• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    TABBY: mažu se zhruba každejch 10 minut...jinak začnu okorávat :-D
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    SAMANOVA006: Tak ho asi zkusim, koupim si vzoreček a uvidim...
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    SAMANOVA006: http://www.biooo.cz/balzam-ochranny-mesickovy-weleda-p-554.html
    A ten co používáš ty se jmenuje přímo jak? Maj pleťovej (gezichtcreme), dětskej (pflegecreme) a ještě nějakej.
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    NIKKITA: tak o tom ani nevím..to je nějaká novinka? měsíček je fajn, to je pravda a hlavně ta dětská řada je natolik šetrná, že ji zvládá i moje přecitlivělá kůže.)
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    NIKKITA: Kdyby za války - když jsem jako dítě jedla meruňky, vždycky jsem nakonec rozklepla pecku a snědla "oříšek". :)
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    MARINNE: No o těch meruňkách (jádrech) si to taky lidi taky řikaj mezi sebou a jsou běžně k dostání a neni u nich cedulka pozor, nejezte jádra (za války to děti jedly, protože to má lehce madlovou chuť)... i když tvá dedkuce je poměrně správná. A ricinovej olej neni sice jedovatej, ale má silně projímavý účinky (protože ty látky v něm prostě jsou) a taky je prakticky volně k dostání
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    NIKKITA: To sotva, ak by to bolo nejak jedovaté, alebo čo i len zdravotne závadné, asi by si sa k tomu tak ľahko nedostala. Ja mám ricínový olej a tiež je nejak upravený, takže nie je jedovatý.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    NIKKITA: Podotýkám, že se mi do těch očích trochu toho oleje prostě dostane, a chvíli vidím jakoby zamlženě, takže styk s okem přímo to má.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    Holky napdala mě taková věc - na odličování očí používám (poslední dobou) trochu meruňkového oleje, a napadlo mě, že vlastně meruňková jádra jsou jedovatá, obsahují kyanid (jestli se nemýlím), a jestli - když je to nejspíš asi olej z jader že, tak to nemůže očím nějak uškodit...
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    SAMANOVA006: Ještě má Weleda zimní krém s měsíčkem, ten jsem sice nezkoušela, ale váhala jsem mezi těmi ním a coldcreamem, a možná si ho taky pořídím, měsíčkový věci jsou fajn (a je fakt že od nich jsou ty věci vždycky dobrý)
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    NIKKITA: díky za tip. weledu mám moc ráda a ten jejich coldcream jsem ještě nezkoušela, běžně kupuju měsíčkový krém z téřady pro děti..
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    NIKKITA: A nebo bambucký máslo nebo něco s měsíčkem, to i rychle hojí
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    SAMANOVA006: Já se teď v zimě mažu Coldceramem od Weledy, je to hutnější krém proti mrazu a myslím, že funguje dobře, já bych na to šla spíš preventivně...
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    nemáte někdo prosím tip na krém nebo olejíček nebo něco..mám na bradě (od šály) a na nose (asi od smrkání) v kombinaci s touhle zimou takový lišejoekzém..klidně i něco mastnějšího na noc..
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    GALE: muhehe už jsme si je tam objednala ;-)
    GALE
    GALE --- ---
    BOSSORKA: Ozvi se ID Linoleumka, pošle ti je poštou. Vybírej zde:
    Hurraw! - balzámy na rty - Poštovné zdarma BangBag.cz
    http://bangbag.cz/10-balzamy-hurraw
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    daj se v Brně ty sehnat někdy ty balzámy Hurraw? :-)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    MARGARITKA: mně všechny citrusy přišly boží. svěží, lehké, skvěle vonící.
    TABBY: já mám otevřených iks najednou, protože vím že když pak někam jdu a zapomenu si, tak trpím. takže skoro v každé bundě, když je zima, pak v mikině do práce, na nočním stolku, v práci na stole, v kabelce a ještě rezervní v batohu :D to je pak prostě šance ozkoušet těch příchutí a přívůní mnoho.

    taky jsem měla balzámovou obsesi, ale teď co používám cca rok a půl jen Hurraw, tak pozoruju, že nepotřebuju tak urputně mazat jako dřív - rty se skutečně daly dohromady po letech používání Labella s konzervanty, a když si tu pusu půl dne nenamažu, nevyšiluju. už je ta závislost spíš jen psychická na té vůni, že si pusu jdu kolikrát namazat i když to není potřeba.

    LOMILOMI: já zas třeba neměla nikdy žádnou rtěnku. neumím si rty správně nalíčit a hodně si otírám obličej/rty rukou, i nevědomky, takže když už bych rtěnku použila, totálně si ji všude rozmažu.
    LOMILOMI
    LOMILOMI --- ---
    TABBY: Přesně, balzamy mi vydrží roky. Kdyz už, tak rtenky mi mizí o něco rychleji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam