• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NEFERTIVery Foreign Affairs 20.3.2010 Peverelist (UK) @ Cross Club
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Teď mě vlastně napadá, že jeden step'n'bass mám vlastně leta na desce - b-strana od Johna B: "Up All Night" na Metalheadz - je tam pecka "Take Control", která tomu odpovídá :-D To bude ta "zásadní" pecka novýho žánru! :-D

    http://www.chemical-records.co.uk/sc/servlet/Info?Track=METH041

    E-E-E-COME-ON/E-E-E-BOY
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    BROTHER: Jojo, já tomu rozumim, ale je pravda, že teď jsme si třeba vyjasnili, že SHQ je o "aktualitách", já to vždycky vnímal spíš jako "kvalitní selekce z trsaček"... opřená třeba o "aktuální hvězdu" z UK... která ale právě očividně vychází z roots'n'coltcha...

    MAKE LOVE/RB
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    WILD_A: Sociální teorie kapitalistický postmoderny ti na to dává poměrně jasnou odpověď... neustále nabízet zbytečnosti stejnýho typu v různý podobě, prezentovat je jako něco revolučně novýho - co už konečně ukojí tvojí stále unikajicí potřebu věčnýho smyslu... a ten nalezneš právě s tou revoluční novinkou... která bude trvat věčně... až do příchodu další "revoluční řady" příští sezóny... co třeba zrychlit dubstep a nazvučit ho jako drum'n'bass... a máme tady dub'n'bass! A neba zase posunout nějakou notu o půl doby... třeba dva snary na začátku každý doby... miami step! Revoluční novinka, zvuk dneška, perník, tráva, limonáda!

    CHUE CHUE/KAČER McDONALD
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    ale zase vam do toho kuci nechci kecat, fakt jen nazor navstevnika... :)
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    myslim, ze je mnohem zabavnejsi a progresivnejsi divat se smerem do budoucnosti, nez se imho trochu nesmyslne zacyklovat v minulosti, tohle mi prijde jako krok zpet v negativnim slova smyslu... jeste bych pochopil jakousi zlatou stredni cestu a aktualni muziku kombinovat s posvatnymy tracky/zanry v ramci "vyuky" nebo vyjadreni respektu/obdivu k minulosti, je dobrý znát svý kořeny, ale uzavřít se do jednoho žánru navíc časově limitovanýho by ze SHQ mohlo udelat tuctove koncepční party - jednu z mnoha... SHQ pro mne vzdycky byl mejdan, kdy jsem byl vzrusenim bez sebe, co zase uslysim za skvosty, dlouhodobej koncept viz. raveboy by mi z pozice navstevnika tenhle pocit castecne vzal...

    SMRT BANÍKU!
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    RAVEBOY: Tuhle posedlost po novym (jakoby novy znamenalo lepsi) nechapu. Jen novinky novinky novinky, a pak komentare typu tohle nema dost novej, progresivni zvuk .... zlaty regecko, tam stary flaky uznavaj a hrajou furt :))
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    RAVEBOY: já myslel, že zvítězí nadčasovost!
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    FRESHAIR: OK, může beyt! Yuki se vyslovoval v podobnym stylu - jednou koncepčně, pak ale zase novinky.
    Opět si musim povzdechnout nad silou prchající módnosti vítězící nad trvalou kvalitou. Ale alespoň jednou to určitě musíme provýst!

    THRESHOLD/ARMOURED K
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    DRSH: To ne, mel jsem to stesti jednou a bavilo me to moc, ale Digital Mystikz je preci jen Mala & Coki tak me nejdriv napadlo, ze kdyz dmz tak vsichni tri.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    hlavne to panove zas neprehanejte s tim zvukem, podporit spodky klidne ale na vrsku to nechat decanko, klidne odstavit standardni cross zvuk, pokud bude zas ta lab gruppen obluda
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    WILD_A: Jo, jo.... Snad příště...
    FRESHAIR
    FRESHAIR --- ---
    RAVEBOY: cece doma se mi vali pekna parta junglovejch vinylu z tech let metalheadz, nejlepsi doba, moje vyhuleny mladi:) dal bych ale max jeden chillout v tomhle stylu.. osobne mam totiz pocit, ze bychom meli selektovat spis co nejaktualnejsi veci !
    ez
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    jj, velka, ale zase lepsi nez dratem do oka pripadne jineho místa/otvoru... :)
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    Stejne je to vtipny, ze se ty DMZ smrskli jen na Malu, kterej u v Pze hral a Coki pripadne kamo Loefah nikde ... skoda.
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Málo basů... ale slušná breaková pasáž na 3:41 :-D

    TAK TO TADY MOC NEROZBAL/AŤ TY NEBOŽÁKY NEZTRAPNÍŠ!
    BEEJBI
    BEEJBI --- ---
    RAVEBOY: hlavne myslim, ze by sa na kazdom SHQ malo otvarat a zatvarat tymto nesmrtelnym songom ;) http://youtube.com/watch?v=RZY6LOTr-hI
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    RAVEBOY: Jsem pro to udělat minimálně na jednom SHQ. (já osobně vydržim hltat tak max tři hoďky:)))

    RAVEBOY/PIANKKO FOREVER
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Jojo, nemusí to bejt úplně tvrdej koncept, ale přece jenom je to kurevsky přehlížená škatulka.

    Teď by to ještě chtělo názory dotyčných zasažených...

    RINGS OF SATURN/LAST ACTION HERO
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    to byl nazor z pohledu navstevnika... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam