• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    IKARIE: to asi bude ledackde neb sanoflore v ČR končí
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    pro brnenske - v Chytre lekarne vyprodavaji kosmetiku Sanoflore s 50% slevou na uplne vsechny produkty. ja jsem vcera koupila micelarku, hydratacni krem a cistici penovou emulzi za 300 misto 600. byla jsem v pobocce u Spalicku a meli tam krome mnou zminovane hydratacni rady i radu na vrasky, vyzivujici, problematickou plet, nejake sprchace, micelarky, radu pro deti, kvetovou vodu, deodorant co si pamatuju...
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    Už delší dobu koukám po těch odličovacích tampóncích či vatě z bio bavlny od ebelin v dmku, ale zajímalo by mě, jestli nejsou bělené chlórem? (popadla mě ta stejná mánie jako u čajovejch pytlíků :). Nevíte někdo? Tipuju že ne, ale ať jsem koukala jak jsem koukala, na obalu o tom není ani zmínka (hlavně že tam je napsaný, ať si nenavlíkáme ten obal přes hlavu, jinak hrozí udušení :D)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    MARGARITKA: díky!nemusím mít olej, jen ta cena no....ale mam možnost slevy takuž to pak s tebou inzerovaným takový rozdíl není. zůstau tedy u cannadermu
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    LIMONADA: zkousela jsem ten olej kdysi a nic moc, kdyz uz chces olej, tak radsi Nobilis, ale za mne nej intim, u ktereho hodlam zustat http://www.ekokup.com/domains/ekokup.com/index.php/online-marketing/konopna-kosmetika/cannabios-bio-konopny-intimni-myci-gel-250ml-detail dost podobny jako Cannaderm, ale vyhodnejsi pomer cena/mnozstvi
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    LIMONADA: nikdo neporadi?
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    LEISHA: Jo, určitě se jich tam střídá více, potkala jsem tam už 2. Možná tomu dám ještě šanci, tohle nezní marně :)
    LEISHA
    LEISHA --- ---
    PINK_CICINKA: U Hauschky za mě spokojenost. Byla jsem tam v poslední době dvakrát; poprvý jsem k nákupu (cca za 700) dostala ty minibalení dvě, napodruhý jedno (a pytlíčkový vzorky makeupu, o který jsem si řekla). A paní prodavačka byla moc příjemná. Jestli se jich tam třeba nestřídá víc?
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    PINK_CICINKA: Já tam dvakrát měla přesně opačnou zkušenost. Ale věřím ti, holt asi záleží na tom, na koho člověk zrovna narazí.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    PINK_CICINKA: já mám zas takový neutrální až špatný zkušenosti s green wave, asi záleží na náladě. do gw chodím fakt nerada a mrzí mě, že zrušili vivanaturu. aspoň v biooo jsou milé slečny,
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    IDENTITY: S tím bohužel nemohu souhlasit... Tam jsem byla dvakrát a pokaždé to samé. "Vy nepoužíváte celou řadu? To ale musíte! Jinak to nemá žádný efekt!". Navíc vzorečky/minibalení si člověk musí koupit, nikdy mi žádný vzorek na vyzkoušení zdarma nenabídli.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    PINK_CICINKA: Jako u Hauschky v Revoluční ;-)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    uvažuju zkusit místo mého osvědčeného cannader intim tentokrát saloosintimia olej.
    máte někdo zkušenost, ideálně porovnání?
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    PINK_CICINKA: taky jsem je mela...akorát ten druhý mel nějakou jinou a zvláštní strukturu....jakoby skraloup...a když se odstranil tak byla 1/3 v ....
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    GHOSTDOG: Ano, nedalo se odolat! :-)
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    PINK_CICINKA: Tak tak. Jen jednou byla paní prodavačka (či spíše manažerka) akční až přespříliš, trochu mě vyděsila, ale chápu, že své povolání prostě jen víc prožívá. Mě tam jednou nabídli dřevěnej hřeben skoro za polovic, jen proto, že měl lehce nažloutlou gumu od toho jak byl ve výloze, z čehož jsem byla nadšená, protože jsem zrovna takový sháněla, ale nechtělo se mi do něj vrážet tolik.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    PINK_CICINKA: figs and rouge vid?:-)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Dnes jsem byla v obchodě Green wave u Národky a mohu jen doporučit. Přišla jsem s tím, že bych potřebovala krém na obličej. Slečna prodavačka byla moc milá, ptala se, s čím mám zkušenosti, jakou mám pleť, jaké problémy...Nakonec mi dala asi 4 vzorečky s tím, ať si vše v klidu vyzkouším a pak přijdu zase. To je mi sympatické, občas mám pocit, že abych dostala v krámě vzorek, musím něco koupit. No, nakonec jsem stejně koupila balzám na rty, měl skvělou krabičku :-)
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    GIRAFFKA: Asi hrotim, ale spíš proto, že mě překvapilo, že značka, jako je Weleda, by tam dávala tohle... no a zjištění v krámě bylo následovný - na krabičce u tý pasty ve složení nic takovýho neni, tudíž na biooo už maj po x-tý docela velkou chybu ve složení. Mě to spíš zkoumat baví, jinak bych to nedělala, a dokud můžu, tak důvěřuju, ale prověřuju.
    IKA
    IKA --- ---
    GHOSTDOG: Videla som ich tam tiež, majú tuším ecocert, ale vyskúšané nemám.
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    GIRAFFKA: ajo. tak děkuji za info :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam