• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    CAMELLA: KRTINKA: Můžete sem dát odkazy na ty osvědčený prostředky, prosím?
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CAMELLA: když čtu i u krému na webu ty nadšený reakce, skoro mě to nutí vytáhnout peněženku a zas po víc než roce nějakej krém koupit. ta cena je značná teda, ale kdyby to fungovalo :-)) tak to za to stojí.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ANGIOLETTO: taky doporučuju, používám 24h krém proti vráskám, občas peeling z levandulových semínek, odličovací olej s úplně nádhernou vůní (připomíná mi perníčky), tonikum s růží, v létě rosol z aloe vera. Jo a na miminčí zadek je uplně boží ta jejich krétská mast (i na jakýkoliv dospělácký defekt :)
    KRTINKA
    KRTINKA --- ---
    ANGIOLETTO: krétská kosmetika Bioaroma. Ozkoušeno, doporučuju!
    KRKA
    KRKA --- ---
    chtěla bych zkusit nejakou přírodní barvu na vlasy, asi ne uplne henu, spis nejakou krémovou, mate někdo s nejakou osvědčenou dobrou zkušenost?
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    MART1NKA: bohuzel Brno
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ORIKA: Si z Prahy? Ja mám ten obyč a nepoužívam ho. Darujem.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ORIKA: já měla klasicky squalane a byl Ok, ovšem nesrovnam s tím kameliovým:)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    Dosel mi sqalane s kamelii od Saloosu (pouzivam na noc pod krem) a kdyz jsem se vydala koupit novy, tak se po nem slehla zem. Maji jen klasicky samotny squalane nebo pak squalan s Q10. Nemate s tim nekdo zkusenost? Nechci kupovat zajice v pytli.
    LEISHA
    LEISHA --- ---
    PISISKVOR: Bych se nebála, vůbec (a jestli si nejseš jistá, tak jasnej důkaz je jestli nesmrdí a není hořkej). Poněvadž ty oleje by v rozumnejch podmínkách měly vydržet dýl než je expirace, a nejpodstatnější ani tak není jestli je někdo otevřel nebo ne, nebo jaká byla teplota (protože i běžně ve firmách co je plněj do flašek to není nijak zavařený a většinou to skladujou v běžný teplotě než to rozlejou do flašek), ale jestli byly vystavený světlu (takže oleje co maj stánkaři v čirejch flaškách vystavený na slunku bych si v životě nekoupila, pravděpodobně žluknou už po pár týdnech).
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    VALKYRA: vid... ja si taky rikam. diky.
    je to olej z ekokozy, ale zjevne uz je to tak davno, ze uz ho ani nemaji v nabidce. ten bude lepsi uplne zapomenout:D
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    ZUZKAOU: :)) aha!
    asi jsem nikdy necuchala k necemu zluklymu, takze "smrdi zlukle" je pro me prilis abstraktni.
    ale diky, chapu, proste by smrdel.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    PISISKVOR: když žlukne - smrdí žlukle.
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    prosim vas jak poznam, zda mandl.olej zluknul?
    expiraci jeste neprosel, ale otevrela jsem ho davno, snad vic jak pred rokem. moc otevirany nebyl (vsehovsudy snad 3x), takze v kontaktu se vzduchem prilis nebyl, ostatne ani se svetlem (uchovavan v krabicce). akorat stal x mesicu v kuchyni, kde je znacne vedro (obzvlast pres leto). v nejakym bode jsem ho presunula do lednicky.
    pokud zlukne, smrdi treba?
    chtela bych ho pouzivat v souvislosti s minimiminem a je temer jiste, ze ho trochu olizne, tak si chci byt jista, diky
    AUJA
    AUJA --- ---
    Pupínky na ramenou a zádech: trápení, které trvá a nevím, jak se jej zbavit. Můžete poradit?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MOODYCAT: zkusila jsem ted na vycistenej oblicej tu hydro-essenz a asi je to fakt tak snadny, jak pises, krasne se to vsaklo, pocit prijemnej, na to krem a hotovo.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    POZITRON: Ja to beru jako takovej booster navic, pokud to ma hydratovat/vyzivovat/regenerovat, dala bych to po cisteni a tonizaci a pred kremem/olejem na noc.
    Mela jsem i nejaky “balancni” ampulky a ty jsem davala stejne, ale na den.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MOODYCAT: tak jako asi tusim, ze se to neleje do kafe, zas az tak blba nejsem, ale nevim, jestli se to pouziva na noc, na den, spolu s kremem, na cistej umytej oblicej a tak. neco vypada, ze je vodicka, neco spis zase gel a ja temhle vecem nerozumim. :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    POZITRON: Proste si je namaz na oblicej, ne :D?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    TAMARIX: nepomuze, ten cesky blog jsem nasla, tam jsou produkty pouze vyjmenovane a v odkazu na stranky dm jsou opet pouze vyjmenovane plus slozeni produktu, nic o pouziti. googlila jsem to vcera hlava nehlava a nachazela jsem jen odkazy na koupi kalendare, tak jsem se tady zeptala, jestli nekdo nevi vic. koukala jsem na videa na youtube v nemcine, nemecky teda neumim, ale beztak to byly jen unboxingy.

    smutne tady na ty ampulky koukam a je mi lito je nevyuzit.

    jinak ja teda premejslim, ze si dneska zajedu koupit ten kalendar jeste jeden. :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    tahle vypada ten obsah pohromade

    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    POZITRON: Třeba Ti pomůže tenhle odkaz, je to blog nějaké slečny a má tam hezky popsaný obsah kalendáře: https://vmemzivote.blogspot.com/2019/01/adventni-kalendar-od-alverde.html?m=1 . Nebo si tady dole v odkazu https://www.dm.cz/alverde-naturkosmetik-adventni-kalendar-p4010355474827.html rozklikni složení a tam máš jednotlivý produkty popsaný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam