• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Myslis ty 5225 motorky?
    TOMG
    TOMG --- ---
    SHMADE: www.eduxe.cz - zastoupeni TLC (The Lego Company) pro vzdelavaci ucely, tzn. sady pro skoly atd. Vesmes dost drahe, jen ty minimotorky tam kaji za pomerne ok cenu, na bricklinku by to nevyslo levneji a tohle jsou nove motork. Jak rika Peter, jeden poradatelu KTT (kostky truck trialu) nejlepsi motorky co lego kdy vyrabelo.
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    TOMG: No ja uz jsem zacal stavet na ten trial, ale porad to predelavam, protoze s tim porad nejsem nejak spokojenej. Zatim resim teda hlavne dobre funkcni podvozek, zbytek uz se udela snadno. Jinak motorky bych taky potreboval... jsem si vymyslel k jezisku ten novej bulldozer ( http://peeron.com/inv/sets/8275-1 ) , ten ma motorky 4, tak by to snad nejak slo... :)
    Jiak uz jsem i psal mail ohledne toho trialu, a vypada to, ze pristi sezonu budou zavodit asi trinapravovy auta, oficialne ohledne pristi sezony neni napsanyho jeste nic...

    Jo, co je to prosimte edux?
    TOMG
    TOMG --- ---
    SHMADE: Jo je to docela masakr, ale ja na to ted nemam cas, abych to auto dostavel a vyladil. Navic potrebuju dokoupit jeste nejake minimotorky na eduxe, pokud je jeste prodavaji.
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Tak tohle je ovsem ale moc husty. Zavidim.
    http://uk.youtube.com/watch?v=14WFDgqVGkY
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    TOMG: Ten lego trial muze byt zajimavej.... jinak ta 8868 je dobra, uz jsem na ni zapomnel, ale taky jsem nad ni kdysi slintal. :)
    ACID
    ACID --- ---
    :)
    TOMG
    TOMG --- ---
    ACID: na ebay se obcas objevi, tak staci mit na to prachy a mit stesti, pripadne se nekdy objevi v kiloware.
    ACID
    ACID --- ---
    TOMG: muj detsky sen ta 8868
    TOMG
    TOMG --- ---
    SHMADE: Ja ho jeste nemam, ale casem si ho urcite sezenu jako set je hezky a je to dost zajimava zasobarna dilku, takze uvazuju i dvou kusech. Taky je zajimavy set Airtech Claw Rig 8868, ale uz je docela drahy a hur se shani.

    To auticko co stavis vypada zajimave, skoro jako na Kostky Truck Trial, co ted skoncil prvni rocnik. Tzn. auta postavena z lega, vetsinou ciste lego dily, jen kabely a hadicky na pneumatiku nemusi byt lego s motorky a rizene po kabelu a soutez je v prekonavani prekazek na cas a trestne body. Na www.kostky.org je nekde link. Taky rozestavene vozidlo s pohonem na vsechny 4.

    Taky mam rozestavenou kosmickou nakladni lod s planovanou delkou pres 50 cm.

    HOOLIGAN
    HOOLIGAN --- ---
    fake ale potesi :)

    ACID
    ACID --- ---
    pekny

    ta zadni naprava chodi na tech sedych dlouhych dilech? takze pol kyvani je v miste toho retezu?
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Tak na tomhle ted kdyz mam cas a naladu delam... Nakonec z toho leze takova multikara :) , ale puvodni zamer to nebyl. Jeste tomu asi udelam vyklapeci korbu a zahradni trakturek nebo neco takovyho, kdyz uz to vypada takhle :)

    Po technicky strance: predni naprava odpruzena a riditelna jak z kabiny, tak ze strechy, zadni naprava kyvna a to cele pak odpruzene, jak je videt na obrazcich. Motor ctyrvalec za kapotou pres kardan na zadni napravu s diferencialem. Kabina ma otviraci "dvere" :)















    SHMADE
    SHMADE --- ---
    TOMG: Nazvoslovi dobry... jinak ja ten supercar 8880 mam, a jako stavebnice je to uplne super, zadny specializovany dily na jedno pouziti jako delaj ted. Proste Lego tak jak ma bejt. :)
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    FERRENC: jojo, Ldraw. S tím si občas hraju, možná sem časem hodím nějaký render.
    TOMG
    TOMG --- ---
    SHMADE: na peeronu najdes i inventar celeho setu je to tusim supercar 8880, jak je dole videt. Jeden z nekolika luxusnich Technic setu, taky ho jeste nemam a chci si ho poridit :)
    Peeron je dobre pouzivat jako terminologii pze i na kostky.org se pouziva spis anglicka terminologie z peeronu.
    Tady je ten inventar - takze snadno poznas jak se ktery dil jmenuje.
    http://www.peeron.com/inv/sets/8880-1
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    docela dobre 3Dcka ,) : http://www.hassings.dk/l3/l3p.html
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    AXTHEB: To taky zkusím zbastlit bez nějakých speciálních součástek :) Jestli se to povede, dám vědět.
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    hmm, tak to nevim, ale mozna za par dni povim, jestli jsem neco vymyslel, mozna neco takovyho budu zkouset taky.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Nojo, ten kus jak je mezi modrejma ramenama nemam, zbytek by nebyl problem :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam