• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    CATHACK: Mas je mit
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    mimochodem, tento odkaz by neměl chybět na nástěnce
    http://www.lugnet.com/ - LEGO users group network

    obsahuje především kompletní a skvělou databázi stavebnic.

    (za práva nástěnku doplním)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    CATHACK: Presne .)) Mojep rvni asociace byla hra Theme Hospital .)
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    nemocnice! :)
    ASAWA
    ASAWA --- ---
    tohle je moje malé skromné dílko, ač se asi zdejším nevyrovná :)
    TOMG
    TOMG --- ---
    Objednavat nevim, ale spis pokud je sance, tak nechat dovezt a nebo si v cesku pockat na slevu, coz je takova legracni vec, TLC (The Lego Company) sice oznami slevy, ale ne kazdy je pak dodrzuje, kdyz vysledna cena je mnohdy nizsi nez nakupni, za kterou to obchodnik nakoupil od TLC.
    Nekdy vyjde set s clem a postovym levneji z USA nez koupeny v cesku a do nasi babanove asijske republiky se spousta setu proste nedovazi, i kdyz tu ma TLC tovarnu. Proste sme maly trh a maji nas na haku.
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    TOMG: takže radíš objednávat z ciziny?
    TOMG
    TOMG --- ---
    Nevim, ale doporucene ceny lega pro CR jsou imho predrazene. Pokud neni stavebnice ve sleve, tak je to drahe.
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    jo, něco jsem tam našel.
    http://katalog.seznam.cz/detail/450797-jan-telvak-klimtel-praha-holesovice.html

    rád si totiž ty barevné krabice prohlížím :)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    v holesovicich je nejaky obchod zkus google
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    doporučtě prosím nějaký kamenný obchod v Praze, kde mají dobrý výběr LEGO stavebnic!
    TOMG
    TOMG --- ---
    Hehe, tohle ma kola co by se mi hodily, ale lepsi je set 8880 - Super Car nebo 8865 - Test Car.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    tak som teraz pol hodiny hladal na tom webiku svoje technics lego a nenasiel :) musel som ist do skrine a pozriet cislo na krabici.
    a mam toto: ( http://guide.lugnet.com/set/8860 )
    http://media.peeron.com/scans/8860-1/1/


    TOMG
    TOMG --- ---
    Cekal sem vic, ale bral sem to primarne na dilky, takze jsem spokojeny.
    Stavel sem to cca 9 hodin. Ma to otaceci predni kola, tim koleckem nahore v kabine mezi sedackami. Pak vyklapeni vzadu malych pritlacnych noh, nejsou tam moc videt, koleckem za kabinou. Pak je tam zvedani toho ramena s hakem, jeho vysouvani a navijak lana. Kazde ma specialni kolecko. Pak je tam vzduchem ovladane to zadni spodni cerveno-sede rameno s konstrukci na kola tahaneho auta. To se zveda a spousti vzduchem. Plus takovou zlutou packou vyklapeni te sede konstrukce na kola. Bych musel nejak naskenovat velky obrazek z krabice, kde je to cele vyfocene a rozkreslene.
    Plus vyfotit ze vsech stran po vyklopeni ci otevreni.
    Ma to oteviraci dvere u kabiny, vyklopny predni kryt motoru a maketu sestivalcoveho motoru, kde pri jizde pumpuji valce. Predni zadni naprava ma diferencial.
    FURAN
    FURAN --- ---
    Co vsechno to umi?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TOMG: No tak to je PEKLO ! Cekal jsem tak tretinovou velikost..
    TOMG
    TOMG --- ---
    Pro predstavu, takhle to vypada bez samolepek, ktere lepit neplanuju.
    TOMG
    TOMG --- ---
    Ja si na vanoce nadelil:8285 - Tow Truck Dovezeno z Nemecka za 2900,-
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    brácha má sedm. a já si ve svých jednadvaceti plánuji udělat po Vánocích taky radost. možná právě tím lvem :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    To je vazne luxusni sada....kolik ze je brachovi ? Ja bych z toho byl se svejma 27 na krku nadsenej .)
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    NAGASAWA: na lva a spol. jsem koukal taky. tady to dokonce vypadá, že se tato tři zvířata dají postavit dokonce najednou!
    LEGO creator je totiž typické tím, že dostanete jednu sadu kostiček a návod na několik různých výtvorů, které se z nich dají postavit.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam