• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    VERCA_ZABA: Weleda mandlový hydratační, lehký, neparfémovaný, prostě fajn
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    VERCA_ZABA: Skús si pozrieť stránky Nobilis Tilia. Môžeš skúsiť viac malých vzoriek a vybrať si. Alebo Weledu mám skúsenosti s kosatcovým a mandľovým, oba dobré.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    prosím, mohly byste mi poradit, jaký hydratační krém si koupit? nikdy jsem si krémem obličej nemazala, ale ted mám od doktorky zineryt a skinoren kvůli akné a mastnotě a obojí dvojí hodně vysušuje, takže bych tu pleť potřebovala zhydratovat, ale ne zmastit. díky
    CTVRTKA
    CTVRTKA --- ---
    Opěvována BioAroma do dnešní půlnoci - 20 % na vše po zadání kódu "Jarní sleva".
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    Greenwave bude otevirat kosmeticke studio, kde se bude osetrovat znackou Primavera. V Purkynove ulici (predpokladam, ze v Praze). telefon na objednani je na jejich strankach na FB.
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    VESTIGIA: Ok dik moc
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    ANASTHESIA: jj, znám. Nechodím tam sice s pupínkama, ale s citlivou pletí a nemůžu si stěžovat. Paní je skvělá, pečlivá a příjemná. Jen je občas trochu problém se strefit do volného termínu. Má pořád plno :-)
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    VESTIGIA: To je taky zajimave. Znas to tam?
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    ANASTHESIA: nechodím, ale používám Eminence kosmetiku a doma. Druhá polovina zpatkykprirode.cz tam chodí a naprosto si nestěžuje :-)
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    ANASTHESIA: jj, samozřejmě zatím ne dlouhodobě, čekám, že minimálně půl roku se mi ty hormony budou rovnat, ale určitě bych si to doma takhle vyčistit nezvládla.
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    KATKA119: No uplne stejne to mam taky. Celo se mi totalne vysypalo. Takze rikas ze pomohlo jo? Prave ze ta cena je prijatelna
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    ANASTHESIA: já jsem přestala brát antikoncepci, takže chodím na to ošetření nečisté a zánětlivé pleti, což mi vyhovuje i cenově :-)
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    KATKA119: tak to je parada. to beru. jakou mas plet. ja ted mam opet docela necistou.
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    ANASTHESIA: já jsem byla několikrát tady a bylo to moc fajn. http://www.libovicka-drhauschka.cz/
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    TERRYNKA: chodis tam znas to? pac je to docela palka :( tak abych nevyhodila prachy :(
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    ANASTHESIA: je hned na uvodni strance, v pravem sloupci.
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    TERRYNKA: nevidím tam ceník :(
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    Ahoj, nemáte náhodou tip na kosmetický salón, kde používají bio kosmetiku? Nutně potřebuji pomoc.

    Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam