• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    GRETKA: Vím že se to tu řešilo, ale neškodný měl být údajně proto, že jeho molekuly nemohly díky své velikosti pronikat do kůže, a školdivý měl být právě proto, že je to prostě hliník. Takže závěr byl nejasný.
    A nemáš porovnání s těmi alverdími? Mě totiž mnohdy připadá, že co do funkčnosti jsou si ty alverde s laverou velmi podobné, jen ta cena je u lavery jednou taková... Mám ještě od alverde modrý kuličkový s mořskou solí, ale problém je, že prostě dělá mapy (ale zas je bez alkoholu)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    NIKKITA: Bez kamence se mi nejvice osvědčil deo sprej Lavera, a celkem jedno jaky parfém si člověk vybere.
    Jinak škodlivost kamence jsme tu už rozebírali, stačí zafiltrovat..
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    NIKKITA: Rozveď to trochu.
    GALE
    GALE --- ---
    GEISHA: Odkaduji, že NIKKITA zjistila, že kamenec je síran hlinito-draselný a má něco proti přítomnému hliníku.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    Tak se mi potvrdilo to, co jsem nechtěla, aby se potvrdilo, a to je škodlivost kamence jakožto deodorantu. Mám tedy dotaz, jaký používáte deodorant, bylo by fajn, kdyby nedělal bílé stopy. Používám alverde limetka něco, ale ten je s alkoholem a po holení to štípe, což asi neni uplně fajn. Ráda bych zkusila nějaký tuhý. Nějaké tipy? Díky.
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    MIRIAMKA: Yuuuu dik moc
    MIRIAMKA
    MIRIAMKA --- ---
    ANASTHESIA: Já jsem si kdysi dělala masku z medu, vajíčka a oliv. oleje, ale med dost lepí. Teď si vlasy popatlám jenom oliváčem, nechám to tam tak 20 minut až půl hoďky a bohatě to stačí, škoda medu =+).
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    GIRAFFKA: jeste se zamyslim
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    ANASTHESIA: nepoužívám ho na vrásky. chtěla jsem prostě něco,po čem nebudu mít vyschlej obličej a když to omezí zánětky kůže nebo rozšířený póry,tim líp. ségře třeba ten levandulák funguje (akorát má poměrně nově načatou lahvičku a navíc se patlá i jinejma věcma,takže neni šance,že by ten můj sdělala dřív,než se skazí), mně zabírá na zarudnutí/póry/beďárky právě ten růžovej..

    loeral nechci,dík;-) (je nepřírodní,navíc konkrétně loreal a navíc makeup nepoužívám;-) )
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    GIRAFFKA: s tema vraskama zabira? ;) mozna bych ho brala. a nechces make up Loreal True match? Uplne novej? nesedi mi odstin :D
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    GIRAFFKA: s tema vraskama zabira? ;) mozna bych ho brala. a nechces make up Loreal True match? Uplne novej? nesedi mi odstin :D
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    Tak co neporadite s tou maskou na vlasy?
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    GIRAFFKA: odkaz? dik
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    nabízim párkrát použitej levandulovej olej od saloosu, nesedl mi, růžovej je pro mě da best.
    chybí ho max. desetina, pc 150,-, přenechám za kilo.
    praha
    GALE
    GALE --- ---
    QUORRA: Na oči mi tamponky nevadí, takže mám odličovací olej bez chuti a zápachu z DM. Obličej si už léta odličuji mycími pěnivými gely a nyní Alverde mycí pasta se spraší, kterou si nemůžu vynachválit. Po koupeli natírám levandulovým obličejovým olejem.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    ELSEVIER: Prosim te, jake serum myslis?

    Jinak to vypada, ze mi na moji problematickou plet po vsech strankach pomohla kosmetika Hauschka. Uz neni tak mastna, problematicka, sucha a kdo vi jeste jaka. Docela zmena po tech letech.
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    souhlas;kamaradce nekdo poradil na ekzem a suchou kuzi myt se bilym jogurtem... sama za sebe me po "profi" samponu kousala hlava+ lupy...alverne nebo obyc hermankovej mi skvele staci:-). sprchac pouzivam jen na holeni;a taky ziju:-X
    ELSEVIER
    ELSEVIER --- ---
    Krásná bez chemie. Přírodní a bio kosmetika pleti prospívá - iDNES.cz
    http://ona.idnes.cz/bio-kosmetika-0dp-/krasa.aspx?c=A130314_143931_krasa_sck
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam