• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Tak jsem si dal trochu práce a dal jsem do kupy doufám všechno Lego co mám, počítám teda sety, pak mám všelijaký mix z bricklinku a tak různě od kamarádů... Tady jsem si chtěl prostě jen udělat takovou galerii toho co bych moh postavit všechno nejednou :) Jsem zvědavej jestli to někdy podniknu. Je to tam rozdělený do třech katekorií, sety, u kterejch něco malinko chybí a nemám návod, pak ty u kterejch mi chybí pouze návod a pak ty co jsou komplet, ty bych měl mít i s krabicema, ale ty jsou částečne někde ve sklepě - starší sety, který jsem teda už dlouho neviděl a částečně v ložnici na skříni - ty novější, co jsem ještě nikde neuskladnil. Kdyby jste někdo měl třeba dvakrát návod k něčemu u čeho mi chybí, tak ho mile rád odkoupím...
    Tak ještě aby fungoval tenhle odkaz, do bloku tady na nyxu jsem ještě nellinkoval... :) http://www.nyx.cz/index.php?l=notepad;note=59395 pokud ne tak se tam dostenete přes moje osobní info a pak nějaký ty poznámky nebo blok...
    L4MA
    L4MA --- ---
    MICTECH: a nechces udelat nakou peknou "recenzi"?
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Jak jsem se tu kdysi zmiňoval a dával fotky z Lego technic truck trialu, tak tady je jedno video, sice ne ze závodů, ani to není můj stroj, ale jedoho ze závodníků při testování... jen pro takovou představu jakou to má sílu a jak ty stroje jezdí...
    http://www.youtube.com/watch?v=45fSBo7jqZI

    Jinak kdyby to někoho zajímalo a chtěl se na závod přijít podívat v reálu, tak 2. závod letošního ročníku se jede tuhle sobotu 21. v Praze v Kunraticích.
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    Takovéhle fešáky jsem si nedělal, neměl jsem tolik pohyblivých dílků, ale jednodušší roboty jo :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KARADUM: Je to parada..Tady je solidni Galerie Logo-Botu a Mechu

    http://www.geocities.com/legobothq/links.htm

    KARADUM
    KARADUM --- ---
    MATHEW: lego v umeni
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Ad me kritizovani zjednodusovani staveb z lega, zde par imho peknych vyuziti lega a originalnich staveb:

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    ETHAN: Ja mel megafon u prvni kosmicke stanice kde slouzil jako nasada k pseudotankovaci rampe. Pridelanim svetylka z nej byl okamzite blaster .) Ale mel jsem tam i pomerne velkou kosmickou zbran ktera byla vic nez jista svym vyznenim. Zkusim ji najit a poslu fotku. Policii jsem nikdy nemel.
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    NAGASAWA: Já kosmonauty moc neměl, respektive jen ty první a ti měli tak maximálně hledač min (v původním záměru asi hledač kovů). pro mě jediné zbraně opravdu vyrobené Legem byly bambitky a pušky u pirátů. Nicméně fantazii se meze nekladou a i anténa může být dobrá zbraň. A megafony to byly u policie, pokud se nepletu. Tam jsem jich pár měl.
    SIDE
    SIDE --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Ano..presne tohle jsem si postavil jako svoji prvni ultimatni zbran .)))

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Ovsem tohle je takz sila

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Fantazii se meze nekladou

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    ETHAN: Zbrane byly i u prvnich kosmonautu - byly to takovy maly skaredy blastery. Sice vypadaly jako megafony ale k cemu by byly kosmonautum megafony ze ano. Pak se vyrojily barevny anteny a s nastupem Star Wars z nich byly hity numero uno.
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    Hezky udělané. Tyhle videa se musejí dělat dost pracně :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam