• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    NIKKITA: Mám Lilylolo prášok, pod ten mastný krém môžem pohode. Skúsim to, kdyžtak posuniem ďalej.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    MART1NKA: Coldcream jsem používala loni v zimě a dělal fakt krásnou pleť, otázka je, jaký používáš makeup, jestli hutný, možná by to bylo na pleť moc, ale jestli ne, tak je super - zdá se mastnější, ale proti mrazu je fakt geniální.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    MART1NKA: ja miluju mandlovy krem
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MART1NKA: vidím veľký sortiment od weledy. je niečo, čo od tejto firmy naozaj potrebujem? nejaký krém na suchú pleť na zimu?
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    máte niekto tip, čo prírodného z www.lekarna.cz potrebujem? nazbierali sa mi monopoly money a musím ich utratiť.
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    A něco k dr. Popovovi máte?
    Mám krém na noc s mumiem, a jsem spokojená, chtěla bych zkusit další.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    HANNYS: A čím nevyhovuje? Vůbec jsme si tohohle v dmku nevšimla...
    HANNYS
    HANNYS --- ---
    Má někdo zájem o úplně nový dřevěný hřeben s přírodními štětinami zn. ebelin (DM)? Praha. Kdyžtak do pošty...
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Máte někdo zkušenosti s výrobky od Hádka? :)
    Aromaterapie - Eshop Karel Hadek
    http://eshop.karelhadek.eu/

    konkrétně mi jde o pleťové vody a tonika :) chci si zase trochu rozšířit sbírku produktů a tohle mě docela zaujalo
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    PINK_CICINKA: tak jí k těm krabičkám pořiď ještě lahvičku s rozprašovačem s květovou vodou (třeba růžovou od Purity Vision:), tím si může navlhčit pleť i v obýváku :))
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    TERRYNKA: Nepodceňuji, ale většinou se nemaže krémy v koupelně (nejen obličej, ale i tělo, nohy apod.), ale uvelebí se se všemi krabičkami v křesle v obýváku. :-D
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    PINK_CICINKA: eee, nepodceňuj maminku, navlhčit si rukami obličej přeci nemůže být velký problém :-)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    NIKKITA: Měla od Welady už růžový a byla spokojená. Tedy případně na to opět vsadím jako na jistotu. :-) Ale tipy na něco nového stále přijímam...

    TERRYNKA: To se mi docela líbí, jen nevím, jak by mamka zvládala aplikaci na vlhkou pleť...
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    Zdravím,
    pokud by jste zatoužili po přírodní kosmetice z Valašska mrkněte na PĚNA DNÍ,
    penadni - Uživatelský profil - vinted.cz
    http://www.vinted.cz/uzivatele/317837-penadni
    https://www.facebook.com/penadni23?ref=bookmarks

    Nabízíme ručně vyráběná mýdla, šampóny, balzámy na rty, parfémy namíchané dle aromaterapie, soli do koupele a taky dárkové balíčky, které jistě potěší.
    Pěna dní, to je kosmetika políbená přírodou.

    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    PEEDIA:
    Moje zkušenost, věci, co by mohly být v UK:
    tělový krém - JASON anebo pro hodně odvážný přepuštěné máslo (ghí, indické obchody)
    pomáda na rty - HURRAW (i s odstíny), je z UK
    šampon a maska - KHADI (i barva na vlasy, na bázi henny)
    odličování - výluh ze šlupek od okurek (konzervuju zamražením do tvořítek na led)
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    PINK_CICINKA: Weleda granátové jablko, koupila jsem mamince v létě, má taky suchou a citlivou a myslím, že dobrý :)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    PEEDIA: melo by byt. mužů když tak dohledat složení
    PEEDIA
    PEEDIA --- ---
    GHOSTDOG: bare minerals je prirodni?
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    PSICHE23: všechny minerální mi bohužel vysošovaly (hlavně nos). Teď mám bare minerals tekutý a vysušuje o něco méně a hlavně aqplikace je pohodlnější.
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    PINK_CICINKA:
    24h krém proti vráskám s včelím voskem, labdanem, myrhou a růží - Zpátky k přírodě
    http://www.zpatkykprirode.cz/24h-krem-vraskam-vcelim-voskem-labdanem-myrhou-ruzi/
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Jaký přírodní denní krém byste mi doporučily pro zralou suchou pleť? Je to pro maminku. Přemýšlím o růžovém od Hauschky, ale nevím, zda nebude na zimu moc lehký...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam