• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    NIKKITA: diky moc. Vzpomnela by sis na zdroj informaci?
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    RACHEL: A kde tam lze najít složení? Nikde ho nemůžu dohledat :( Ale certifikát to nemá, takže tipuju, že spíš ne.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    WITCHIE: Co jsem četla já, tak by to naopak měl bejt ještě "lepší" certifikát, NaTrue je to samé co BDIH, ale je ještě specifikováno do tří skupin, podle podílu bio látek, ale všechny ingredience by měly být 100% přírodní (ne jako Ecocert, co má nějakých 98%).
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    opravdu je Siberica k dostani jen na 3 mistech v Praze?
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    Prosim vas, vite nekdo neco o labelu Natrue (okolnosti jeho vzniku, jake jsou zaruky certifikace apod) a o tom, proc zacal vytlacovat label BDIH?
    Napriklad Lavera, ktera mivala BDIH presla na Natrue.. Nejak to ve mne nevzbuzuje duveru (nejen proto ze i Alverde mivalo nektere vyrobky BDIH a tez preslo na Natrue); nez ale zacnu patrat tak se ptam tady, treba jste to uz nekdo zjistoval.
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    CATCHA: Já jsem už zakotvila u Alverde - rtěnky maj za dobrý ceny,přírodní, snad i výběr odstínů dobrý (já kupuju jen jeden a ten samej, už ani nekoukám po jiných)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    dle facebooku dm drogerie budou brzy k dostání produkty této značky
    Original Source - Intensely Natural Shower Gel & Skin Care
    http://www.originalsource.co.uk/

    je to surovinově ok? díky
    CATCHA
    CATCHA --- ---
    A ještě prosím o nějaký tip na dobrý krém proti vráskám pro maminku 50+?Děkuji.
    CATCHA
    CATCHA --- ---
    Prosím vás,mohl by mi někdo doporučit nějakou kvalitní rtěnku?Mám chuť zkusit jí zase nosit,ale když už tak nějakou přírodní.Díky.
    AIJA
    AIJA --- ---
    CAMELLA:
    Díky za osvětu. Ty v tubě vůbec neznám...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    AIJA: http://www.bio-info.cz/uploads/images/Kosmetika/timotei_organic_delight.jpg
    jinak mají samozřejmě i obyčejné šampony timotei, třeba řadu pure http://i2.wp.com/melleambroise.com/wp-content/uploads/2013/04/gamme-timotei-pure.jpg, ale ty už přírodní nejsou a prodávaj se právě všude možně od billy po penny. timotei organic delight mají jen v drogerkách..
    AIJA
    AIJA --- ---
    CAMELLA:
    A o kterým konkrétně mluvíš?
    IKA
    IKA --- ---
    NIKKITA: Céder alebo santal?
    PETUL_KA
    PETUL_KA --- ---
    NIKKITA: Mozna litsea cubeba nebo kardamom?
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    ORISKOVANUTELA: Tuhej šampon je potřeba hodně dobře vymejt. Mám jeden doma, mýdlárna U Dvou koček, no a když jsem si ho pořádně nevymyla, byly moje dlouhý vlasy u konečků jeden velkej dred. Ale jinak to bylo v pohodě. Ale momentálně používám alverde mandle argan, nebo čerstvě tu Alterru a po ní je mam nadejchaný taky (ale dnes jsme si na ně dala masku z bylinek od Henne Color, takže je mam krásný a načechraný asi z toho)
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    Koupila jsme si od Alterry neparfémovaný sprchový gel / šampon asi za pade, a je moc příjemný, odlila jsme si kousek a kápla do toho éterickej olej z levandule a připadá mi to jako docela fajn způsob, jak si vyrobit po domácku ovoněný sprcháče.
    Nemáte někdo tip, jaký éterický olej použít pro pány? Chtěla bych něco takového vyrobit pro bráchu a tátu, co se polévají adidas pánskejma sprcháčema a vždycky po nich pak šíleně "smrdí" koupelna :(
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Já si v poslední době myju vlasy tuhym šamponem od naturinky (http://www.ferovamoda.cz/katalog/znacka/naturinka), po nedávnym umytí u přítele niveou jsem najednou měla vlasy šíleně nadýchaný, takový uplně jiný... Ten tuhej šampon mi sice vlasy umyje, ale mám pocit, že mi po 3večerech v hospodě po 3x umytí smrděj... Asi to budu střídat s alverde, jen si chci koupit 300ml, a to maj jen myslím jabkovej, ráda bych zkusila něco jinýho...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    AIJA: to určitě nebyl tenhle, oni obecně šli do sebe a dělaj šampony relativně ok, bez parabenu, silikonu..ale běžny řady jsou se sulfáty.
    AIJA
    AIJA --- ---
    Tuším, že v Penny nebo něčem takovém měli šampon Timotei míň jak za padesát...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MARGARITKA: jo tak jestli jsou ve slevě, tak si pro ně možná skočím, ale fakt puvodní cena byla cca tech 160.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam