• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ELIZHANNAH: hele nevím, zkoušela jsem mýdlo na vlasy od Karolíny z čarovného mlýna a tipuju že by mi dělalo to samé. Ale na jiných vlasech to bude fungovat jinak... Imho to je potřeba vyzkoušet.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    ZUZKAOU: takže tekuté kastilské mýdlo taky dělá koudel, jo? To mi poněkud překazilo plány...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ELIZHANNAH: tak treba barveni, ktere vysusuje ne, mi dost pomaha....
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ELIZHANNAH: hele to je pořád základní louhové mýdlo, jen teda řidší. Bojím že můj obličej a vlasy prostě říkají ne. Bydlí mi na hlavě Pityrosporum ovale a pokud zrovna jím antibiotika, nebo něčím narušuju kyselé PH na kůži, blbě spím a mám zrovna silnější PMS, nebo chvíli ignoruju důkladné čištění, tak mi spustí seboritickou dermatitidu, no...
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    CMLKA: fakt vysušení? to se divím, pak jsou vlasy rozlítaný, elektrizují... nemáš spíš na mysli zdrsnění povrchu vlasu nějakým stylingem?
    ZUZKAOU: taky by se mi líbilo mít jednu věc na všechno (tj. vlasy, tělo, ruce, obličej...), ale teda kostka mýdla mě nenapadla, spíš už delší dobu uvažuju nad tekutým kastilským mýdlem dr. bronners, údajně má být velmi multifunkční. Fakt už mě štve mít na poličce mýdlo na ruce, sprcháč, šampon a ještě kondicioner a ještě víc mě to pravidelně štve, když balím na dovolenou. Až zakoupím, dám sem případně vědět, zda je to fakt multifunkční
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CMLKA: hele Vyzkoušej to. nejjednodušší je zkusit to s nějakým obycejnym mýdlem a octovym oplachem a jestli to nebude tragédie, tak s nějakým lepším, mastnejsim mýdlem na vlasy to bude jedině lepší. Jako mě by bavilo mít jednu kostku na všechno, ale vlasy a obličej jsou holt jiného názoru...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ZUZKAOU: to znamena, ze na kratke jemne by to slo? naopak vysusseni mi prospiva, lip mi pak uces drzi
    THICKLY
    THICKLY --- ---
    ZUZKAOU: takhle to mam taky, ted jsem teda objevila super masku a konecne mi vlasy dorustaji dal nez po ramena.
    http://bio4you.eu/en/masks-and-oils/1700-hair-mask-with-argan-oil-250ml-omia-ecobio.html

    Sampon mi od nich ale vubec nemyl, a celkove mam s samponem problem a po vsem me svedi hlava, sucha pokozka a pak se delaj lupy.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    THICKLY: šampony a kondicionery + vlasové oleje a miluju silikony, protože bez nich se prostě nerozčešu.
    THICKLY
    THICKLY --- ---
    ZUZKAOU: co teda na takovyhle vlasy presne s timto problemem pouzivas?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TABBY: dlouhé, husté suché vlasty - tuhé šampony na mýdlové bázi z nich dělají koudel. Zacuchanou koudel.

    Octovou či citronovou vodu musíš používat, jinak si tím příliš zásaditým "šamponem" zničíš mikrofloru na hlavě.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    děkuji dámy omlouvám se že sem se na to nekoukla pořádně
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    PIKKMA: je videt, ze jsi si necetla to slozeni a ze ani jednoduchy barevny rozdeleni je pro tebe rebus. Ve zkratce je to chemka s rostlinnymi vytazky.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    PIKKMA: Dík. Takže nic pro mě bohužel :( Já potřebuju právě hlavně tu výdrž. Ale možná zkusím, třeba vyměním prudu s nanášením za dlouhodobost.
    THICKLY
    THICKLY --- ---
    PIKKMA: To je ten duvod proc ty ingredience jsou barevne odliseny a uvedeny dole s vysvetlivkou.....
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    LADY_MYSKA: tojo ja jen ze tomu moc nerozumim :))


    IDENTITY: já právě barvila hennou dlouhá léta, ale přestala mi vyhovovat tak jsem zvolila tohle jako alternativu, použivá se to jak klasická barva, ale narozdíl od ní krásně voní a nenarušuje vlas ale dělá obal podobně jako henna.. s výdrží je to trošku horší dost se to vymejvá, ale aspoň můžeš každý měsíc nahodit trochu jinej odstín :)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    PIKKMA: se muzes podivat sama http://www.biooo.cz/barva_na_vlasy_benatska_cerven_16_natur_color_erbe-p-7254.html
    U vetsiny vyrobku maji slozeni vypsane
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    PIKKMA: ?? Jak se to používá? Jako henna? A jak to barví, drží, vydrží, to by mě zajímalo...
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    já teď barvim touhle kdyby měl někdo chvilku kouknul by jak moc je to chemkový? :))

    Color Erbe - BIOOO
    http://www.biooo.cz/color_erbe?gclid=CP7S4Myf7s4CFRc6GwodrfEPiA
    THICKLY
    THICKLY --- ---
    Když je tu o henne,jaky mate s ni zkusenosti na kudrnaty vlasy? Ja slysela jen samou hruzu, ale jinou alternativu jak prirodne barvit neznam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam