• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Ad Vanoce, ja dostal prave jeden Exoforce (Fire vulture), zejmena jsem prahnul po kloubech, ktere pak chci vyuzit pro vlastni bojove robutky ^_^ A potom jeden maly creator, ktery me prijemne prekvapil neb jsem necekal, ze tam bude tolik dilku (4891).

    A nejlepsi Lego prekvapeni bylo, ze si bracha (19let) postavil flotilu Tau lodi ( 3cm - 10cm velikost lodi podle typu) a utkal se s mou Orci flotilou ^__^ (Battlefleet Gothic pravidla). No, fakt, ze jsme prohrali je uz vedlejsi.

    A k veku, za 5dni mi bude 21 ^__^ A Lego byla tretina materialnich prani k Vanocum ^__^
    AALA23
    AALA23 --- ---
    NAGASAWA: Vždycky jsem měla ráda červenou ;)
    AALA23
    AALA23 --- ---
    TOMG: No my byli s kámošema na nějaký chatě, kde jsme objevili obrovskej pytel plnej Lego dílků... tak si každej postavil co chtěl :]
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    AALA23: Uplny Semiradiny zahrady .) Apropo podezrele ladis s rudejma kostkama i iko .)))
    TOMG
    TOMG --- ---
    Na mesto bych nemel dost tech zakladnich podlozek a z tou zasobou dilku co mam pro mesto, by to vypadalo podobne :)
    AALA23
    AALA23 --- ---
    ASAWA: To je náhodou super ! :))
    Vždycky mě nejvíc bavilo stavět města (a jako malou hlavně garáže pro angličáky:). Tady jsem našla jedno moje město, ale je to asi 7 let stará fotka...

    TOMG
    TOMG --- ---
    a pak jeste www.bricklink.com
    Webshop obchudku s lego dilky po celem svete - take inventare stavebnic i novych, jen to ma obcas jinou terminilogii nez peeron.com. Pricemz peeron cisluje dilky podle cisel co jsou na tech lego kostkach.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    CATHACK: Mas je mit
    TOMG
    TOMG --- ---
    v tom pripade tam doplnte i www.brickshelf.com (galerie uzivatelu LEGO), www.peeron.com (inventare stavebnic a navody ke starsim setum) a www.kostky.org (ceskoslovenske diskuzni forum o legu)
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    mimochodem, tento odkaz by neměl chybět na nástěnce
    http://www.lugnet.com/ - LEGO users group network

    obsahuje především kompletní a skvělou databázi stavebnic.

    (za práva nástěnku doplním)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    CATHACK: Presne .)) Mojep rvni asociace byla hra Theme Hospital .)
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    nemocnice! :)
    ASAWA
    ASAWA --- ---
    tohle je moje malé skromné dílko, ač se asi zdejším nevyrovná :)
    TOMG
    TOMG --- ---
    Objednavat nevim, ale spis pokud je sance, tak nechat dovezt a nebo si v cesku pockat na slevu, coz je takova legracni vec, TLC (The Lego Company) sice oznami slevy, ale ne kazdy je pak dodrzuje, kdyz vysledna cena je mnohdy nizsi nez nakupni, za kterou to obchodnik nakoupil od TLC.
    Nekdy vyjde set s clem a postovym levneji z USA nez koupeny v cesku a do nasi babanove asijske republiky se spousta setu proste nedovazi, i kdyz tu ma TLC tovarnu. Proste sme maly trh a maji nas na haku.
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    TOMG: takže radíš objednávat z ciziny?
    TOMG
    TOMG --- ---
    Nevim, ale doporucene ceny lega pro CR jsou imho predrazene. Pokud neni stavebnice ve sleve, tak je to drahe.
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    jo, něco jsem tam našel.
    http://katalog.seznam.cz/detail/450797-jan-telvak-klimtel-praha-holesovice.html

    rád si totiž ty barevné krabice prohlížím :)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    v holesovicich je nejaky obchod zkus google
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    doporučtě prosím nějaký kamenný obchod v Praze, kde mají dobrý výběr LEGO stavebnic!
    TOMG
    TOMG --- ---
    Hehe, tohle ma kola co by se mi hodily, ale lepsi je set 8880 - Super Car nebo 8865 - Test Car.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam