• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    HADIAK: asi to nechápeš. Já kdybych byl dítě, tak bych raději novou zabalenou hračku, než nějakou starou použitou
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    HADIAK: Staré KOMPLETNÍ sety mají rozhodně dost velkou cenu na to, abycch je dal na hraní malému dítěti. Ale ochotně mu koupím nové sety, které se dají sehnat v obchodech. Navíc nejde o braní hraček dítěti, vždyť je ještě nemá.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    HADIAK: Nebrat, vymenit driv nez to syn dostane.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    JAPAN: brat dietatu hracku... ale ako chce.
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    HADIAK: pokud to chce na hraní pro dítě, tak je přeci jedno že by měl nové sety ze současné produkce... ty staré mají pro Ethana citovou hodnotu a tak je jasné že se mu nechce je dávat nějakému děcku na hraní
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ETHAN: ty si sa s tym kedy hral? ako dieta... a teraz ti je divne, ze to brat chce dat synovy na hranie? sory, za utok, ale myslim, ze skor ty si nieco nepochopil, nie tvoj brat.
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    SHMADE: Lego jsem zachránil z dětství a nedávno začal kompletovat. Bohužel je napůl bratra, který nechápe, že to má nějakou cenu, a chce to dát na hraní synovi. Nabídl jsem se, že mu koupím nové sety a tyhle si nechám, ale nechce, takže si odeberu pár svých a budu plakat. Proto mám jen nové lego a to není třeba nijak moc katalogizovat - až na dvě stavebnice kompletní castle Castle (tedy tu novou řadu rytíři/trpaslíci vs. kostlivci/orkové. A pár setů jako sanitku a dva roboty z exoforce. Skladuju to ve skříňkách mars a co se nevešlo, to mám zatím složené. Až toho bude víc, dokoupím další skříňky (kategorizováno podle barev a druhů).
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    TOMG: I kdyz ted jak jsem si to projizdel, tak mi to vyhovuje, jsou tam asi jen tri obrazky, ktery se musej skrolovat, kvuli tomu, ze je tam i alternativni model, a snad jen asi dva co jsou co asi opravdu zbytečně velký... :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    TOMG: No stacily taky jsem o tom premysle, ale zas se mi to nechce predelavat, mozna casem. Veci, ktery jsem tam pridaval pozdejc nejsou tak velky jako ty co jsem tam daval na zacatku... :) Ale primarne jsem to nedelal jako prezentaci svoji sbirky ostatnim, ale vicemene jako takovou galerku pro sebe i s odakazama na peeron kvuli dilkum, navodum a tak, proste abych to mel tak nejak pekne pohromade. Dat to sem me napadlo az nejak ted, ze by se to nekomu mohlo treba libit tak jako me :)

    Co vy ostatni, máte svoje sety nějak inventarizovaný, nebo případně i dílky? Ale to už mi prijde už jako masochizmus, ale taky existujou....
    TOMG
    TOMG --- ---
    SHMADE: nestacily by nejake miniatury tech obrazku, to je listovani tak do vanoc.
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    QNEDLEEQ: to zalezi co ocekavas a jestli mas napady co z toho delat

    L4MA: recenze je zbytecna, staci se podivat co z toho lidi stavej
    http://www.nxtasy.org/
    http://thenxtstep.blogspot.com/
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Tak jsem si dal trochu práce a dal jsem do kupy doufám všechno Lego co mám, počítám teda sety, pak mám všelijaký mix z bricklinku a tak různě od kamarádů... Tady jsem si chtěl prostě jen udělat takovou galerii toho co bych moh postavit všechno nejednou :) Jsem zvědavej jestli to někdy podniknu. Je to tam rozdělený do třech katekorií, sety, u kterejch něco malinko chybí a nemám návod, pak ty u kterejch mi chybí pouze návod a pak ty co jsou komplet, ty bych měl mít i s krabicema, ale ty jsou částečne někde ve sklepě - starší sety, který jsem teda už dlouho neviděl a částečně v ložnici na skříni - ty novější, co jsem ještě nikde neuskladnil. Kdyby jste někdo měl třeba dvakrát návod k něčemu u čeho mi chybí, tak ho mile rád odkoupím...
    Tak ještě aby fungoval tenhle odkaz, do bloku tady na nyxu jsem ještě nellinkoval... :) http://www.nyx.cz/index.php?l=notepad;note=59395 pokud ne tak se tam dostenete přes moje osobní info a pak nějaký ty poznámky nebo blok...
    L4MA
    L4MA --- ---
    MICTECH: a nechces udelat nakou peknou "recenzi"?
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Jak jsem se tu kdysi zmiňoval a dával fotky z Lego technic truck trialu, tak tady je jedno video, sice ne ze závodů, ani to není můj stroj, ale jedoho ze závodníků při testování... jen pro takovou představu jakou to má sílu a jak ty stroje jezdí...
    http://www.youtube.com/watch?v=45fSBo7jqZI

    Jinak kdyby to někoho zajímalo a chtěl se na závod přijít podívat v reálu, tak 2. závod letošního ročníku se jede tuhle sobotu 21. v Praze v Kunraticích.
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    Takovéhle fešáky jsem si nedělal, neměl jsem tolik pohyblivých dílků, ale jednodušší roboty jo :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KARADUM: Je to parada..Tady je solidni Galerie Logo-Botu a Mechu

    http://www.geocities.com/legobothq/links.htm

    KARADUM
    KARADUM --- ---
    MATHEW: lego v umeni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam