• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    MASOO: Aha, tak já to pochopila tak, že důvod byl, že to nešlo rozčesat. Tak na lupy nevim...
    (ovšem přesto musím ten YR doporučit jako kompromis, není to klasický šampon a myje slušně... tak jen kdyby o něm někdo třeba uvažoval)
    MASOO
    MASOO --- ---
    PAKOBYLKA: ja ale nemluvim o zacuchavani
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    MASOO: To je zvláštní, mně to právě po jílu nebo mouce jde bezvadně rozčesat, zatímco některé šampony mi na hlavě udělají jeden velký dred...
    A co zkusit ten krémový šampon od Y. Rocher? Ten snad nemůže zacuchávat nikomu a složení by měl mít obstojné
    MASOO
    MASOO --- ---
    moje bezsamponova odyssea skoncila prvnim pracovnim dnem v novem worku:D
    neslo mi to ucesat, nebyl cas a tak sem si to zas umyla tou naturinkou...blby je, ze me proste od ty doby svedi hlava, prolozila sem to opet myma oblibenyma koprivama, ale na mesto to proste nestaci.....
    a vratily se mi lupy:(
    Zvazuju, co ted, dokonce uz sem mela v ruce v drogerce i H&S, ale vratila sem ho do police...
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    Žluknul mi mandlový olej na výrobu domácího tělového másla. Dá se nějak zachránit? Třeba přehřát, nebo naopak zmrazit?
    A jak velký vliv má žluknutí na vlastnosti oleje, krom smradu? Pokud jen pozbývá hodnotné vitamíny, tak v poho, ale pokud by měl být nějak škodlivý, tak ho samozřejmě vyleju.
    IFCE
    IFCE --- ---
    ahoj, mate nekdo zkusenosti s timto:
    BIOOO.CZ - Logona Aktivátor růstu řas 2 ml + 3 ml
    https://www.biooo.cz/...m_medium=cpc&utm_term=&utm_content=aktivator_rustu_ras&utm_campaign=Katalogy

    neočekávám od toho dokonaly rasy jako z reklamy, ale po letech pouzivani klesticek jsou na tom fakt bidne a dost jich chybi....nebo radsi klasika - ricinovy olej? kdysi jsem ho používala, ale zadny efekt to nemelo..diky
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    BRUSINKA: Používám ho po čištění - smyju ho teplou vodou a potom si opláchnu obličej studenou vodou, hezky to pleť prokrví. Tonikum používám až potom.
    ULILIA
    ULILIA --- ---
    A vlastne este ruz. voda od SK znacky Dulcia http://www.dulcia.cz/index.php?id_product=67&controller=product Za mna teda Purity vision, co sa tyka ruzovej a levandulovej vody, nenastavilo latku nijako vysoko, skor naopak.
    ULILIA
    ULILIA --- ---
    MART1NKA: Za mna naj https://www.indivo.cz/kvetova-voda-ruze/ a prijemna je aj od Eone.
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    V Německu v DM kupuji od Rosense, stála mám pocit kolem 10 euro za 300 ml, mně voní líp, než Purity vision. Někdo mi teď doporučoval levnější od Manufaktur PUR, ale nesehnala jsem.

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MART1NKA: Zahir.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Ktorá ružová voda je lepšia ako Purity Vision?
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    ANGIOLETTO: Bohuzel neporadim, maluju hodne a mleka jsou na me moc ulepena. Pouzivam cistici penu od alverde a takovy ten vibracni kartacek, docistuju vetsinou nejakou vodou/tonikem.
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    Ještě jsem našla toto, ve složení mi nic nealarmuje, máte někdo zkušenost?
    LECIDERMA SHEA NEUTRAL RK
    https://eshop.karelhadek.eu/leciderma-shea-neutral-lecitinovy-regeneracni-krem
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KAMIONG: nemyslím si, riskla jsem to po internetu a nesmírně mi sednul. mají snad minibalení na zkoušku
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    MAR_TINA: dík, v ČR je někde k dostání?
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    BRUSINKA: zkousela jsem, neodlicuje, cisti tak symbolicky, i ta metoda pouziti je zvlastni, davala bych po odliceni, pak radsi jeste docistit a pak az tonikum
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    Jedu teď na pleť čisté aloe vera z listu a olejíček, ale potřebovala bych víc hydratace. Poradíte mi přírodní krém na mastnější pleť, který nebude mít na druhém místě ve složení alkohol?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    BRUSINKA: Brala bych ho jako cistici krok po odliceni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam