• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    ORIKA: http://www.slozenikosmetiky.cz/
    tady je to docela přehledné, nevím, jestli je tam vše, ale já si to tady často ověřuju
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    CAMELLA: právě proto se ptám, ve složení se nevyznám, tak bych chtěla vědět, co koknrétně v něm je / není "závadné" :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ORIKA: Oni celkově moc přírodní nejsou. Rozhodne ne v kontextu tohoto auditka.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    chtěla bych poprosit některou ze zdejších učených, jestli by mi nekoukla na složení - koupila jsem micelárku a sérum Bione (viz ORIKA: ) a ráda bych věděla, zda je to opravdu přírodní jak se prezetují
    u té micelárky mě zarazilo, že je v ní "silikon pouze těkavý", neb jsem měla za to, že silikony nemají v přírodní kosmetice co dělat, ale třeba je to v tomto případě něco jiného..?



    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    ZUZANA: zeptam se
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    Měl by někdo zájem o prázdné plastové obaly od kosmetiky, převážně přírodní (sprcháče, šampony, mycí emulze apod.)? Mám toho 2 plné velké igelitky. Praha 8 - Troja/Bohnice

    Omlouvám se jestli je to tady OT.
    AMORESMORTIS
    AMORESMORTIS --- ---
    ANDR3_I: Na podobné projevy (svědění, zarudnutí atd.), ale kolem pusy, mi rychle pomohla tato mast http://www.naturinka.cz/cedrova-mast-127.html Předtím jsem to mazala vším možným, ale pomohlo až toto. Před pár dny se mi opět něco vyrojilo kolem koutku a do dvou dnů to bylo pryč :)
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    MAGI: moc ti děkuji za doporučení, jsem fakt moc spokojená, mám pocit, že vlasy jsou mnohem živější a tolik se netřepí! :) Hurá,...ještě bych na konečky ráda využila nějaký olej, který vyživí, ale zároveň nezamastí...:)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    MAGI: I v Teta drogerii :-)
    MAGI
    MAGI --- ---
    CMLKA: i v DM :)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    CMLKA: Taky mám ten světlejší odstín a je opravdu hodně světlý a lehký. Používám na denní nošení, kdy chci jen trochu sjednotit barvu pleti..
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    SISTA: aha, takze na nic :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MAGI: to maj mimochodem taky v rossmanu jsem koukala....
    SISTA
    SISTA --- ---
    CMLKA: mam ten svetlejsi odstin - je hooodne svetlej, lehounkej a temer nekreje.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    mate nekdo zkusenosti s BB kremem z Rossmana?
    BOBCAT
    BOBCAT --- ---
    MAGI: Souhlasím, tohle je hodně dobré. Mažu se s ním momentálně na noc i na den a nemůžu si ho vynachválit :)
    MAGI
    MAGI --- ---
    TORUVIEL: Dokud nevyzkoušíš todle, tak nevíš co je to skvělé bambucké máslo :) http://www.biooo.cz/bio_bambucke_maslo_purity_vision-p-9842.html
    MLUFFY
    MLUFFY --- ---
    THICKLY:
    TORUVIEL: Díky. Alespoň tedy vím, že na odličování ne.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    THICKLY: Ja som si v nedelu spálila obličej a namazala som sa tým. No a teda... Ako poopaľovák či maska na noc fakt super, ale na odličovanie to je príiš tvrdé.

    Ak niečo, tak argan na mokrý tampónek. Efekt vyhladenia vrások ako bonus.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam