• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    LADY_MYSKA: a nebo háčky z kvalitní nerez oceli/případně pokud je slečna zručná, koupit si nerez drátek na výrobu šperků, ketlovací kleště a může si tvořit háčky dle svých představ do aleluja :)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    AOTEAROA: Ja vim, ze tady je klub o kosmetice a ze ty mas bolave usi. Ale pokud se ti bizu nausnice libi, tak se za par korun daji koupit stribrne hacky a ty na nausnicich vymenit.

    Hurraw nocni pece by mohl opravdu pomoci.
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    holky nemáte někdo zkušenost s domácí výrobu spreje na vlasy? docel bych uvítala něco, co nahradí lak na vlasy nebo tužidlo
    koukala jsem na tohle http://www.kosmetikahrou.cz/recepty/sprej-na-vlasy-wet-look
    trochu mě ale mate ta sůl.. skoro by mě zajímalo, co to udělá s vlasama, bojim se, že to bude vyžírat barvu
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    VERONIKAEMA: jo, to mam smaozřejmě v plánu, dělají mi to bižuterní šperky, znáte to, nosí se to dokud z toho nehnisaj uši a pak se to s lítostí vyhodí :) ráda náušky hodně střídám. aspoň mám výmluvu, že si musím koupit nový :D
    hojit to teď nechám, jen jsem to chtěla nějak urychlit. SHAHLAH tak já zatím zkusím hurraw, tím pádem nemusím nic speciálně kupovat.
    ISCH
    ISCH --- ---
    AOTEAROA: slabej solnej roztok - špetka soli na panáka vody.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    AOTEAROA: bepanthen plus. a az se to zahoji, tak mesickovou mast.
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    AOTEAROA: Já mažu balzámem na rty.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    jsem sice v klubu o kosmetice, ale určitě mi poradíte. čím namatlat zaněcující se dírky na náušnice v uších? poslední dobou se mi ne a ne zahojit, obvykle si je jen potírám slinama, zkoušela jsem otírat lehounce olejíčkem jímž si mažu obličej, ale nicmoc. jsem zvyklá denně nosit náušničky a je mi bez nich smutno :) večer sundávám.
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    Holky pokud by si některá chtěla sama vyrobit patlání na obličej, tak spamuju s kurzem:
    V sobotu 27.9. bude kosmetická dílna, kde si vyrobíme tvářenku, pudr, balzám na rty a tělové máslo v kostce:) Přihlašte se! Chybí nám 2, aby se kurz uskutečnil:)
    Kurz Praha: Dílny na výrobu domácí a přírodní kosmetiky. / Judita Klimentová | Naučmese.cz
    Kurz Praha: Dílny na výrobu domácí a přírodní kosmetiky. / Judita Klimentová | Naučmese.cz
    http://www.naucmese.cz/kurz/dilny-na-vyrobu-domaci-a-prirodni-kosmetiky
    BLUE_BERRY
    BLUE_BERRY --- ---
    LIMONADA: neboj,mam mydlo primo na oblicej:)) no ja mam neco drazsiho,aquatherm a ten uplne miluju..sice nevim,cim je na pustenej,ale pro muj ksichtik absolutni jednicka.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    BLUE_BERRY: naopak, na citlivou plet je velmi dobra, taky jsem hodne nachylna a uplne v pohode=)
    mydlo?vazne? to je docela agresivni pokud neni urceny na oblicej.
    krem to chce antialergenni smalo slozkama (me treba vyhovuje super sensitiv jojoba od alverde, vubec zadny parfem apod. proste uplne bez zapachu cisty krem)
    BLUE_BERRY
    BLUE_BERRY --- ---
    VERONIKAEMA: mam stejny problemy a me se k tomu delaj i takovy krupickovy vyrazky..takze pouzivam,co nejmene kosmetiky a hlavne s nejmensim mnozstvim latek..takze spis mydla a obycejny krem. dekuju
    BLUE_BERRY
    BLUE_BERRY --- ---
    VERONIKAEMA: no ja mam obavy,aby me z te masky nevyrasilo neco na obliceji..nevis jak je to se snasenlivosti? jo,to uz mam vyzkouseny..ve tri jsem si udelala syrovatku s vodou a nemam ani na nic chut..fakt dobry:))
    BLUE_BERRY
    BLUE_BERRY --- ---
    mate nekdo zkusenosti ze syrovatkou?
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    Chci tu pochválit ajurvédskou masku na akné ( Tarika ) zatím ji používám krátce, ale zlepšení je znát už po prvních dnech a to mám navíc dost problematickou pleť, trpím jak na akné, tak na ekzémy (někdy i na obličeji) a tahle maska mi ani jedno nedráždí, naopak, uklidňuje (což je zvláštní, protože po nanesení někdy docela štípe)

    Třeba to někomu také pomůže :)
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    TABBY: evidence based?
    TABBY
    TABBY --- ---
    Nebyl by resenim strojek, co vysila svetelne pulzy? Slibuji trvaly efekt
    ... v Tchibu jsem ted videla jeden, co stoji asi tretinu toho, co origos Lumia.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    Tak cukrová pasta vyzkoušena a je to pecka! :) jsem zvědavá, jak to bude vypadat v tý mezifázi, ale třeba na třísla žiletkou už nikdy...
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    SARAJ: A jak to děláš v tom mezdiobí? Já asi budu muset nejdřív oholit nohy strojkem, aby ta doba růstu nevypadala tak strašlivě, mam jet někam na víkend a s takovým strništěm to nejde. Fakt to neoholí kratší chlupy? To mě docela štve :(
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    NIKKITA: pani co k ni chodim ji vždycky nahřívá. v mikrovlnce.zadny pruhy latky a po smeru.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam