• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    MRNOUS: no je to takove... zvlastni, asi to nemusi sednout kazdemu, mne to na prvni pocuch smrdelo, ale hodne rychle jsem si to zamilovala a mile mne prekvapilo, ze mi po nekolika dnech pritel rekl, ze to mydlo je fakt super a krasne voni a jestli jsem jich alespon koupila vic pricemz jsem mu jeste predtim hned po vybaleni mydla basnila, jak je super a vubec ho to nezajimalo a poslal mne s tim nekam :-D

    Vune je velmi neidentifikovatelna, celkem intenzivni, vubec nic mi to nepripomina, je to spis takove zemite, korenite, orientalni, ale nevtirave. Pokud mas moznost, zajdi si je nekam ocuchat, ale myslim, ze pokud ma obdarovana strana rada mydla, bude vdecna za neco zajmaveho a noveho... a pokud ji to vonet nebude, urcite oceni konzistenci, vzhled a efekt, takze si ho ve vysledku stejne zamiluje :-)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    MARGARITKA: chci se zeptat, jak moc (či málo) to mýdlo voní a čemu je ta vůně podobná? chci to dát jako dárek a obdarovaná strana má ráda voňavá mejdlíčka (tak abych se strefil) ..
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    AIJA: frantici: https://www.facebook.com/pages/Biopha-Nature/214069158617644
    v slovenskej DMke maju od nich cca 10 produktov, vzala som len tu intimnu emulziu, pretoze tu som potrebovala, po case skusim aj ine veci, ked dopotrebujem co mam
    AIJA
    AIJA --- ---
    MART1NKA:
    kdo to vyrábí?
    TABBY
    TABBY --- ---
    GREENFAIRY: Fakt? Zrovnqa nedavno jsem se po necem prirodnim v DM pidila, a nabidli mi jenom Jessu! No tedy... nastoupi zhaveni lebky zvane budik :)
    GREENFAIRY
    GREENFAIRY --- ---
    TABBY: mají ho tu, taky si ho kupuju
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    TABBY: na Vianoce :)
    TABBY
    TABBY --- ---
    MART1NKA: No, tady to bohuzel nemaji :( Dej vedet, az zase pojedes na Slovensko :-))
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    TABBY: v DMke na slovensku a stal cca 5 eur
    TABBY
    TABBY --- ---
    MART1NKA: Kde ho kupujes a kolik stoji?
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    mna prave vysusuje cista voda viac, ako ked sa umyjem sprchovym kremom, ale umyvam si len "rizikove partie" ako to nazvala niecia babicka
    inak pouzivam intimne mydlo, toto tu:


    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    NIKKITA: já jen nechtěla,aby byla zklamaná,až alverdí sprcháče budou vysoušet taky;-)
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    GIRAFFKA: To je sice pravda, já sprcháč taky používám především na podpaží při holení nebo prostě minimálně, když už, tak jen vodu nebo kvalitní mýdlo, ale chápu, že to už je vyšší level, pro někoho, kdo se doposud myje konvenčníma sprcháčema je rada "používej kvalitní kostku mýdla nebo sprcháč jen minimálně" trochu sci-fi. K tomu musí člověk dospět časem, proto prvotní rada "vyměň konvenční sprcháč za nejlevnější přírodní variantu, pro začátek" je podlě mě v pořádku :)
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    GIRAFFKA: Jj. Fakt netuším, proč bych si měla mydlit třeba lýtka, kolena, ramena... Když jsem celý den doma/v kanclu/ve škole. To prostě nemůže být potřeba.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    GEGI: myslim,že neni až takovej problém s dennim mytim,ale spíš s dennim používánim saponátu.-)
    GEGI
    GEGI --- ---
    MART1NKA: NIKKITA: MARGARITKA: díky za rady, já Dove docela věřila - ale je to spíš setrvačnost, asi mi to někdy někdo řekla a já pak už neměla potřebu to měnit (protože co do vůně a konzistence mi vyhovoval).
    asi začnu tím DMkem a uvidím, co se stane. Když to nepomůže, zkusím ty mýdla atd.
    Jsem zvyklá se mýt denně, ale někdy bez zátěže taky vynechávám - tak se nad tím zkusím zamyslet.
    TABBY
    TABBY --- ---
    Hele, co znamena "dermatoligicke" mydlo (ptam se s ohledem na sportovni pristup vyrobcu k pouzitym ingrediencim, probirany zde minuly tyden) a proc je zadouci mit v mydle vavrinovy olej?

    Diky za info!
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    GIRAFFKA: neni zac
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    MARGARITKA: aha. tak díky za info:-)
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    GIRAFFKA: jo to jo, obycejne mydla maji kolem 100g, ja to Aleppske rozpulila a myslim ze ho budu mit na dlouho, ale kupovala jsem 40% vavrinu 200g za 111,-
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam