• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    MARINNE: To moje to má na té bílé cedulce taky, zkus jí odlepit a uvidíš, co je pod ní.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    NIKKITA: Moje aleppské mydlo má v zložení sodium olivate a sodium laurate, žiadny glycerín.
    FLEUR
    FLEUR --- ---
    TAMARIX: To je opravdu hodne :/
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    BRUSINKA: To jsem si taky říkala. ;-)) Ale holt ž jsem jí napsala mail..
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    TAMARIX: brnkni tam ještě jednou a vynech slovo svatební, uvidíš, co to s cenou udělá
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    FLEUR: Tak paní chce za svatební líčení 2 - 2 500 Kč, což je vcelku dost.. :-(
    KETA
    KETA --- ---
    MARGARITKA: hmm, vypadá to jednoduše.. :) zajímavý, že nepoužívá tu bělobu..
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    FLEUR: Super, díky moc! :-) Kdyby jste ještě některá o něčem věděla, tak prosím klidně ještě napište. Děkuju.
    FLEUR
    FLEUR --- ---
    TAMARIX: Jednou mi slecna v Greenwave doporučila pani, ktera lici prirodni kosmetikou. Nemam to vyzkousene. Ale cas od casu lici v Greenwave zdarma, vzdycky tam je jedno odpoledne. Odkaz zde: http://helenat.com/
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    LOMILOMI: No je to to alepské mýdlo, co tu doporučovala MARINNE, velká tuhá nepravidelná kostka poměrně smradlavého mýdla.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Nevíte prosím o nějakém kosmetickém salonu v Praze, který by pracoval přírodní kosmetiku? Našla jsem tu pár odkazů na Hauschku, ale to je spíše čištění a ošetření. Jde mi o líčení, make-up.. Díky moc! :-)
    LOMILOMI
    LOMILOMI --- ---
    NIKKITA: nechci ti kazit radost, ale normalne v tom nema glycerin co delat : jen olivovy olej, vavrinovy olej, voda a sodium hydroxid.
    Poznas to tak, ze prave aleppske mydlo plave na hladine.
    Prave aleppske mydlo take neni tekute.
    Je to sucha, nemazlava, vysusena kostka.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    Tak aleppské mýdlo dnes zakoupeno (v Lee chocolate, mají ho tam normálně na krámě, netřeba objednávat), mám to 40%, první dojmy dobré, i na obličej je mírnější než jiná olivová mýdla, co mám, zřejmě díky přítomnosti glycerinu, je to teda velká kostka, za ty peníze dobrý :)
    Jinak složení tohoto mýdla je - Sodium olivate, Sodium laurus nobilis oil salt, Aqua, Sodium chloride, Glycerin, Sodium hydroxide.
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    Ahoj zensky, kdo ma znicene vlasy po barveni jako ja, nebo jinak jemne doporucuji sampon od Sante. Nadhera. Uz po prvnim myti krasa. Jsem spokojena. Jo a pro mastny je tam sampon s lavou. to bude testovat manzel. Linky: http://www.biobeauty.cz/42403-shampoo-natural-balance/
    Jo ale urcite k tomu kondicioner.
    BUBLANINA
    BUBLANINA --- ---
    KETA: Děkuji, vyzkouším:)
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    LOMILOMI: v receptu co mám, bylo 45ml růžový vody a jelikož jsem si kupovala ještě v dmku tak jen tahle složka přišla na 100,- ale už i to větší balení se vyplatí, takže je to ok. jinak jak jsem sem dávala odkaz na tu úplně nejlevnější vodu, tak mi přišla odpověď, že se jedná o vodu s ruzovou esenci (extract). jako konzervant jsem použila grepový extrakt..
    BUBLANINA
    BUBLANINA --- ---
    Ženy mám dotaz, existuje něco přírodního na podporu vlnitých vlasů?
    LOMILOMI
    LOMILOMI --- ---
    KATKA119: na krem na ruce snad nepotrebujes hafo ruzovy vody. Proc nepouzijes obycejnou vodu a esencialni olej? Das ho tam podle chuti a stejne budes muset pridat nejaky emulgator.
    Jen pro zajimavost, jaky pouzijes konzervant?
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    PINK_CICINKA: např. tato http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=7061 to má ve složení jinak než ta od purity vision, ale na ty ruce to řešit nebudu, koupím si tedy nějakou levnější
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam