• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    máte tip na deodorant, který účinně tlumí zápach? nevim, co se se mnou děje, asi morfuju, ale nějak mi ten, co používám, už přestává stačit. trochu jsem to tu prolezla, ale stejně se radši zeptám. :) nebo jestli si někdo vyrábí domácí a opravdu funguje...
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    ANDR3_I: toho jsem se obávala :(
    LIMONADA: sérum?
    s olejem nemám odvahu to riskovat, mám vlasy hodně tvrdý a jakýkoli účes na nich za chvíli splihne (doufám, že ten kofeinový šampon určený na objem pro jemný vlasy nebude moc velký krok vedle) a docela dost se mi mastí
    SAIL_OR: souhlas s Limonadou, micelárky sou bio jsou u mě top
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    LIMONADA: to vypadá zajímavě, díky!
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    ORIKA: myslim, že je spíš nějaký kofeinový sérum, já občas šampon používám a dávám poněm dovlasů dvě tři kapky rganového oleje(mám také od alverde, aleposlouží jakýkoli), vlasy po něm mám v pohodě, nejsou nijak zelektrizovaný apod

    SAIL_OR: so bio micelární voda,já mám tu s oslím mlékem (chváleny byly i ostatní, kteréimho vegan narozdíl odoslí jsou, já zakoupila tuto) neměla sem lepší odličovač ani celkově čistění pleti!
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    ORIKA: myslím že není
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    koukala jsem včera v DM na ten kofeinový šampon od Alverde a nenašla jsem k němu kondicionér - nevíte, jestli vůbec je?
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    KEMENTARI: mam hnede vlasy to je pravda, avsak zadny jiny nez leskly nadech mi to nedela, avsak chapu tve obavy.

    MART1NKA:
    pro blond vlasy: 1 lzice jemne sody + 4 lzice kukuricneho skrobu
    pro hnede vlasy: pridat 2 lzice kakaa
    z me knihy "J'aime mes cheveux" = Mam rada sve vlasy :) od Elodie-Joy JAUBERT

    RACHEL: Koupila, zkusila. Jemne kryci, tonuje. Hydratuje spis min - davala jsem pod nej denni krem. SPF 10 je malo. Ve zkratce neni uplne spatny, ale neni to zadna vyhra. Kdysi tak pred 6 lety jsem mela tonovaci od alverde a byla jsem priblizne stejne spokojena. Mam starsi verzi make upu od Hauschky a ten je jen prijemnejsi co se tyce textury a vune.
    Nejlepe mi kryje a sjednoti CC organic wear od Physicians formula, koupeny v americe na cestach :I ale SFP ma taky "jen" 20 :)))

    IKA: jeste, ze jsme v prirodni kosmetice ;)))

    SAIL_OR: u suche pleti bych se vyhla gelu/pletove vode a cistila mlekem, protoze gel i voda vysusuji. Ja ted mam na zimu od so bio etic protivraskam "fleur d'immortelle" ale asi se prodava jen ve Francii :I

    Netestovana vegan a mozna silikony - lush? nevim, uz jsem tam dlouho nebyla, ale casto nebyvali uplne koser ;)
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    tip na jemný čistič suché pleti (opachovací gel/ pleťová voda)?

    A když tady byla zmínka o Olaplexu, napadlo mě - existuje nějaká netestovaná vegan vlasová kosmetika, která není přírodní, ale obsahuje silikony? :) napadlo mě, že to by pro moji současnou situaci mohla být cesta. nebo ten olaplex, ale z těch cen jsem perplex
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: hm. Zásadní otázka - opravdu Weleda nedělá větší balení mandlového zázraku?
    IKA
    IKA --- ---
    GRETKA: TIBBYHC: Na zničené vlasy funguje jeden typ kúry, kde sa fakt vlasy pomocou vytvorenia nových chemických väzieb zacelia.
    Viac detailov tu:
    http://www.labmuffin.com/2015/04/how-does-olaplex-hair-treatment-work/
    (prírodné to nie je, takže to ani nemám vyskúšané, ale je to zaujímavé čítanie.:)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    RACHEL: ten bych asi taky vyzkousela, ale tuhle nekdo psal, ze porad neni oproti chemkam nic moc
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    já mám od alverde ten jejich korektor v tyčince a vyhovuje mi jak barva, tak že to dobře kryje. používám ho namísto make-upu. i když teď v zimě je tužší, tak ho zkusim nějak naředit, jak radila v jednom videu lisa eldridge :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    LULLABY: Já jsem docela spokojená s Alverde makeupem v bílé tubě se zeleným víčkem, krytí spíš střední, ale má příčetně světlou barvu a drží.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    já čtu ráda blogy o kosmetice a nejradši ty zaměřené na bio, nezkoušela jsem, ale slečna chválí tenhle:
    Beauty&Sensitivity: Konečně použitelný přírodní makeup!
    http://beautyandsensitivity.blogspot.cz/2015/11/konecne-pouzitelny-prirodni-makeup.html

    mně vyhovuje minerální od alverde
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LULLABY: Slusnej make-up mam od Avril :).
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    CAMELLA: ten od lily lolo zrovna moc dobre recenze nema
    LULLABY
    LULLABY --- ---
    CMLKA: tak to dej vedet, pokud na neco slusneho narazis
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Fajn je pry bb od lily lolo a make-up od Zuii

    Ale vyzkoušené nemam
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    LULLABY: taky jsem se ptala a porad vsichni rikaji ze ne, ale na beaute test se neco jakz takz najit da, chci se vypravit do bioo a neco tam proste vybrat
    LULLABY
    LULLABY --- ---
    MOODYCAT: By me zajimalo, jestli v tyhle oblasti existuje neco slusnyho - make-up, bb cream....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam