• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    MASOO: mám růžovou zahradu, cítím ho spíš z oblečení po přičichnutí, než že bych ho cítila normálně až k nosu, a to mám čich citlivý. Jsem s ním spokojená hodně.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    MASOO: mam dva, ruzi a paculi. voni celkem vyrazne
    MASOO
    MASOO --- ---
    BRUSINKA: jo, to sem cetla;) A jaky z nich mas?
    Ja teda vzhledem k vunim bych brala asi tenhle a vonela se svou vuni...
    bez parfému přírodní deodorant růže bez solí hliníku
    https://www.biorythme.cz/p/180/100-prirodni-deodorant-neparfemovany-velky
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    MASOO: ja js spokojena s biorythme (vyfiltruj, nedavno jsem tu o nem psala)
    MASOO
    MASOO --- ---
    tak sem si tu vcera pofiltrovala neverending story s nazvem "deodorant", tesi me, ze v tom nejsem sama, ale....
    odhodlam se k vyrobe DIY, ovsem do te doby, pripadne pro situace, kdy se to nehodi, nestiha a pod, chtela bych tip na skutecne funkcni deo - vim, ze je to deo a ne antiperspirant, presto bych rada vydrzela s dobrym pocitem od rana do podvecera alespon, protoze pracuju v obchode a dost casto po praci jeste nekam rovnou jdu bez moznosti sprchy, navic se nechci mejt 3x denne a mit triko na jedno pouziti;)
    Diky za pochopeni
    Nemyslim si, ze bych se potila nejak nadmerne, ale proste shrnuti -
    LAVERA 240kc z DM, posledni pokus: neni to zly, ale ze bych byla spokojena rict nemuzu
    ALVERDE - nevyhovuji, vune se mi nelibi, reaguje to se mnou nejak prapodivne (to vsechny ty alternativni a kvetinovy, nejradsi mam vuni "cistoty", zadny divociny)
    KRYSTAL na aplikaci nemam asi trpelivost, nebo sem si koupila spatnej
    KAMENEC vysusuje
    https://www.raekosmetika.cz/ krasna vune, zpracovani, obal (ja sem si teda koupila jen tu vymennou plastovou nadobku, nemam to moc kde vystavovat), ale zas reakce se mnou neliba, kdyz mam akcni den, tak nestaci (subjektivni, znam lidi, co to maj radi a sou spokojeny)

    Takze bych rada nejaky napady, abych v tom nezahucela za tisice;) Diky
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KAMIONG: Havlik je mast.
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    Tyjo mně ten měsíčkovej taky smrděl, měla jsem vzorek.
    A cold cream voní jak? A nějaká jiná značka? Ten havlíkův zázrak je vyloženě mast, nebo má konzistenci jako krém?
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    KAMIONG: cold cream tiež od Weledy
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KAMIONG: Ten jejich mesickovej mi vyhovoval podobne.
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    A já zase hledám krém jako je skin food od Weledy, ale bez toho citrusovýho smradu. Poradíte?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Helou, hledam nejaky prirodni make-up v pudrove forme, optimalne kompaktni, ale muze byt i sypky. Aby alespon trochu kryl.
    Mela jsem Zuii, Lily Lolo, Just Pure Minerals, Lucy Minerals, The All Natural Face, Anabelle Minerals.
    Diky za doporuceni.
    SISTA
    SISTA --- ---
    KAMIONG: bambucky máslo na detskej ksichtit přes zimu osvědčený:)
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    Ahoj, válí se mi doma tato barva na vlasy:
    Color Erbe odstín 12 - kaštanově měděná
    Color Erbe Barva na vlasy No.12 Kaštanově měděná | www.biobeauty.cz
    http://www.biobeauty.cz/color-erbe-barva-na-vlasy-no-12-kastanove-medena/
    nakonec jsem si barvení rozmyslela, nechcete někdo? PC 265, přenechám za 130,-. Praha - centrum
    KATYA
    KATYA --- ---
    KAMIONG:
    TABBY:
    Všem moc díky :)
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    KATYA: KATYA: různé oleje, ale pokud je zvyklá na olivový, tak bych rozehřála kakaové máslo, přidala OO 1:1 a po ztuhnutí našlehala mixerem, líp se pak nabírá a roztírá. Nebo zkus jen bambucké máslo a máš to bez přípravy. S ním zkušenost nemám, ale ochrannou fci nejspíš splní stejně.
    TABBY
    TABBY --- ---
    KATYA: Ma Weleda i Alverde (citelne levnejsi nez Weleda).
    KATYA
    KATYA --- ---
    KAMIONG: Díky, a co do toho dáváš?

    VERONIKAEMA: Bezva, díky za tip!
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    KATYA: já jsem si vyrobila pro dítě i pro sebe na zimu mazání z kakaového másla, mám i zimní alverde krem a z nedětský alverde med řady tělovou emulzi. Myju weledou mycím krémem, ale vzhledem k tomu, jak mi vysušuje ruce, tak docela sporadicky.
    KATYA
    KATYA --- ---
    TABBY:
    VERONIKAEMA: Díky! Dceři je 8 měsíců, doposud jsem používala jen vodu a občas olivový olej, ale s nadcházejícími mrazy jsem si říkala, zda by nebyl vhodný i nějaký krém na obličej...
    TABBY
    TABBY --- ---
    KATYA: Welleda. Prip. Alverde rada pro mimina (DM). Samozrejme Nobilis Tilia a Eone maji take fajn veci pro mimina.

    (Nicmene prvni dva roky jejich zivota jsem na deti uzivala jenom vodu a krem na opruzeniny od Welledy.)
    KATYA
    KATYA --- ---
    Ahoj, poradili byste mi s šetrnou kosmetikou pro mimino? Krém (olej) na tělo, obličej, mýdlo (gel)? Díky!
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam