• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    BOSSORKA: já jezdím furt praha brno, takže případně můžu něco dovézt (ale teď mi končí škola, takže pojedu zas až po Novym roce) - kdyby šlo o něco, co se nevyplatí posílat poštou
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    DA_NIELA: jasně, aspon se podělíme o poštovný ;-). kdyby se ještě někdo přidal, tak ho máme zadax, ale já budu mít objednávku jen asi taky za 400.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    Lze se odličovat jenom olejem/směsí olejů? (mám tím na mysli nevoděodolnou řasenku). Protože koukám na složení jednoho oleje od Primavery (http://www.greenwave.cz/multifunkcni-pestici-olej-neroli-cassis) a není to nic jiného, než směska olejů a éteráků a do toho vitamén E. Je to pekelně drahý. Mě napadlo, mam doma ty salusový oleje, třeba meruňkovej, šlo by se odličovat jima? A za třetinovou cenu...
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    BOSSORKA: A stačilo by tak za čtyři stovky? :)
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    chjoooo ženský z Brna, pojdte si něco objednat z greenwave :-)
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    QUORRA: Od Primavery je nejake hydratacni serum s hermankem, vcera mi ho prezentovala pani manazerka z Greenwave (si me tam vyhmatla a predvedla mi pomalu celej kram :)).
    Jinak pry ten drazsi arganovy, co tam maji, pry ne, je drazsi a smrdi, takze arganovy pry od Primavery (ptala se MARINNE).
    LOMILOMI: V tom pripade mam jasno. Ten Primavera predpokladam panensky je. Ale zatim s koupi pockam, dodelam ten saloosovy. Což je teda na dlouhy lokte jeste. Koupim si ten jojobovy od nich.
    Jinak jsem si od essential care poridila ten jejich Calendula balm a je to skvela vec, rano jsem se vzbudila a vypadala jsem priserne (vcera mozna z koure a nevyspani), tak jsem si tim napatlala oblicej a do deseti minut oblicej krasnej. Jinak je to univerzalni balzam na vse, na pusu, sucha mista, ale i na ksicht. Mam 20ml baleni za dve kila. Drahy, ale ucinny, jako krem na zimu skvely (je bez vody a ma ciste prirodni slozeni, jen oleje, bambucky maslo). A az prubnu ten sampon, dam echo. Jemny bylinkovy, taky jenom coco-glucoside tenzid, od cehoz si slibuju, ze nebude tak odmastovat a tim padem se mi nebudou rychle mastit.
    IKA
    IKA --- ---
    GIRAFFKA: Tak to bude ten brezový.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    IKA: kterej konkrétně? zelený víčko maj afaik 3-kofeinovej, březovej a henna s olivou..
    IKA
    IKA --- ---
    Btw, Alverde šampón so zeleným viečkom zmenil receptúru (a aj farbu toho viečka), čo ma trochu naštvalo, lebo zrazu mám po umytí vlasy v takom stave, že by potrebovali kondicionér. :(
    IKA
    IKA --- ---
    QUORRA: Na vlasy kokosový olej.
    MISHELKA
    MISHELKA --- ---
    Tenhle arganový olej vypadá taky fajn http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=6317 Mně se líbí, že má dávkovač..
    LOMILOMI
    LOMILOMI --- ---
    QUORRA: :) no a jak rikam, za stejnou cenu jsem ho koupila na trhu v Casablance. A to jsem setsakramentsky smlouvala.
    Akorat ze v Maroku se pouziva arganovy olej z prazenych plodu, ja radsi ten panensky.
    LOMILOMI
    LOMILOMI --- ---
    TABBY: nechodi, neznam....skoda A jake projevy? Nejake ekoteroristicke?
    TABBY
    TABBY --- ---
    LOMILOMI: Chodi ti ten jeho casopis Aromaterapie? Informace mi tam prijdou celkem zajimave (jak pise o kvalite a cene oleju), ackoliv clovek musi vypoustet ty politicke vylevy, ktere se opakuji...
    LOMILOMI
    LOMILOMI --- ---
    MARINNE: ja ho kupuju kolem 400 Kč za 20 ml. Saloos oleje neznam, nevim.
    LOMILOMI
    LOMILOMI --- ---
    NIKKITA: neni tam napsano, jestli je extra-panensky.
    LOMILOMI
    LOMILOMI --- ---
    TABBY: presne na to jsem se chtela taky zeptat :) docela me bavi ty jejich koupelove oleje, objednavam detsky hermankovy a masazni fenyklovy a pro sebe pak lecitinovou masku.
    TABBY
    TABBY --- ---
    Co oleje od Hadka, jak je hodnotite?
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    Teď koukám na tohle: http://www.biooo.cz/ayurvedsky-bio-arganovy-telovy-olej-eliah-sahil-p-4375.html a http://www.biooo.cz/ayurvedsky-bio-jojobovy-telovy-olej-s-ruzi-eliah-sahil-p-4373.html
    je to nějaká ajurvédská řada a vypadá kvalitně (je z Rakouska), přemýšlím že bych si ten jojobový pořídila tenhle, co říkáte? A taky ten peeling. Strašně se mi líběj ty jejich obaly (jsem na takovýhle věci ujetá). Znáte někdo? Reference?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam