• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    MASOO
    MASOO --- ---
    BRUSINKA: tak mám citronovou medunku - timto jeste jednou dekuji - a je to v beznym provozu super!
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Jeste k deodorantum, objednala jsem si celou sadu tech malejch baleni od biorythme, ale nepotrebuju vsechny. Takze pokud by nekdo chtel vyzkouset, 1-2 muzu obetovat (idealne neparfemovany, paculi nebo ruzi). Predani mozne ode dneska do soboty do poledne na Zizkove nebo v centru.
    MASOO
    MASOO --- ---
    SMARTCHIN: dekuji vsem
    zatim sem to - nez pomine vanocni apokalypsa v obchodech - vyresila kombinaci krystalu a toho, co sam o sobe moc nefunguje, ale voni;)
    DUFFKA
    DUFFKA --- ---
    Nemate prosim nekdo tip, kde v kamennym obchode v Praze sezenu sampony naturinka? Idealne praha 13, centrum... diky
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    MASOO: Mám cukrovou pivoňku. Je celkem dost tuhý.
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    RACHEL: mám Jason aloe vera, docela účinkoval, ale vadila mi vůně, biorythme funguje o stopro lépe. Jason teď domazává muž a nefunguje na něm vůbec.
    MASOO
    MASOO --- ---
    znáte někdo Deodoranty Ponio? Mají je zde, v běžných obchodech asi ne
    Sortiment – Nebaleno.eu
    http://nebaleno.eu/sortiment/
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    ZUZKAOU: no uvidím, jestli pod stromečkem najdu Cold cream, jinak se asi poohlédnu po jiné značce bez esenciálních olejů. Sice jsem si na ten skinfood trochu zvykla, ale i tak mám vždycky pocit, že se mažu citronem. Marcipán bych asi taky nedala.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ZUZKAOU: Mno voni jak marcipan...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KAMIONG: mandlovej nemá žádnou parfemaci.
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    MASOO: mám růžovou zahradu, cítím ho spíš z oblečení po přičichnutí, než že bych ho cítila normálně až k nosu, a to mám čich citlivý. Jsem s ním spokojená hodně.
    MASOO
    MASOO --- ---
    LEISHA: uz sem si ho byla ocuchat a mas pravdu
    LEISHA
    LEISHA --- ---
    MASOO: No já jsem taky žena :-) ale na tohleto genderový rozlišení u voňavek nevěřím a používám, co se mi líbí a voní. Prostě je lepší... a vůni má takovou svěže bylinnou unisexovou.
    MASOO
    MASOO --- ---
    WITCHIE: chci deodorant, co voni idealne

    LEISHA: pro sebe sem zena, ale panskej tip se taky hodi, dik
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    MASOO: intenzivni myslim neni. Pokud chces neco na vuni, porid si parfem nebo ruzovou weledu ve spreji ale nepocitej s tim, ze to neutralizuje pach potu ;) ten urterkram na sobe nijak necitim, jen kdyz ho aplikuju/cucham k nemu
    LEISHA
    LEISHA --- ---
    MASOO: Pánskej od Nobilis Tilia (postupně jsem od nich měla všechny, ale tenhle je fakt dobrej. S těma nobilisíma pro holky se to vůbec nedá srovnat, natož s Alverde). Už si dlouho míchám vlastní, ale takhle dobrej rozhodně není (nedrží tak dlouho). https://eshop.nobilis.cz/panska-kosmetika/vlasy-a-telo/prirodni-deodorant-pro-muze.html
    MASOO
    MASOO --- ---
    WITCHIE: achjo, na tom skončim dycky, potřebovala bych to někde očuchat....
    Bojim se, že to bude přílíš intenzivní a u eukalyptu, že to bude i pálivý a nebude mi to vonět:/
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    MASOO: jednoznacne Urterkram eukalyptovy. Pouzivam ja i muz. Naprosto zadny zapach potu po cely den.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    A mate nekdo zkusenost s Jäson?
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    MASOO: mam dva, ruzi a paculi. voni celkem vyrazne
    MASOO
    MASOO --- ---
    BRUSINKA: jo, to sem cetla;) A jaky z nich mas?
    Ja teda vzhledem k vunim bych brala asi tenhle a vonela se svou vuni...
    bez parfému přírodní deodorant růže bez solí hliníku
    https://www.biorythme.cz/p/180/100-prirodni-deodorant-neparfemovany-velky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam