• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    MASOO: Mám cukrovou pivoňku. Je celkem dost tuhý.
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    RACHEL: mám Jason aloe vera, docela účinkoval, ale vadila mi vůně, biorythme funguje o stopro lépe. Jason teď domazává muž a nefunguje na něm vůbec.
    MASOO
    MASOO --- ---
    znáte někdo Deodoranty Ponio? Mají je zde, v běžných obchodech asi ne
    Sortiment – Nebaleno.eu
    http://nebaleno.eu/sortiment/
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    ZUZKAOU: no uvidím, jestli pod stromečkem najdu Cold cream, jinak se asi poohlédnu po jiné značce bez esenciálních olejů. Sice jsem si na ten skinfood trochu zvykla, ale i tak mám vždycky pocit, že se mažu citronem. Marcipán bych asi taky nedala.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ZUZKAOU: Mno voni jak marcipan...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KAMIONG: mandlovej nemá žádnou parfemaci.
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    MASOO: mám růžovou zahradu, cítím ho spíš z oblečení po přičichnutí, než že bych ho cítila normálně až k nosu, a to mám čich citlivý. Jsem s ním spokojená hodně.
    MASOO
    MASOO --- ---
    LEISHA: uz sem si ho byla ocuchat a mas pravdu
    LEISHA
    LEISHA --- ---
    MASOO: No já jsem taky žena :-) ale na tohleto genderový rozlišení u voňavek nevěřím a používám, co se mi líbí a voní. Prostě je lepší... a vůni má takovou svěže bylinnou unisexovou.
    MASOO
    MASOO --- ---
    WITCHIE: chci deodorant, co voni idealne

    LEISHA: pro sebe sem zena, ale panskej tip se taky hodi, dik
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    MASOO: intenzivni myslim neni. Pokud chces neco na vuni, porid si parfem nebo ruzovou weledu ve spreji ale nepocitej s tim, ze to neutralizuje pach potu ;) ten urterkram na sobe nijak necitim, jen kdyz ho aplikuju/cucham k nemu
    LEISHA
    LEISHA --- ---
    MASOO: Pánskej od Nobilis Tilia (postupně jsem od nich měla všechny, ale tenhle je fakt dobrej. S těma nobilisíma pro holky se to vůbec nedá srovnat, natož s Alverde). Už si dlouho míchám vlastní, ale takhle dobrej rozhodně není (nedrží tak dlouho). https://eshop.nobilis.cz/panska-kosmetika/vlasy-a-telo/prirodni-deodorant-pro-muze.html
    MASOO
    MASOO --- ---
    WITCHIE: achjo, na tom skončim dycky, potřebovala bych to někde očuchat....
    Bojim se, že to bude přílíš intenzivní a u eukalyptu, že to bude i pálivý a nebude mi to vonět:/
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    MASOO: jednoznacne Urterkram eukalyptovy. Pouzivam ja i muz. Naprosto zadny zapach potu po cely den.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    A mate nekdo zkusenost s Jäson?
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    MASOO: mam dva, ruzi a paculi. voni celkem vyrazne
    MASOO
    MASOO --- ---
    BRUSINKA: jo, to sem cetla;) A jaky z nich mas?
    Ja teda vzhledem k vunim bych brala asi tenhle a vonela se svou vuni...
    bez parfému přírodní deodorant růže bez solí hliníku
    https://www.biorythme.cz/p/180/100-prirodni-deodorant-neparfemovany-velky
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    MASOO: ja js spokojena s biorythme (vyfiltruj, nedavno jsem tu o nem psala)
    MASOO
    MASOO --- ---
    tak sem si tu vcera pofiltrovala neverending story s nazvem "deodorant", tesi me, ze v tom nejsem sama, ale....
    odhodlam se k vyrobe DIY, ovsem do te doby, pripadne pro situace, kdy se to nehodi, nestiha a pod, chtela bych tip na skutecne funkcni deo - vim, ze je to deo a ne antiperspirant, presto bych rada vydrzela s dobrym pocitem od rana do podvecera alespon, protoze pracuju v obchode a dost casto po praci jeste nekam rovnou jdu bez moznosti sprchy, navic se nechci mejt 3x denne a mit triko na jedno pouziti;)
    Diky za pochopeni
    Nemyslim si, ze bych se potila nejak nadmerne, ale proste shrnuti -
    LAVERA 240kc z DM, posledni pokus: neni to zly, ale ze bych byla spokojena rict nemuzu
    ALVERDE - nevyhovuji, vune se mi nelibi, reaguje to se mnou nejak prapodivne (to vsechny ty alternativni a kvetinovy, nejradsi mam vuni "cistoty", zadny divociny)
    KRYSTAL na aplikaci nemam asi trpelivost, nebo sem si koupila spatnej
    KAMENEC vysusuje
    https://www.raekosmetika.cz/ krasna vune, zpracovani, obal (ja sem si teda koupila jen tu vymennou plastovou nadobku, nemam to moc kde vystavovat), ale zas reakce se mnou neliba, kdyz mam akcni den, tak nestaci (subjektivni, znam lidi, co to maj radi a sou spokojeny)

    Takze bych rada nejaky napady, abych v tom nezahucela za tisice;) Diky
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KAMIONG: Havlik je mast.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam