• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: existuje i od alverde. akorát je dost tekutá (stéká z kartáčku) a moje dítě tvrdí, že je hnusná.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: domu jsem poridila Jack n Jill.
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Dámy můžete mi prosím poradit, říci co používají vaše malé ratolesti za zubní pasty? Zajímalo by mě to úplně od miminka. Uctivě děkuji. O weleda vím.
    ISCH
    ISCH --- ---
    Prodám tyhle dva gely:
    Natura Siberica Rakytníkový gel pro úpravu účesu 200 ml - gely - styling - vlasy - kosmetika - BIOOO
    http://www.biooo.cz/rakytnikovy_gel_pro_upravu_ucesu_natura_siberica-p-8485.html
    Eubiona Vlasový styling gel limetka a kofein, Hair 125 ml - gely - styling - vlasy - kosmetika - BIOOO
    http://www.biooo.cz/vlasovy_styling_gel_limetka_a_kofein_hair_eubiona-p-476.html

    Každý 60,- oba 100,-

    Použité tak dvakrát.
    HANNYS
    HANNYS --- ---
    Ahoj,
    prodám Pleťovou čistící emulzi značky KIVVI Pyrus Cydonia Linea, objem 150 ml.
    Cena 180,- Kč, k předání osobně v Praze (přes den se zdržuji kolem Jindřišské ulice).

    Jde o 100% přírodní čistící emulzi (ECOCER) na oboličej a dekolt. Použila jsem pouze jednou, měla jsem pak docela suchou kůži, takže se hodí spíše pro normální až mastnější anebo aknózní pleť. Kromě kdoulového obsahuje také extrakty z aloe a z heřmánku, které hydratují a zklidňují pleť. Hezky voní.
    MAGI
    MAGI --- ---
    GHOSTDOG: přes tisícovkunějak. Já to dostala jako dárek, tak se nechci ptát..
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GHOSTDOG: Primavera normalne na netu ceny ma.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    MAGI: nemají na stránkách ceny..,.jak se to bam pohybuje?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MAGI: Ke mne se trikrat v Greenwave chovaly jako p*cy, takze ac Primaveru mam rada, tak ji radsi ozelim :-/.
    MAGI
    MAGI --- ---
    Vyzkousela jsem si diky kamaradce prirodni kosmetiku od green wave (primo nad kramkem na narodni tride). Pani pouziva primaveru a byl to fakt docela zazitek :).. Rozhodne doporucuji! Pani Blanka byla skvela, studio maji nadherny. Soucasti bylo i rozproudeni lymfy a celkove se mi venovala na 110% :)...
    MDFK
    MDFK --- ---
    GRETKA: zrovna jsem narazila na článek a vzpomněla si, že se někdo tady ptal. zkušenost nemám.
    ​Kosmetička, která používá přírodní kosmetiku | certifikovaná přírodní kosmetika
    http://www.certifikovana-prirodni-kosmetika.cz/...%80%8bkosmeticka-ktera-pouziva-prirodni-kosmetiku/
    PETUL_KA
    PETUL_KA --- ---
    Nejake zkusenosti s radou Robatko od Cannadermu? Nahodou jsme vygooglila a koukam, ze to ma CPK bio...
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SAIL_OR: Znie to hnusne, ale aby som sa zbavila tej veci urobím čokoľvek. A ano, je to sádlo zo pštrosa...
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    MART1NKA: pštrosí tuk?! doufám, že je to něco jako koňská mast ;)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MART1NKA: no, jestli ti na to nezabíraj antimykotika, tak bych na antimykotickou houbu úplně nespoléhala...
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ZUZKAOU: Nizoral som skúšala a nič. Nepomáhaju ani krémy z lekárne na plesne, framykoin, Cicalfate, pštrosí tuk, všetky možné krémy od Weledy. Som sa s tým zmierila, že to tam je a zapatlávam to LilyLolo, ktoré to nezhoršuje (chemické makeupy strašne).

    Mám masť, dám vedieť.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MART1NKA: mně to právě na sebroritickou dermatitidu v nosoretních rýhách zabralo. Jinak krátkodobě pomáhal nizoral krém + kefírová maska, ale většinou to bylo tak na měsíc, dva a pak se společně se stresem a menstruací šupinky vrátily..

    Mám tu zahradnickou verzi - polyversum a míchala jsem jilovo-kefírovo-chytrohoubové masky, co jsem patalal na obličej a na vlasy (kde se mi dělaly lupy, ale ve snesitelném množství.)

    Pak jsem měla tak rok, rok a půl klid a před vánocema vrátilo, nezabíralo vůbec nic (ani antimykotika, ani houba) až mi došlo, že za to mohl olej od nuxe a po jeho přesunutí jen na vlasy a nohy a matlání se mandlovým krémem od veledy je to zase v pořádku
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ZUZKAOU: Objednala som to v nedeľu, včera to dorazilo. Ak mi po tom zmizne ten lišaj pod nosom, ktorý tam mám 5 rokov a nič naň nepomáha a ešte prírodnou cestou, máš u mňa víno.
    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    bohužel nemusí přejít, synovi je 26 a seborreu má pořád
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam