• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    TOMG: My jsem tu rychlost řešili na kostkách, kde v sekci technic je už jedno vozidlo vystaveno, no a nějak mě ta diskuse, co tam proběhla donutila pořídit rychlejší motor. Teď jsem to poháněl jedním PF XL motorem a jedním PF medium motorem, ten medíum nahradím tímhle . Má dokonce o jeden Ncm větší krouťák a jede na 1300 otaáčkách (ten PF medium má 405 otáček). Před chvilkou jsem si ho vyzvednul na poště, jdu ho rozbalit :)
    TOMG
    TOMG --- ---
    SHMADE: Tu rychlost vubec neres. V minulem rocniku nehrala rychlost velkou roli, jako spis preciznost ovladani a pruchodnost prekazkama. Plus plati pravidlo, cim lip zprevodovane a pomale, tim se to leckde vyskrabe a nektere prekazky byly velmi vypecene. Nejvetsi masakr bylo stoupani uvnitr vykotlaneho parezu, kde bylo listi, hlina a nejaky pisek a sklon to melo hodne pres 30 stupnu. Takze v Trialu opravdu nejde o rychlost :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    TOMG: Jezdí to tak, že jsem s tím docela spokojenej. Jenom hrozně pomalu, ale to vyřeší jinej motor, kterej na mě už asi čeká na poště, jinak sílu to má, a pevné to taky celkem je. Jen přední náprava mě trochu zlobí, ale to asi ještě nějak dořeším.
    TOMG
    TOMG --- ---
    SHMADE: Jak ti to jezdi? Mas to plne otestovane? Loni jsem na par zavodech KTT byl se podivat a neco jsem i tocil kamerou. Ale koukam, ze to peter prejmenoval, protoze jeste loni to byl jen Kostky Truck Trial :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Původně jsem to ještě nikam dávat nechtěl, ale už to někomu ukázat chci...
    3.5. se na Petříně pojede první závod letošního ročníku Lego Technic Truck Trialu. Na server kostky.org to zatím ještě dávat nebudu a ani nechci, aby to tam případně někdo linkoval. No nic, tak já to sem dám. Jinak informace o LTTT jsou zde http://www.artpeter.net/trucktrial/index.php











    a více fotek mého vozu zde: http://hys.rajce.idnes.cz/Trenink/
    TOMG
    TOMG --- ---
    FERRENC: No ja hlavne zadne castle sety nemam, navic ja jsem stavitel, takze to nesbiram na sety, ale spis podle dilku :)
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    TOMG: castle je best - muzes mi prodat svoje sety, dyz te nebere ? ,)
    TOMG
    TOMG --- ---
    To jsou ty sachy z Shop at Home? Pokud jo, tak jsem je mel v ruce, ale me castle moc nebere :)
    JDAG
    JDAG --- ---
    SHMADE: opravdu super :D
    JDAG
    JDAG --- ---

    MICTECH
    MICTECH --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    V jednoduchosti je sakra krasa. Luxus !
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Sierp z AT43

    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Kolossus z AT43


    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Moje lodstvo:


    KARADUM
    KARADUM --- ---
    A brachova klaiska

    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Nejlepsi lego video co jsem kdy videl... To jak po strance zpracovani, animace, tematu tak i pribehu. Dvakrat jsem se v prubehu zasmal a to se mi na internetu zas tak casto nestava :)
    http://youtube.com/watch?v=KSvl5ajAmPg
    TOMG
    TOMG --- ---
    Ja mel jednu stavebnici lega kdyz jsem byl hodne malej a pak jsem pred par lety uvidel v akci nejake basic kostky, tak jsem si to koupil a uz to bylo :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Ja sem si Lego začal kupovat az po 25
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    A jak to mate vubec s vasi Lego historii? Ja jsem mel pauzu tak od 15 do 24, a ted uz jsem v tom zas rok az po usi :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    TOMG: jj, masina vim jak vypada, ale nevedel jsem ze jsou k tomu i ty vagony.

    Jinak souhlas, ze na sety je lepsi ten Ebay, e ze Bl je na to drahej, ale zas tam clovek najde fakt vsechno. A nemusi drazit, proste objedna a je to. Skoda, ze nejsem nejak ve vate, to bych asi nakupoval hodne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam