• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    Nedávno se tu řešila kosmetička, která používá přírodní kosmetiku (nejde mi o líčení), ale nedaří se mi vyfíltrovat odkaz, nevěděl by někdo?
    AIJA
    AIJA --- ---
    PSYCHOPATICK:
    Zkoušela jsem pár vůní a krémů na zápěstí a pak se nemohla zbavit ekzému. Bůhví, co v tom je...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    PSYCHOPATICK: většina věcí není přírodní ani náhodou.
    ISCH
    ISCH --- ---
    PSYCHOPATICK: No, mám tucha, že ve složení jsou dost často i nějaký silicony atd...
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    Ahoj, jedna známá začala pracovat v L'occitane - je to dle ní kvalitní přírodní kosmetika :) co si o ní myslíte?
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    MUI: Zjistila jsem, že je to i s účesem, což je fajn. :-)
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    MARINNE: Hm, já si řikala, že je to nějaký divný, tak jsem to odlepila a koukám, ještě tam maj překlep v tom složení... Ale aspoň že tam neni jiná jobovka. Jinak mejdlo je to fajnový. Ovšem timhle stylem mě namíchlo indický mejdlo Visaka, kdy jsem zjistila, že ač je na všech krabičkách uplně stejný složení, tak to moje mejdlo bylo výrazně zelený, ale jindy může bejt i světle žlutý, ale složení zůstává stejný (a ta zelená se tam jako vzala kde?!). Zlatý certifikáty přírodní kosmetiky, tam se erory aspoň nestávaj.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    NIKKITA: grrrrr
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    MARINNE: To moje to má na té bílé cedulce taky, zkus jí odlepit a uvidíš, co je pod ní.
    ISCH
    ISCH --- ---
    Prodám

    Saloos Regenerační obličejový olej levandule 20 ml | Biooo.cz
    http://www.biooo.cz/regeneracni-oblicejovy-olej-levandule-saloos-p-1295.html
    Nobilis Tilia Květová voda levandulová, fialové sklo 50 ml | Biooo.cz
    http://www.biooo.cz/kvetova-voda-levandulova-fialove-sklo-nobilis-tilia-p-4026.html

    dohromady za 200,- vyzkoušeno/použito asi 3x

    voda mi nevoní a olej nesedí.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    NIKKITA: Moje aleppské mydlo má v zložení sodium olivate a sodium laurate, žiadny glycerín.
    FLEUR
    FLEUR --- ---
    TAMARIX: To je opravdu hodne :/
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    BRUSINKA: To jsem si taky říkala. ;-)) Ale holt ž jsem jí napsala mail..
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    TAMARIX: brnkni tam ještě jednou a vynech slovo svatební, uvidíš, co to s cenou udělá
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    FLEUR: Tak paní chce za svatební líčení 2 - 2 500 Kč, což je vcelku dost.. :-(
    KETA
    KETA --- ---
    MARGARITKA: hmm, vypadá to jednoduše.. :) zajímavý, že nepoužívá tu bělobu..
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    FLEUR: Super, díky moc! :-) Kdyby jste ještě některá o něčem věděla, tak prosím klidně ještě napište. Děkuju.
    FLEUR
    FLEUR --- ---
    TAMARIX: Jednou mi slecna v Greenwave doporučila pani, ktera lici prirodni kosmetikou. Nemam to vyzkousene. Ale cas od casu lici v Greenwave zdarma, vzdycky tam je jedno odpoledne. Odkaz zde: http://helenat.com/
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    LOMILOMI: No je to to alepské mýdlo, co tu doporučovala MARINNE, velká tuhá nepravidelná kostka poměrně smradlavého mýdla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam