• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    nemate nekdo zkusenost s Laveri pletovou vodou a cisticim gelem pro smisenou plet (ginko na obalu)? Prisla mi z DMky sleva na BB 50%, tak vaham, zda investovat do kompletni sady, nebo kombinovat s ruzovou vodou a nejakym levnejsim cisticem... (- pripadne necistite si nekdo plet detskym Elfim sprchacem? Mam ho rada na telo i vlasy, ale plet sem s nim dlouhodobe cistit nezkousela, jen prechodne pri cestovani, tak si rikam, ze by mozna udelal stejnou sluzbu a nemela bych zbytecne tolik pripravku)
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    BRUSINKA: jooo, dík:-)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    ORISKOVANUTELA: alterra?
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    KOCHANSKA_CH: Dneska sem byla v rossmanu, a měli tam ...(nepamatuju si název) vegan kosmetiku, taky cenově v pohodě, až dopotřebuju alverdí kondicionér, zkusím ho. šla jsem tam pro takovej ten skládací hřebínek se zrcátkem, a prý už ho nemaj:-( Ani v dmce jsem nepochodila:-(
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    HOLYJOLI: Ano, řada Balea MED ULTRA SENSITIVE. Mám šampon a je ohne Parfüm, Farbstoffe, Konservierungstoffe. V českém štítku píšou že je bez éterických olejů, lepku, silikonů...
    HOLYJOLI
    HOLYJOLI --- ---
    ORISKOVANUTELA: Podívej se po jejich sprcháči s označením MED, je bez přidaných barvících, konzervačních a vonných látek, dělaný přímo pro citlivou pokožku.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    DA_NIELA: Hm tak to uz pomoze len svatena voda. :) Mne sa pory vycistili.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Dlouho jsem tomu nemohla uvěřit, ale asi je to fakt tak - mám ucpané póry po růžové vodě.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ORISKOVANUTELA: Sprchac mam alverde mlieko s makadamiovym orieskom a super. Inak sprchacom si myjem len partie, kde sa potim a inak len voda a specialny olej na intimne partie, tam si sprchac nedam. A mliekom sa nenatieram vobec. A na tvar ruzovu vodu :) Nemam kvoli tomu ziadne kozne problemy, okrem hormonalnych, ktore s tymto nesuvisia.
    Netreba pouzivat kopu pripravkov. Plet mam suchu a absencia teloveho mlieka jej nijak neskodi.
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Já měla od baley cca před 5rokama nějakej sprcháč, kokosovej šampon,a pod, ale pak objevila alverde, a používala věci od ní, ale teď jsem nkoukala, spolubydly maj sprcháče, a nádherně voněj...Jenže třeba po adidasu jsem flekatěla, tak se tý výrazný vůně a jiných fujtajblů, co alverde nemá, dost bojím...

    navíc mi sprcháč vydrží třeba rok, používám ho jen když se víc zpotím nebo zašpiním, když si holím nohy a pod... Kamarádka je taky citlivka, a říkala mi, že je lepší se mýt jen vodou nebo obyč mýdlem, ptž může kůže volně dýchat... Někdo jí doporučil místo tělovýho mlíka použít kvalitní jogurt, prý to bylo fajn, jen se pak musela znova umýt:D
    Z krémů používám taky alverde, a spokojenost. Mýdlo vyzkouším, aspoň udělám radost příteli - má po sprcháčích pocit že lepí:D








    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    ORISKOVANUTELA: V této situaci bych si koupila alverde mýdlo. Tuhé, levandulové nebo verbenové. Dlouho vydrží, má uspokojivé složení a stojí do 30 Kč.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    balea je afaik normální konvenční kosmetika,která místy velmi mile překvapí, výkonem jesrovnatelná s běžnou chemkou,cenou dost bezkonkurenční a některý výrobky i mile překvapěj absencí parabenů nebo jinejch fujtajblů:-) jestli jsi doteď používala konvenční kosmetiku,tak bych se toho nebála:-)
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Co si myslíte o balee? V dm jsem dneska vybírala sprcháč, nakonec jsem si vzala zas alverde, ale balea by mi cenově vyhovovala líp, ale nechci něco, po čem zflekatím....
    Nebo neexistuje nějakej web nebo stránky, kde si přečtu v čj překladu složení kosmetiky?
    Dík. Sice to nebylo cenově až tak rozdílný (300ml balea kolem 30kč, a alverde 60, ale jsem v situaci, kdy je pro mě i těch 30kč vcelku dost.... Ale jak jsem psala, nechci něco, po čem zflekatím, a pod)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    GREENFAIRY: kdybys chtěla vyzkoušet tu logonu tak mám asi půl balení a nepoužívám.
    XAJA
    XAJA --- ---
    LFE: som na tom podobne ako ty:)

    osvedčilo sa mi už tu spomínané marseillské (radšej mám zelené), dá sa bežne zohnať. a už asi rok mám aleppo - je tiež v pohode. ale či sa bude dať stále zohnať, to neviem: http://en.wikipedia.org/wiki/Aleppo_soap
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    GREENFAIRY: treba
    Pěnová kúra na vlasy BALM CARE - Sante
    http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=3433&product_slug=penova_kura_sante_nesmyvaci
    nebo
    LOGONA Fénové tužidlo Bambus
    http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=4930&product_slug=fenove_tuzidlo_logona_2011
    (asi bych spis zkusila to prvni, pokud nepotrebujes tuzici efekt - i kdyz bych necekala u prirodni znacky ze by byl nejak extra silny)

    Akorat nechapu, proc davaji do spousty vyrobku tolik alkoholu, ktery vysousi; ale tak snad to kompenzuji ty ostatni slozky.
    GREENFAIRY
    GREENFAIRY --- ---
    WITCHIE: dík, zkusim se po něčem takovym podívat
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    GREENFAIRY: jakoze co si napatlat do vlasu pred fenovanim? No pokud si davas pravidelne ty masky, tak ani neni nic potreba, ale kdyz jo moc chces tak nejake bezoplachove balzamy. Nevim co je v Cechach v prodeji, ja si kupuju bezoplach.balzam od zn. Beliflor ale ta myslim v Cechach neni.
    GREENFAIRY
    GREENFAIRY --- ---
    WITCHIE: napsala jsem to blbě, měla jsem na mysli fén, pardon)
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    GREENFAIRY: olejove masky klidne treba s trochou alor vera gelu, pripadne hotove masky od bioznacek (ted mam tusim farfallu, predtim jsem mela od lavery)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam