FIN: Dobře, tak jsi nám sdělil, že hlídky jdou podle Tebe super a DI je na konci nuda plná píčovin.

    Jak to řeší nastalý problém?

    Já lezu do klubu o DI, protože mě zajímá DI...
    FIN
    FIN --- ---
    k těm termínům obecně toto: dlouhá leta mě vytrvale sere, jak se di konají na konci zimy anebo na jejím začátku a člověk někde mrzne a nastydává. hodně mě to sere hlavně poslední roky, kdy jsem si prošel x zánětů šlach. a totálním argumentem vždycky bylo něco, s čím jsem nikdy nebyl srovnán: později/dříve to nejde, páč pak už fičí řada jinejch akcí bla bla bla... jako by si, teď už jen jednou za rok, dva, nemohli vybrat a oželet pár víkendovek ve prospěch měsíčního zážehu. jistě by to šlo, člověk nemusí mít všechno. takže teď je mi úplně jedno, že se to případně pokreje - prostě si vyberu :-)
    FIN
    FIN --- ---
    REINITA: taky bych to tak jasně neviděl.

    SEBEL: to a nejen to. kontinuita, jež je v hlídkách, je něco, co DI nikdy nemělo, a proto se na konci nemusí jedna parta znuděně a již nezadržitelně prohraně odebrat zívat, druhá z marnosti dělat píčoviny anebo nesmyslné hurá akce, kdy se jakoby část postav zbláznila. více méně. k*o*n*t*i*n*u*i*t*a. nářez. u mě jednaznačně, pokud se něco zásadně nezmění, PH.
    HARALD
    HARALD --- ---
    LORD_WANG: Leda, že by Ivana odsunula DI až na podzim. Danaketh už prohlásil, že PH je v březnu a že z toho termínu za žádných okolností neustoupí.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    SEBEL: me je to taky dost lito, o PH jsem uvazoval, ale na DI, zejmena s timto tematem, se tesim uz dlouho.

    Nemohli by se organozatori preci jen nejak domluvit?
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    NYEMI: Já se momentálně víc kloním k PH. Mám pěkně rozjetou postavu a pokud pominu pár detailů, tak RP s ostatníma hráčema je na super úrovni. A největší klad vidím v tom, že si zahraju s lidma, s kterýma normálně nehraju a který za ty dlouhý roky nemám přečtený. Přináší to do hry nové rozměry :-)))
    REINITA
    REINITA --- ---
    NYEMI: já bych to tak jasně neviděla.
    NYEMI
    NYEMI --- ---
    SEBEL: Ani ne. Pac DI je dost jasne kvalitnejsi.
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    OLAPH: Protože ho nikdo neudělal na podzim, kde byl již dlouho ohlášen.

    Popravdě je mi dost líto, že se oba velké Pražské larpy budou krýt, bude těžké si vybrat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam