• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    ZUZKAOU: :)) aha!
    asi jsem nikdy necuchala k necemu zluklymu, takze "smrdi zlukle" je pro me prilis abstraktni.
    ale diky, chapu, proste by smrdel.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    PISISKVOR: když žlukne - smrdí žlukle.
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    prosim vas jak poznam, zda mandl.olej zluknul?
    expiraci jeste neprosel, ale otevrela jsem ho davno, snad vic jak pred rokem. moc otevirany nebyl (vsehovsudy snad 3x), takze v kontaktu se vzduchem prilis nebyl, ostatne ani se svetlem (uchovavan v krabicce). akorat stal x mesicu v kuchyni, kde je znacne vedro (obzvlast pres leto). v nejakym bode jsem ho presunula do lednicky.
    pokud zlukne, smrdi treba?
    chtela bych ho pouzivat v souvislosti s minimiminem a je temer jiste, ze ho trochu olizne, tak si chci byt jista, diky
    AUJA
    AUJA --- ---
    Pupínky na ramenou a zádech: trápení, které trvá a nevím, jak se jej zbavit. Můžete poradit?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MOODYCAT: zkusila jsem ted na vycistenej oblicej tu hydro-essenz a asi je to fakt tak snadny, jak pises, krasne se to vsaklo, pocit prijemnej, na to krem a hotovo.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    POZITRON: Ja to beru jako takovej booster navic, pokud to ma hydratovat/vyzivovat/regenerovat, dala bych to po cisteni a tonizaci a pred kremem/olejem na noc.
    Mela jsem i nejaky “balancni” ampulky a ty jsem davala stejne, ale na den.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MOODYCAT: tak jako asi tusim, ze se to neleje do kafe, zas az tak blba nejsem, ale nevim, jestli se to pouziva na noc, na den, spolu s kremem, na cistej umytej oblicej a tak. neco vypada, ze je vodicka, neco spis zase gel a ja temhle vecem nerozumim. :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    POZITRON: Proste si je namaz na oblicej, ne :D?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    TAMARIX: nepomuze, ten cesky blog jsem nasla, tam jsou produkty pouze vyjmenovane a v odkazu na stranky dm jsou opet pouze vyjmenovane plus slozeni produktu, nic o pouziti. googlila jsem to vcera hlava nehlava a nachazela jsem jen odkazy na koupi kalendare, tak jsem se tady zeptala, jestli nekdo nevi vic. koukala jsem na videa na youtube v nemcine, nemecky teda neumim, ale beztak to byly jen unboxingy.

    smutne tady na ty ampulky koukam a je mi lito je nevyuzit.

    jinak ja teda premejslim, ze si dneska zajedu koupit ten kalendar jeste jeden. :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    tahle vypada ten obsah pohromade

    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    POZITRON: Třeba Ti pomůže tenhle odkaz, je to blog nějaké slečny a má tam hezky popsaný obsah kalendáře: https://vmemzivote.blogspot.com/2019/01/adventni-kalendar-od-alverde.html?m=1 . Nebo si tady dole v odkazu https://www.dm.cz/alverde-naturkosmetik-adventni-kalendar-p4010355474827.html rozklikni složení a tam máš jednotlivý produkty popsaný.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    prosím, nemůžu přijít na to, jak se používaj ty ampulky z adventního kalendáře:

    hydro-essenz (hydratační esence) - není to tohle? https://www.dm.cz/alverde-naturkosmetik-aqua-hydratacni-pletova-essence-p4010355306852.html
    sensitive-elixier (elixír sensitive)
    feichtigkeitskur (hydtatacni kura)
    balance-konzentrat (koncentrát balance)
    straffungskur (zpevňující kúra)

    netušíte alespoň u něčeho? podle názvu se mi na webu dm podařilo najít jen jednu věc viz odkaz výše.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Alverdí adventní kalendář je nyní za hezkých 99 Kč! Přes eshop nebo z eshopu vyplňte "V které prodejně je výrobek k dispozici?".

    alverde NATURKOSMETIK adventní kalendář, 1 ks on-line nákupy za trvale nízké ceny | dm.cz
    https://www.dm.cz/alverde-naturkosmetik-adventni-kalendar-p4010355474827.html
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Nepotřebuje někdo něco od Bioaromy? Budu dělat dnes/nejpozději zítra ráno objednávku. Předání Praha/Kladno
    NILA
    NILA --- ---
    ISCH
    ISCH --- ---
    SA_KRA_: Na oblicej mame bud cistici veci, nebo hydratacni.
    Uprimne me vsechny nase mejdla na xicht vysusujou tak, ze jsem trochu mumie, nejmin Movis...

    CAMELLA: Meli jsme limitku se Sodium Coco Sulfate, na eshopech, doufam, ze brzo budou i ve staly nabidce.
    Ale ano, ve vsech ted dostupnych je SLS.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    a co nejaka naturinka, to se obcas da koupit i v obchodech s vecma pro maminky s detma, bio a nejaky prirodni kosmetiky a tak... moznosti v praze teda neznam, navic se da sampon/mydlo pouzivat na oboji celkem v klidu, akorat nevim, zda maji neco hydratacniho, nebo nejaky podobny znacky...

    jinak ty mydla se krasne kraji nozem, takze se da uriznout, co je potreba... z fleru mam rada treba mydlitto (https://www.fler.cz/zbozi/badyanove-mydlo-5213704) ale zas postovny, no...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    LADY_MYSKA: šampuk žádný, pokud vím, ve všech je SLS
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    SA_KRA_: tuhý šampon má alverde a vleze se akorát do lush krabičky (prodávají ji samostatně)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam