• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    MART1NKA: Coldcream jsem používala loni v zimě a dělal fakt krásnou pleť, otázka je, jaký používáš makeup, jestli hutný, možná by to bylo na pleť moc, ale jestli ne, tak je super - zdá se mastnější, ale proti mrazu je fakt geniální.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    MART1NKA: ja miluju mandlovy krem
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MART1NKA: vidím veľký sortiment od weledy. je niečo, čo od tejto firmy naozaj potrebujem? nejaký krém na suchú pleť na zimu?
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    máte niekto tip, čo prírodného z www.lekarna.cz potrebujem? nazbierali sa mi monopoly money a musím ich utratiť.
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    A něco k dr. Popovovi máte?
    Mám krém na noc s mumiem, a jsem spokojená, chtěla bych zkusit další.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    HANNYS: A čím nevyhovuje? Vůbec jsme si tohohle v dmku nevšimla...
    HANNYS
    HANNYS --- ---
    Má někdo zájem o úplně nový dřevěný hřeben s přírodními štětinami zn. ebelin (DM)? Praha. Kdyžtak do pošty...
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Máte někdo zkušenosti s výrobky od Hádka? :)
    Aromaterapie - Eshop Karel Hadek
    http://eshop.karelhadek.eu/

    konkrétně mi jde o pleťové vody a tonika :) chci si zase trochu rozšířit sbírku produktů a tohle mě docela zaujalo
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    PINK_CICINKA: tak jí k těm krabičkám pořiď ještě lahvičku s rozprašovačem s květovou vodou (třeba růžovou od Purity Vision:), tím si může navlhčit pleť i v obýváku :))
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    TERRYNKA: Nepodceňuji, ale většinou se nemaže krémy v koupelně (nejen obličej, ale i tělo, nohy apod.), ale uvelebí se se všemi krabičkami v křesle v obýváku. :-D
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    PINK_CICINKA: eee, nepodceňuj maminku, navlhčit si rukami obličej přeci nemůže být velký problém :-)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    NIKKITA: Měla od Welady už růžový a byla spokojená. Tedy případně na to opět vsadím jako na jistotu. :-) Ale tipy na něco nového stále přijímam...

    TERRYNKA: To se mi docela líbí, jen nevím, jak by mamka zvládala aplikaci na vlhkou pleť...
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    Zdravím,
    pokud by jste zatoužili po přírodní kosmetice z Valašska mrkněte na PĚNA DNÍ,
    penadni - Uživatelský profil - vinted.cz
    http://www.vinted.cz/uzivatele/317837-penadni
    https://www.facebook.com/penadni23?ref=bookmarks

    Nabízíme ručně vyráběná mýdla, šampóny, balzámy na rty, parfémy namíchané dle aromaterapie, soli do koupele a taky dárkové balíčky, které jistě potěší.
    Pěna dní, to je kosmetika políbená přírodou.

    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    PEEDIA:
    Moje zkušenost, věci, co by mohly být v UK:
    tělový krém - JASON anebo pro hodně odvážný přepuštěné máslo (ghí, indické obchody)
    pomáda na rty - HURRAW (i s odstíny), je z UK
    šampon a maska - KHADI (i barva na vlasy, na bázi henny)
    odličování - výluh ze šlupek od okurek (konzervuju zamražením do tvořítek na led)
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    PINK_CICINKA: Weleda granátové jablko, koupila jsem mamince v létě, má taky suchou a citlivou a myslím, že dobrý :)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    PEEDIA: melo by byt. mužů když tak dohledat složení
    PEEDIA
    PEEDIA --- ---
    GHOSTDOG: bare minerals je prirodni?
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    PSICHE23: všechny minerální mi bohužel vysošovaly (hlavně nos). Teď mám bare minerals tekutý a vysušuje o něco méně a hlavně aqplikace je pohodlnější.
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    PINK_CICINKA:
    24h krém proti vráskám s včelím voskem, labdanem, myrhou a růží - Zpátky k přírodě
    http://www.zpatkykprirode.cz/24h-krem-vraskam-vcelim-voskem-labdanem-myrhou-ruzi/
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Jaký přírodní denní krém byste mi doporučily pro zralou suchou pleť? Je to pro maminku. Přemýšlím o růžovém od Hauschky, ale nevím, zda nebude na zimu moc lehký...
    PSICHE23
    PSICHE23 --- ---
    tak jsem pořídila lili lolo minerální make up, přijde mi fajn, co mě překvapilo nejvíce, že se celý den vůbec nelesknu a po mastné t zone ani památky, ale přijde mi, že se cítím lehce vysušená, nemá někdo podobný pocit? resp z čeho by to mohlo být?
    akorát si musim zvyknout na tu aplikaci, to že to není roztiratelný krém mi dělá trochu problem, hned po nanesení si přijdu že žádný makeup nemám, ale pak se to nějak vpije a vypadá to dobře:)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    PEEDIA:
    ja po 3ch rokoch zábavnej skúšacej cesty:
    Šampóny: Striedam Laveru a Sante, niekedy Alverde od DM, ale tam niekedy opatrne, pretoze nie všetky sú dobré
    Kondicionér: Sante
    Sprcháč: Weleda, Alterra z Rossmanna. Preferujem sprchové krémy pred gelmi
    Krém: Začala som Laverou, potom som skúšala Weledu a skončila som u Nobilis Tilia, ktorý je na krémy najsamsamlepší
    Make-up: Lilylolo
    Gel na obočie: Alverde
    Balzamy na rty: Eos, Alterra (kamilková)
    Ružová voda Purity Vision na leto najlepšia vec na udržanie sviežej pleti.
    Tieto všetky veci sú neporovnatelne lepšie, ako akýkoľvek ich chemkový ekvivalent, ktorý som mala.
    Ešte ma čaká skúmanie dekoratívky od Hauschky, tam mám stále nejaké chemky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam