• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    Takovéhle fešáky jsem si nedělal, neměl jsem tolik pohyblivých dílků, ale jednodušší roboty jo :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KARADUM: Je to parada..Tady je solidni Galerie Logo-Botu a Mechu

    http://www.geocities.com/legobothq/links.htm

    KARADUM
    KARADUM --- ---
    MATHEW: lego v umeni
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Ad me kritizovani zjednodusovani staveb z lega, zde par imho peknych vyuziti lega a originalnich staveb:

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    ETHAN: Ja mel megafon u prvni kosmicke stanice kde slouzil jako nasada k pseudotankovaci rampe. Pridelanim svetylka z nej byl okamzite blaster .) Ale mel jsem tam i pomerne velkou kosmickou zbran ktera byla vic nez jista svym vyznenim. Zkusim ji najit a poslu fotku. Policii jsem nikdy nemel.
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    NAGASAWA: Já kosmonauty moc neměl, respektive jen ty první a ti měli tak maximálně hledač min (v původním záměru asi hledač kovů). pro mě jediné zbraně opravdu vyrobené Legem byly bambitky a pušky u pirátů. Nicméně fantazii se meze nekladou a i anténa může být dobrá zbraň. A megafony to byly u policie, pokud se nepletu. Tam jsem jich pár měl.
    SIDE
    SIDE --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Ano..presne tohle jsem si postavil jako svoji prvni ultimatni zbran .)))

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Ovsem tohle je takz sila

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Fantazii se meze nekladou

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    ETHAN: Zbrane byly i u prvnich kosmonautu - byly to takovy maly skaredy blastery. Sice vypadaly jako megafony ale k cemu by byly kosmonautum megafony ze ano. Pak se vyrojily barevny anteny a s nastupem Star Wars z nich byly hity numero uno.
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    Hezky udělané. Tyhle videa se musejí dělat dost pracně :)
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    The URL contained a malformed video ID.
    SIN
    SIN --- ---
    Tak zase trochu legrace a i muziky:
    Lego Megadeth - Symphony of Destruction
    http://www.youtube.com/watch?v=j5blsr1J2
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    ETHAN: Jasný. U Lega se mi i líbilo, že zbraně nejsou - rytíři byli výjimka, pak piráti, ale je spousta kostiček které se dají použít jako zbraň, když je třeba, fantazie jela tehdy naplno :)
    Ale dneska? Děti skolí obra blasterem, pch.... Pokud teda ještě věděj co to igráček je :D To už není prostě taková motivace vymýšlet si a řešit....
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    TUVOK07: Zbraně byly i u kovbojů a indiánů, u pirátů, u dobrodruhů... Ale pravda je, že před rokem 1989 (první piráti, pokud se nepletu), byly zbraně fakt jen u rytířů. A je tomu tak dobře, hračka nemusí být nutně o zbraních. Mě tam třeba zbraně nikdy nechyběly. A když jich bylo třeba, stačila fantazie.
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    BTW je zajímavé, že v Legu donedávna byly zbraně jen u rytířů, ale u nás v ČSSR se to zbraněmi hemžilo. (měl jsem jako malý problém porazit trpaslíkama obry dokud nepřišly vesmírné věci)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam