• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    TOMG: je to Klimtel. šel jsem tam před koncem roku a měl zavřeno. ale třeba dělal jen inventuru?
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    asi si uz nahrabal dost a stehuje se na hawaj.
    TOMG
    TOMG --- ---
    UNDERWORLD: Neni to nahodou Klimtel? Pze mam dojem, ze ten nedavno zaviral kram a tusim natrvalo.
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    Delnicka ul. Mor na nej.
    ACID
    ACID --- ---
    pokud nekdo nesledujete masakr ci kde to bylo
    http://www.youtube.com/watch?v=GQ3AcPEPbH0
    TOMG
    TOMG --- ---
    V Holesovicich? Kde tam? To uz je lepsi lego nabidnout na kostky.org.
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    PETGRIDUS:
    v holesovicich je jedinej lego-bazar v praze. tam jsem naky lega prodal, ale pekne mi ten curak natah. dost hajzl.
    AALA23
    AALA23 --- ---
    TOMG: jj, oldschool Lego ;D
    TOMG
    TOMG --- ---
    AALA23, ale podle tech dilku co tam mas, to vypada na nejake starsi basic stavebnice. Jen ty kolecka byly naposledy pouzite v nejake stavebnici v roce 1993.
    TOMG
    TOMG --- ---
    Ja si jeste poridil ve slevach na dilky 2 kousky 8283.
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    já si nadělil pod pozdní stromeček nakonec draky 4894 a jsem nadšen! hlavní model je skvělý (červené světlo z LEDky vedené optickým kabelem z břicha až do tlamy a dokonalá křídla i pařáty).
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Ad Vanoce, ja dostal prave jeden Exoforce (Fire vulture), zejmena jsem prahnul po kloubech, ktere pak chci vyuzit pro vlastni bojove robutky ^_^ A potom jeden maly creator, ktery me prijemne prekvapil neb jsem necekal, ze tam bude tolik dilku (4891).

    A nejlepsi Lego prekvapeni bylo, ze si bracha (19let) postavil flotilu Tau lodi ( 3cm - 10cm velikost lodi podle typu) a utkal se s mou Orci flotilou ^__^ (Battlefleet Gothic pravidla). No, fakt, ze jsme prohrali je uz vedlejsi.

    A k veku, za 5dni mi bude 21 ^__^ A Lego byla tretina materialnich prani k Vanocum ^__^
    AALA23
    AALA23 --- ---
    NAGASAWA: Vždycky jsem měla ráda červenou ;)
    AALA23
    AALA23 --- ---
    TOMG: No my byli s kámošema na nějaký chatě, kde jsme objevili obrovskej pytel plnej Lego dílků... tak si každej postavil co chtěl :]
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    AALA23: Uplny Semiradiny zahrady .) Apropo podezrele ladis s rudejma kostkama i iko .)))
    TOMG
    TOMG --- ---
    Na mesto bych nemel dost tech zakladnich podlozek a z tou zasobou dilku co mam pro mesto, by to vypadalo podobne :)
    AALA23
    AALA23 --- ---
    ASAWA: To je náhodou super ! :))
    Vždycky mě nejvíc bavilo stavět města (a jako malou hlavně garáže pro angličáky:). Tady jsem našla jedno moje město, ale je to asi 7 let stará fotka...

    TOMG
    TOMG --- ---
    a pak jeste www.bricklink.com
    Webshop obchudku s lego dilky po celem svete - take inventare stavebnic i novych, jen to ma obcas jinou terminilogii nez peeron.com. Pricemz peeron cisluje dilky podle cisel co jsou na tech lego kostkach.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    CATHACK: Mas je mit
    TOMG
    TOMG --- ---
    v tom pripade tam doplnte i www.brickshelf.com (galerie uzivatelu LEGO), www.peeron.com (inventare stavebnic a navody ke starsim setum) a www.kostky.org (ceskoslovenske diskuzni forum o legu)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam