• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    BRUSINKA: Mám ten stoprocentní rakytníkový... a ten je vážně žlutooranžový. Ty máš asi na mysli nějaký míchaný ne?
    THEIA
    THEIA --- ---
    DADULKA: pouzivam od nich makeup asi 2r, nemam dovod menit. Casom som prikupila tvarenku a puder, tiez super.
    Je ale dolezite vybrat si odtien v kamennom obchode, maju hrozne moc odtienov a je fakt dolezite trafit ten pravy
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    NIKKITA: Barví? Proboha, kde kupuješ kosmetiku?;)) Můj byl, pokud si dobře vzpomínám, bezbarvej.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    TABBY: ZUZKAOU: No mě to fakt vytočilo. Se divim, že si to ten dovozce (ne výrobce) nějak neohlídá, protože tim si docela dost kazí jméno. Ale asi doufá, že si to lidi koupěj a je jim putna, z čeho to uplácali a že jsou lidi barvoslepí.
    BRUSINKA: A neni pak člověk oranžovej jak mrkev? Já ho mám doma a strašně barví...
    KALHOTKA: Já mám kondicionér od Lavery s mandelmi a medem, předtím jsem měla ten jako ty, a možná tam rozdíl je, ale spíš cenový, jinak zkus nějaký olej nebo masku, tohle možná kondicionér nevyřeší. Anebo zkus šampon, který je jemnější, ten za to mnohdy může a kondicionér to nedohoní. Já z alverdích přešla na šampon od Essential care,je sice drahej jak prase (360,-), ale mam ho už dlouho a má jen jeden tenzid, a to ještě hodně jemnej, tim pádem nevysušuje a tak ani někdy kodicionér nepoužiju vůbec, a to mám vlasy docela dlouhé.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    QUORRA: ten já miluju! :D
    STHENO
    STHENO --- ---
    BRUSINKA: no, po tom mandlovom samponesom mala vlasy mastne okamzite. fakt sranda, jak kazdy reaguje na jeden vyrobok inak...
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Jinak já jsem teď vyměnila šampon a kondicionér alverde za laveru(mandlový š.) a urtekram (heřmánkový k.) a po pár použitích jsem prodloužila frekvenci mytí ze dvou na tři dny.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    KALHOTKA: já právě taky ne, proto ta otázka/hledání ;)
    GREENFAIRY
    GREENFAIRY --- ---
    BRUSINKA: přírodní to nen no, pardon.. tak čistý argánový olej možná?
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    TABBY: proto jsem psala i "serum" = neco koncentrovaneho primo pro tyto ucely, nerikej mi ze to nepomuze, kdyz vidim, ze se ta vraska tvori a zvyraznuje s vekem, tak to preci musi jit i zpomalit (jinak nez laserem apod., urcite je kosmetika dopra podpora). Snazim se si to aspon obcas jemne masirovat, provadet oblicejovou gymnastiku a hlidat se, abych se moc nemracila
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    GREENFAIRY: a je přírodní? koukám na net, a nevypadá to.
    btw. dá se teď zas koupit v rossmanovi alterra na obličej, nebo pořád nic?
    GREENFAIRY
    GREENFAIRY --- ---
    KALHOTKA: taky v rossmannovi
    TABBY
    TABBY --- ---
    MARGARITKA: No, tak na vracky mezi obocim ti ocni krem nepomuze. Ne ze bych te chtela zrazovat od jeho pouzivani, ale... such is life. Bohuzel :-/
    GREENFAIRY
    GREENFAIRY --- ---
    KALHOTKA: mám dost suché a poškozené vlasy a teď jsem si koupila šampon Alterra v Rosmannov a k tomu masku od Swiss'o'par s arganovým olejem... musím říct, že mě to překvaplo, druhý den vlasy pořád vypadaly skvěle :)
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    BOSSORKA: jsem v podobne situaci :) a vrasky se mi delaji hlavne kolem oci a mezi obocim (spis mimicke z cumeni do kompa a v lete nenosenim slunecnich bryli)... zatim jsem nebyla schopna koupit si ocni krem, ale obcas po nem a ruznych serech pokoukavam, ale ted jsem si koupila ruzovy denni krem od Weledy a je moc prijemny, krasne zvlacni, vyhladi a zahoji co je treba... a to mam smisenou plet a krem je spis na suchou, ale dela mi moc dobre. Urcite cokoliv s ruzi a granatovym jablkem - casto se uvadi, ze je to pro zralou, ale ja bych to neresila, pokud chces s vraskama bojovat hned. A jestli na neco prijdes, dej vedet pls :)
    KACCABA
    KACCABA --- ---
    BOSSORKA: jojobový a šípkový olej
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    BOSSORKA: na vrásky by měl být fajn rakytníkový olej. pár kapek na vlhký obličej :)
    já mám zkušenost jen s tautropfenem, ale byl dobrý.
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    resp. je mi 26 a objevují se mi první vrásky a celkem mě to štve, pže je to podle mě moc brzo, ale mám jemnou a citlivou plet no, tak to je taky hodně tím asi :-(
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    poradte něco, čím hodně hydratovat plet pro denní péči nebo třeba i masku, co se Vám osvědčilo? arganový olej?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam